اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

پیام تسلیت ذوقی بمناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با صدور پیامی سالروز ارتحال ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

بزودی پروانه شهرسازی هتل جهانگردی اصفهان صادر می‌شود

با حمایت‌های دکتر ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و پیگیری‌های دکتر ذوقی مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به مرحله عملیاتی رسیده و بزودی پروانه بهره‌برداری آن صادر خواهد شد.

برگزاری تور همدان، علیصدر تا لالجین

به همت دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی تور اتوبوسی همدان، علیصدر تا لالجین برگزار می شود
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛

تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری

تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان معرفی شد.
طی حکمی:

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان معرفی شد.

با حکمی از سوی عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، منصور مهرزاد به‌عنوان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان معرفی شد.

پوستر نخستین جشنواره ملّی امتداد رونمایی شد

همزمان با برگزاری همایش سراسری مدیران روابط‌عمومی استان‌ها، سازمان‌ها هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور «سیدصولت مرتضوی» و جمعی از مدیران وزارتخانه از پوستر نخستین جشنواره امتداد (روابط عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) رونمایی شد.
مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

نیروی انسانی با تجربه مزیت رقابتی پایدار، برای هتل‌های جهانگردی محسوب می‌شوند

مهدی ذوقی گفت: در اقتصاد مبتنی بر دانش امروز، سرمایه‌های انسانی باتجربه و با دانش، مزیت رقابتی پایدار برای سازمان‌های پیش‌رو به شمار می‌روند، از این رو، مدیریت این سرمایه‌های ارزشمند، ارزش‌آفرین و جایگزین‌ناپذیر، باید بخشی جدایی‌ناپذیری از استراتژی شرکت و مسئولیت کلیدی مدیران سازمان باشد.
مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی خبرداد:

راه‌اندازی دوباره هتل جهانگردی خلخال از سوی شرکت ایرانگردی و جهانگردی

مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی خلخال از شروع بکار و راه‌اندازی مجدد این مجموعه، با تکیه بر اصل بازاریابی و اقتصادی خبر داد.
ذوقی در دیدار با نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛

خیز بلند هتل‌های جهانگردی برای تحقق جهش درآمد و کیفیت خدمات

مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی انزلی گفت: تمامی پرسنل خدوم و صاحب نظر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، به‌ عنوان یک ید و پیکر واحد برای جهش درآمد و توسعه هستند.
بازدید وزیر کار از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

بازدید وزیر کار از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضور در پنجمین نمایشگاه اکسپو-توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی بازدید کرد.
صفحه  از ۱۹
به روایت تصویر