اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸
مدیرکل حفظ و احیای بناهای تاریخی وزارت میراث فرهنگی:

بازدید از بناها و محوطه‌های تاریخی ۳۰ فروردین رایگان است

مدیرکل حفظ و احیای بناها، بافت‌ها و محوطه‌های تاریخی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: به مناسبت فرارسیدن «روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی»، بازدید عمومی از بافت‌ها، بناها و محوطه‌های تاریخی روز پنجشنبه (۳۰ فروردین ۱۴۰۳)رایگان است.

اطلس جامع گردشگری خوراک رونمایی شد

اطلس جامع گردشگری خوراک با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رونمایی شد.
مسیر اصلاح و مبارزه با فساد با مدیران تحولگرا و فسادستیز امکان پذیراست

مسیر اصلاح و مبارزه با فساد با مدیران تحولگرا و فسادستیز امکان پذیراست

یکی از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در یادداشتی به وزیر کار خواستار توقف ابلاغ حکم برکناری مدیرعامل فسادستیز این شرکت شد .
ارائه طرح حمایت از توسعه و تشویق سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری به مجلس
معاون گردشگری وزارت میراث ‌فرهنگی خبر داد:

ارائه طرح حمایت از توسعه و تشویق سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری به مجلس

معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، گفت: طرح حمایت از توسعه و تشویق سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به‌ زودی به مجلس ارائه خواهد شد.

احیا و راه‌اندازی مجدد دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی

مدیر دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی گفت: با پیگیری‌های مجدانه دکتر ذوقی، دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی احیا و مجددا فعالیت خود را از سر گرفت.

دستور مدیرعامل صندوق بازنشستگی به رسیدگی رویکردهای نامتعارف برخی مدیران ادوار گذشته

به دنبال اقدامات فسادستیزی دولت و حمایت از بیت‌المال، نعمت الله ترکی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری طی نامه‌ای به شرکت سرمایه‌گذاری صبا انرژی خواستار رسیدگی به ریخت و پاش ‌های برخی از مدیران این شرکت شد.

پیام تسلیت ذوقی بمناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با صدور پیامی سالروز ارتحال ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

بزودی پروانه شهرسازی هتل جهانگردی اصفهان صادر می‌شود

با حمایت‌های دکتر ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و پیگیری‌های دکتر ذوقی مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به مرحله عملیاتی رسیده و بزودی پروانه بهره‌برداری آن صادر خواهد شد.

برگزاری تور همدان، علیصدر تا لالجین

به همت دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی تور اتوبوسی همدان، علیصدر تا لالجین برگزار می شود
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛

تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری

تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.
صفحه  از ۲۰
به روایت تصویر