اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
وزیر میراث‌فرهنگی خبر داد:

تزریق ۷ هزارمیلیارد تومان به گردشگری و صنایع‌دستی

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تزریق ۷ هزارمیلیارد تومانی جدا از بودجه مصوب، به دو حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.
مونسان:

ظرفیت بالای صنایع‌دستی ایران بازارهای جدیدی ایجاد کرده‌ است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیام تبریک روز جهانی و هفته صنایع‌دستی نوشت: «ظرفیت بالای صنایع‌دستی ایران به همراه ذوق و خلاقیت هنرمندان و تلفیق رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، خلق آثار جدید و زیبا را فراهم کرده و سبب جلب بیشتر سلیقه مخاطبان و ایجاد بازارهای جدید شده است.»
مونسان برای توسعه گردشگری ایران و روسیه وارد مسکو شد

مونسان برای توسعه گردشگری ایران و روسیه وارد مسکو شد

وزیر میراث‌ فرهنگی،گردشگری و صنایع‌ دستی جمهوری اسلامی ایران برای امضای موافقت نامه لغو ویزای گروهی بین ایران و روسیه و با هدف توسعه گردشگری امروز یکشنبه وارد مسکو شد و مورد استقبال یک مقام سازمان فدرال گردشگری روسیه قرار گرفت.

نشست توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسلواکی برگزار شد

نشست توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسلواکی با هدف ارتقای مبادلات گردشگری به ویژه در دوران پساکرونا به صورت وبیناری برگزار شد.
وزیر میراث فرهنگی:

توسعه گردشگری دریایی اولویت وزارت میراث‌فرهنگی است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی توسعه اکوتوریسم و طبیعت‌گردی را محصول تلاش‌ها و اقدامات دولت تدبیر و امید دانست و گفت: توسعه گردشگری دریایی در اولویت ماموریت‌های این وزارتخانه قرار گرفته است.
مونسان مطرح کرد:

پروژه های گردشگری با اعتبارات ۱۵۹ هزار میلیارد تومان در دست افتتاح است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره اعتبارات ۲۳ هزار میلیارد تومانی هزینه شده در حوزه گردشگری در دولت دوازدهم گفت: هم اکنون پروژه های مختلف گردشگری با اعتبارات ۱۵۹ هزار میلیارد تومانی در دست افتتاح است.
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری محل تبادل تجربه فعالان و متخصصان است
معاون گردشگری:

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری محل تبادل تجربه فعالان و متخصصان است

معاون گردشگری کشور گفت: «در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی امسال تهران، فضایی فراهم کرده‌ایم تا فعالان و برگزارکنندگان در کارگاه‌ها و جلسات کاربردی با رعایت پروتکل‌ها به تبادل و انتقال تجربیات بپردازند.
بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن و فضاهای گردشگری تا پایان ۹۹

بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن و فضاهای گردشگری تا پایان ۹۹

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تصویب بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده این وزارتخانه به بخش خصوصی تا پایان سال ۹۹ خبر داد.
تاسیس وزارتخانه فرصت بازنگری در حوزه گردشگری را فراهم کرد
معاون میراث فرهنگی:

تاسیس وزارتخانه فرصت بازنگری در حوزه گردشگری را فراهم کرد

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه وزارتخانه شدن فرصت بازنگری را در حوزه گردشگری فراهم کرد، گفت: گردشگری پس از این تبدیل ساختاری، در اولویت قرار گرفت.
ارتباطات بین‌المللی گردشگری با وجود بحران کرونا ادامه دارد
معاون گردشگری وزارت میراث:

ارتباطات بین‌المللی گردشگری با وجود بحران کرونا ادامه دارد

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: باوجود انتشار ویروس کرونا و ایجاد موانع در ارتباطات بین‌المللی گردشگری؛ دستیابی به اهداف توسعه گردشگری خارجی از طریق سفرا و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران مقیم در کشورهای هدف انجام می‌شود.
صفحه  از ۱۶
به روایت تصویر
تازه ها