اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
برنامه ایران برای جلوگیری از غافلگیری فناورانه در حوزه نظامی
معاون هماهنگ‌کننده ارتش مطرح کرد:

برنامه ایران برای جلوگیری از غافلگیری فناورانه در حوزه نظامی

معاون هماهنگ‌کننده ارتش از افتتاح اولین نمایشگاه جامع تربیت و آموزش در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۸ آذر خبر داد و گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه به نمایش گذاشتن زنجیره تولید سرمایه انسانی و رزمنده‌پروری برای انجام مأموریت است.
تاکید مخبر بر تهیه هر چه سریعتر  نقشه راه همکاری‌های بین تهران – مسقط

تاکید مخبر بر تهیه هر چه سریعتر نقشه راه همکاری‌های بین تهران – مسقط

معاون اول رئیس ‌جمهور با اشاره به عزم راسخ و جدی مقامات ارشد ایران و عمان در توسعه و تعمیق روابط روز افزون اقتصادی و تجاری و رشد ۴۱درصدی حجم مبادلات در ۸ ماهه اول سال جاری، تأکید کرد: باید نقشه راه همکاری‌های اقتصادی بین تهران–مسقط هر چه سریع‌تر تهیه شود تا این اراده مسئولان رده بالای دو کشور به یک حرکت و گام بزرگ در ارتقاء همه جانبه روابط تبدیل شود.
خروجی برنامه هفتم نتیجه زحمات دولت و مجلس است
قالیباف:

خروجی برنامه هفتم نتیجه زحمات دولت و مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خروجی برنامه هفتم نتیجه زحمات دولت و مجلس بوده و ما تلاش کردیم تا برای پیشرفت کشور برنامه ای آرمان گرایانه و در عین حال واقع بینانه به تصویب برسانیم.
اراده جدی روسای جمهور ایران و کوبا برای توسعه روابط

اراده جدی روسای جمهور ایران و کوبا برای توسعه روابط

آیت الله رئیسی سفر رئیس‌جمهور کوبا به ایران را نقطه عطفی در توسعه روابط دو کشور و دو ملت برشمرد و گفت: بدون تردید سفر رئیس جمهور کوبا به ایران پس از ۲۱ سال نقطه عطفی در جهت توسعه روابط میان دو کشور و دو ملت است. ایران و کوبا نقاط مشترک بسیاری دارند.
در توافق اخیر با آمریکا تضمین لازم را گرفتیم
سخنگوی وزارت امورخارجه مطرح شد:

در توافق اخیر با آمریکا تضمین لازم را گرفتیم

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا باید به تعهدات خود در توافق با ایران پایبند باشد و ما در این ارتباط تضمین‌های لازم را گرفتیم چرا که آمریکا نشان داده قابل اعتماد نیست. این منابع در دسترس دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و هست و ما می‌توانیم متناسب با نیازهای خود استفاده کند.
به روایت تصویر
تازه ها