اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

ثبت یک روز دیگر بدون فوتی کرونا در کشور

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر ماند.

کارگر: هیچ دشمنی نمی‌تواند با چشم طمع به ایران اسلامی نگاه کند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی نظامی قدرت‎مند و دارای اقتدار است، خاطرنشان کرد: هیچ دشمنی نمی‌تواند با چشم طمع به ایران اسلامی نگاه کند و شاهد بودیم در اتفاقات اخیر به دشمنان و منافقین پاسخ به موقع داده شد، اما باید نسبت به فعالیت فرهنگی برای جوانان و نوجوانان اقدام مناسب داشته باشیم و در این زمینه راهیان نور باید قوت بگیرد.

قطعنامه اجتماع بزرگ امت رسول الله

در بخشی از این بیانیه اقدامات آشوب طلبانه و مذبوحانه محکوم و از قوه قضائیه خواسته شد تا با تروریست‌های اجاره‌ای که امنیت جامعه را به مخاطره می‌اندازند برخورد قاطعانه و عبرت انگیز انجام دهند.

فوت ۲۴ بیمار کرونایی درکشور

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۴ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۱۹ نفر رسید.

مسابقات سامبو قهرمانی کشور در استان اصفهان برگزار شد

در مسابقات سامبو قهرمانی کشور ۲۱۲ ورزشکار درقالب ۲۲ تیم از استان‌های سراسر کشور در دو بخش کامبت سامبو و اسپرت سامبو در رده سنی بزرگسالان رقابت نمودند.
به همت بنیاد برکت صورت گرفته است؛

بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان در تولید نوشت‌افزار ایرانی

معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت گفت: شتاب‌دهنده کارآفرینی اجتماعی با مشارکت بنیادبرکت و باهدف تسهیل‌گری و توسعه‌گری در حوزه صنایع فرهنگی و به ویژه نوشت‌افزار ایرانی آغاز به‌ کار کرده و بر تولید محصولاتی که پیش از این امکان ساخت شان در داخل کشور وجود نداشته، تمرکز کرده است.
ستاد مرکزی اربعین

زائران اربعین تمدید یا تعویض گذرنامه‌ را به روزهای پایانی موکول نکنند

ستاد مرکزی اربعین از زائران خواست تا تمدید و تعویض گذرنامه‌ها را به روز‌های منتهی به اربعین موکول نکنند.

فوت۶۱ نفر بر اثر کرونا و شناسایی ۹۷۲۷ بیمار جدید درکشور

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۱ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۹۹۸ نفر رسید.

آغاز به‌کار چهارمین رویداد ملی فهما

سرپرست معاونت فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با اشاره به فعالیت‌های این ستاد از آغاز رسمی چهارمین دوره از رویداد ملی فهما خبر داد.
رییس ستاد انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

راهپیمایی روز جهانی قدس سبب روحیه بخشی به مبارزان فلسطینی است

رییس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: تاثیرات راهبردی راهپیمایی روز جهانی قدس سبب روحیه بخشی به مبارزان فلسطینی خواهد شد.
صفحه  از ۳۹
به روایت تصویر
تازه ها