اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶

جان باختن۱۶۶ بیمار کووید۱۹ درکشور

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت ۱۶۶ بیمار کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

بانوان کشور همواره در دانش و فناوری جایگاه ممتازی دارند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رییس چهارمین جشنواره ملی زن و علم در آیین اختتامیه این جشنواره گفت: بانوان کشورمان همواره در دانش و فناوری، جایگاه ممتازی داشته و دارند و این مهم بسیار قابل افتخار است.

فوت ۱۴۲ بیمارمبتلا به کرونا در کشور

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۸۴ هزار و ۱۲۷ نفر رسید.

مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا برگزار شد

مراسم تشییع پیکر ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران ایرنا و ایسنا که عصر چهارشنبه در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان‌غربی جان باختند، برگزار شد.
تصویب سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد:

تصویب سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه ۸۴۲ جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی خبر داد.

نامه بیش از ۶۰۰ تن از علما و مبلغان اهل سنت به رهبری برای اعلام حضوردر انتخابات

بیش از ۶۰۰ تن از ائمه جمعه و جماعت، علما و مبلغان اهل سنت ایران با انتشار نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای برای حضور پرشور در انتخابات پیش رو اعلام آمادگی کرده و از ملت بزرگ ایران جهت حضور در آن دعوت به عمل آوردند.

تبلیغات تلویزیونی نامزد‌ها در آخرین روز تبلیغات در رسانه ملی

در آخرین روز از تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری، صداوسیما برای هر شش نامزد انتخاباتی برنامه پخش می‌کند. امروز آقای مهرعلیزاده از نامزدی ریاست جمهوری انصراف داد.

برنامه امروز نامزد‌های ریاست جمهوری در صدا و سیما

امروز (۱۱ خرداد) در پنجمین روز از تبلیغات نامزد‌ها در صدا و سیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به نامزد‌های ریاست جمهوری، نخستین بار پخش می‌شود.

۵۰۰ پروژه در حوزه میراث‌فرهنگی آماده بهره‌برداری است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در آیین بازگشایی در باب عالی گفت:در حال حاضر ۵۰۰ پروژه آماده افتتاح داریم،که اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.
هر پنج روز افتتاح یک موزه در کشور
وزیر میراث فرهنگی خبر داد:

هر پنج روز افتتاح یک موزه در کشور

وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه هر پنج روز شاهد افتتاح یک موزه در کشور هستیم، گفت: بخش خصوصی با رشد ۴۰۰ درصدی در حوزه موزه‌های خصوصی بیشتر سهم را در این تحول داشته است.
صفحه  از ۳۶
به روایت تصویر
تازه ها