اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
معاون رئیس جمهور خبر داد:

پیگیری موضوع احقاق حقوق ملت ایران و ایثارگران ازطریق مراجع بین‌المللی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد باید به منظور احقاق حقوق ملت ایران و ایثارگران در حوزه حقوق بین‌الملل نیز فعال و مستندسازی‌های لازم برای ارائه به مراجع بین‌المللی انجام شود.

قاضی‌زاده هاشمی:مجموعه‌های اقتصادی بنیادشهید باید سودآور باشند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه تمام فعالیت‌ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران و زیرمجموعه‌های آن باید مطابق قانون پیش برود افزود: مجموعه‌های اقتصادی بنیاد باید سودآور باشند تا بتوانند در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران را همراهی کنند.
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی:

‌بیمه‌شدگان از تحویل کارت ملی شخصی به دیگران خودداری کنند

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: بیمه‌شدگان با حفاظت از کارت ملی همانند دفترچه درمان و ندادن آن به دیگران، از استفاده‌های درمانی ناحق جلوگیری کنند.
بازدید معاون امور مناطق شهرداری از برنامه های فرهنگی در باغ راه حضرت زهرا(س)

بازدید معاون امور مناطق شهرداری از برنامه های فرهنگی در باغ راه حضرت زهرا(س)

حسین نظری معاون امور مناطق شهرداری با همراهی سید محمد فیاض شهردار منطقه 18ضمن بازدید از برنامه های فرهنگی باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) به تماشای اجرای تعزیه خوانی دهه آخر ماه صفر در موکب بزرگ شهردای منطقه ۱۸ نشست.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

بخش‌های مزاحم در مسیر خدمت‌رسانی دولت الکترونیک باید حذف شوند

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تحقق دولت الکترونیک منجر به سهولت خدمات‌رسانی به ایثارگران می‌شود، گفت: دولت الکترونیک همزمان با کوتاه‌ کردن مسیرها و فرایندها محقق می‌شود و بخش‌های مزاحم در مسیر خدمت‌رسانی باید حذف شوند.

حمایت از طرح‌های دانشگاهی، در راستای برنامه‌ی جامع کاهش آسیب‌های زنان

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور باتاکیدبراینکه از طرح های دانشگاهی، در راستای برنامه های جامع کاهش آسیب های زنان حمایت می کنیم.گفت: آسیب ها و مشکلات زنان سرپرست خانوار از آسیب‌های جدی درکشور است که در پی حل مسائل این زنان هستیم چرا که به تعبیر رهبر معظم انقلاب زنان سرپرست خانوار عائله حکومت هستند و ما باید پیگیر مشکلات آن‌ها باشیم.

تخصیص ۱۲۵ میلیارد تومان برای توانمندسازی ۲۵۰ هزار زن سرپرست خانوار

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ هزار زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند، گفت: امسال اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومانی برای حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تخصیص داده شد.
پرداخت تسهیلات بانکی به پروژه های اقتصادی شهرداری ها و دهیاری ها
مدیرکل دفتر امور اقتصادی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها:

پرداخت تسهیلات بانکی به پروژه های اقتصادی شهرداری ها و دهیاری ها

مدیرکل دفتر اموراقتصادی، سرمایه‌گذاری و خدمات مالی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از آغاز فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی به طرح‌ها و پروژه‌های اقتصادی درآمدزا شهرداری‌های و دهیارهای کشور با بانک ملی ایران و ابلاغ ضوابط اجرایی خبر داد.
بازی‌های رایانه‌ای مسیر انتقال فرهنگ است
رییس بنیاد شهید:‌

بازی‌های رایانه‌ای مسیر انتقال فرهنگ است

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بازی‌های رایانه‌ای مسیر انتقال فرهنگ است و باید از بازی‌هایی که نظام ارزشی را در جامعه ترویج می دهد، حمایت کنیم.
نباید در بین دخترانمان معضل بی سوادی داشته باشیم
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری:

نباید در بین دخترانمان معضل بی سوادی داشته باشیم

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دومین سفر استانی خود با جمعی از نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد و گفت: نباید در بین دخترانمان معضل بی سوادی داشته باشیم. دختران ما، باید دارای تحصیلات عالیه باشند.
صفحه  از ۱۰۹
به روایت تصویر