اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تفاهم‌نامه حضور در بازارهای بین‌المللی با توجه به محدودیت‌های کربنی تدوین شده، بین دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس امضاء شد.
کاهش زیان صنعت خودرو، تحت تاثیر تداوم عرضه‌ها در بورس کالا
مقام صنفی اعلام‌کرد:

کاهش زیان صنعت خودرو، تحت تاثیر تداوم عرضه‌ها در بورس کالا

رییس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: در چند وقت گذشته شاهد کاهش زیان انباشته در صنعت خودرو بوده‌ایم که این اتفاق تحت تاثیر عرضه خودرو در بورس کالا انجام شده است.

سازمان برنامه: افزایش حقوق‌ها با منابع غیرتورمی اجرا می‌شود

اگر دولت لایحه افزایش حقوق‌ها را ارایه نمی‌کرد برخی جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای که هشت سال در برابر آب شدن سفره مردم روزه سکوت گرفته بودند ژست حمایت از کارمند و بازنشسته می‌گرفتند و حالا که دولت به موقع قدم برداشته نگران تأمین منابع این لایحه هستند.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

زمان استفاده از بسته‌های اینترنت تمدید می‌شود

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: پس از عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌ها در دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران، معادل زمان قطعی تمدید می‌شود.
با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ۶ قرارداد، موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه امضا کرد

۶ قرارداد، موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه همکاری همزمان با دومین روز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و با حضور معاونان وزیر نفت میان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد.

تجلیل از ۱۷۱ کشاورز برگزیده و ۳۸ گندمکار پیشرو با حضور رییس جمهوری

۱۷۱ کشاورز برگزیده و ۳۸ گندمکار پیشرو طی مراسمی در همایش آغاز سال زراعی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با حضور رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی تجلیل و تندیس، لوح تقدیر و مدال یادبود دریافت کردند.
معاون هماهنگی توزیع توانیر اعلام کرد؛

کاهش هزار مگاواتی مصرف برق با تغییر ساعت کار اداری

معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران توانیر گفت: تغییر ساعات کاری ادارات، باعث کاهش یک هزار و ۲۰۰ مگاواتی مصرف برق در ساعت‌های اوج بار (۱۲ تا ۱۸) خواهد شد.

عرضه ٢ خودروی مونتاژی در بورس کالا

براساس اطلاعیه منتشر شده از سوی بورس کالا، در تاریخ ١٨ خرداد ٢ خودروی مونتاژی فیدلیتی و دیگنیتی در تالار خودروی این بازار عرضه می شوند.
وزیرنفت:

سالانه ۸۰ میلیارد دلار یارانه سوخت در کشور پرداخت می‌شود

وزیر نفت گفت: سالیانه ۸۰ میلیارد دلار یارانه سوخت پرداخت می‌شود و اگر این مصرف سوخت کشور را نصف کنیم، می‌توان سالانه ۱۵۰ میلیارد دلار به دولت تحویل داد.
وزیر کار در بازدید از ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد:

افزایش ۲ برابری حمل نفت و فرآورده‌های نفتی در ۴ ماه گذشته

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:ما امروز شاهد هستیم که در نتیجه سالم سازی مدیریتی در شرکت ملی نفتکش ایران میزان حمل نفت وفراورده های نفتی در طول ۴ تا ۵ ماه تقریبا دو برابر شده است.
صفحه  از ۱۶
به روایت تصویر
تازه ها