اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
بهرمندی از خدمات برق تهران بزرگ با شماره گیری کد #121*500*

بهرمندی از خدمات برق تهران بزرگ با شماره گیری کد #121*500*

با تخصیص کد #121*500* روند رسیدگی به درخواست های شهروندان تهرانی در حوزه موارد مرتبط با شبکه، روشنایی و حوادث برق بهبود یافت.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور آغاز شد

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اجرای موفقیت‌آمیز طرح کالابرگ الکترونیک به‌صورت آزمایشی در چهار استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان، هم‌اکنون اجرای این طرح به صورت ملی و در سراسر کشور آغاز شد.
تحویل اسکلت‌های پیش‌ساخته به زلزله زدگان خوی
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام‌کرد:

تحویل اسکلت‌های پیش‌ساخته به زلزله زدگان خوی

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه زلزله ۵.۹ ریشتری خوی در مجموع به ۹ هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی آسیب وارد کرد، از اتمام آواربرداری واحدها تا پیش از پایان سال جاری و تحویل مصالح و اسکلت‌های پیش‌ساخته خبر داد.
زمینه همکاری بلندمدت ایران و فنلاند در صنعت آب فراهم است
سفیر فنلاند در ایران در جریان بازدید از نمایشگاه صنعت آب:

زمینه همکاری بلندمدت ایران و فنلاند در صنعت آب فراهم است

سفیر فنلاند در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فراهم بودن زمینه‌های همکاری ایران و فنلاند در زمینه آب و دانش مرتبط با آن در بلندمدت، گفت: می‌توان امیدوار بود شرکت‌های فنلاندی در یک افق بلندمدت به لحاظ ارائه دانش و فروش محصولات در زمینه آب و انرژی بازار خوبی در ایران داشته باشند.

دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تفاهم‌نامه حضور در بازارهای بین‌المللی با توجه به محدودیت‌های کربنی تدوین شده، بین دانشگاه صنعتی شریف و شركت صنایع پتروشیمی خلیج فارس امضاء شد.
کاهش زیان صنعت خودرو، تحت تاثیر تداوم عرضه‌ها در بورس کالا
مقام صنفی اعلام‌کرد:

کاهش زیان صنعت خودرو، تحت تاثیر تداوم عرضه‌ها در بورس کالا

رییس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: در چند وقت گذشته شاهد کاهش زیان انباشته در صنعت خودرو بوده‌ایم که این اتفاق تحت تاثیر عرضه خودرو در بورس کالا انجام شده است.

سازمان برنامه: افزایش حقوق‌ها با منابع غیرتورمی اجرا می‌شود

اگر دولت لایحه افزایش حقوق‌ها را ارایه نمی‌کرد برخی جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای که هشت سال در برابر آب شدن سفره مردم روزه سکوت گرفته بودند ژست حمایت از کارمند و بازنشسته می‌گرفتند و حالا که دولت به موقع قدم برداشته نگران تأمین منابع این لایحه هستند.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

زمان استفاده از بسته‌های اینترنت تمدید می‌شود

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: پس از عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌ها در دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته‌های اینترنت کاربران، معادل زمان قطعی تمدید می‌شود.
با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ۶ قرارداد، موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه امضا کرد

۶ قرارداد، موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه همکاری همزمان با دومین روز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و با حضور معاونان وزیر نفت میان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد.

تجلیل از ۱۷۱ کشاورز برگزیده و ۳۸ گندمکار پیشرو با حضور رییس جمهوری

۱۷۱ کشاورز برگزیده و ۳۸ گندمکار پیشرو طی مراسمی در همایش آغاز سال زراعی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با حضور رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی تجلیل و تندیس، لوح تقدیر و مدال یادبود دریافت کردند.
صفحه  از ۱۷
به روایت تصویر
ویژه ها
تازه ها