اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
پیش‌نویس طرح تحول و برنامه ملی هویت فضای مجازی، تدوین شد
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران:

پیش‌نویس طرح تحول و برنامه ملی هویت فضای مجازی، تدوین شد

سازمان نصر اعلام کرد: سند «پیش‌نویس طرح تحول و برنامه ملی هویت فضای مجازی» از سوی وزیر ارتباطات به شورای عالی فضای مجازی ارسال شد.

تامین اعتبار طرح همسان‌سازی حقوق اعضای هیات علمی صورت گرفت

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، از تامین شدن اعتبار مربوط به ۲ بند و تبصره ی قانون بودجه ۱۴۰۰ مربوط به همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت خانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

حمایت از ایده ها و طرح های نوین آموزش و یادگیری در حوزه سلامت

از فعالیت مجموعه های مختلف در سه بخش فناوری آموزشی در علوم پزشکی، یادگیری الکترونیکی و آموزش مجازی و شبیه سازی در آموزش پزشکی برای مراحل مختلف توسعه کسب و کار، در پویشی که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت برگزار می‌شود، حمایت خواهد شد.
افزایش قانونی و منطقی تعرفه مخابرات در حال پیگیری است
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران:

افزایش قانونی و منطقی تعرفه مخابرات در حال پیگیری است

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: افزایش حداقل کارکرد و بحث های مختلف مانند افزایش قانونی و منطقی تعرفه با توجه به شرایط در حال پیگیری است.

ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری با فروش محصولات زیستی ایرانی

فروش محصولات زیستی کشور در بازار‌های جهانی هدفی است که به تدوین ۳۰ برنامه منجر شد تا ۴۵۰ میلیون دلار ارزش افزوده برای کشور داشته باشد.
ستاری:

توسعه شرکت های دانش‌بنیان بزرگترین دستاورد اقتصاد دانش‌بنیان است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در رفع نیاز کشور گفت: امروز خوشبختانه به همت شرکت‌های دانش‌بنیان تولید نخستین واکسن آبزیان و نخستین واکسن آنفلوآنزای نوترکیب انسانی (فصلی) رونمایی شد.
با حضوری ستاری؛

افتتاح یک مرکز نوآوری و ۲ طرح فناورانه در دانشگاه تهران

۲ مرکز نوآوری و یک طرح فناورانه در دانشکده ها و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح و رونمایی شد.
تحریم مانع دسترسی به «ویز» شده است
وزیر ارتباطات:‌

تحریم مانع دسترسی به «ویز» شده است

وزیر ارتباطات گفت: اپلیکیشن مسیریاب «ویز» فیلتر نشده و عدم دسترسی به آن به دلیل تحریم است، البته به این معنی نیست که سیاست‌های فیلترینگ حساب و کتابی دارد.

ارائه فرصت پژوهشی به ۳۰۰ محقق ایرانی خارج کشور

۳۰۰ نفر از محققان پسادکتری از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا از فرصت پژوهشی و تحقیقاتی ارائه شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری استفاده کردند.

دانش‌بنیان‌ها محصولی برای مدیریت بهینه آپارتمان‌ها طراحی کردند

یک شرکت دانش‌بنیان موفق شد با طراحی سامانه جامع مدیریت ساختمان موارد اختلاف برانگیزی همچون هزینه شارژ و قبوض را مدیریت کند.
صفحه  از ۲۷
به روایت تصویر