اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۳۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۳ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - 07 December 2022
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عنوان کرد
عضو کمیسیون بهداشت و درمان و رییس کمیته سلامت الکترونیک کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به برگزاری اجلاسیه سلامت الکترونیک ازبکستان گفت: ایران تلاش می‌کند دیپلماسی سلامت در حوزه سلامتی مادر و کودک را تقویت کند.
تقویت دیپلماسی سلامت در حوزه سلامتی مادر و کودکبه گزارش عصرپرس از خانه ملت، فاطمه محمدبیگی با اشاره به حضور خود در اجلاسیه سلامت الکترونیک در کشور ازبکستان گفت: اجلاسیه سلامت الکترونیک با حضور کشورهای آسیایی و اروپایی با هدف تبادل نظر ملل مختلف در حوزه سلامت در کشور ازبکستان در حال برگزاری است.

نماینده مردم قزوین در مجلس یازدهم افزود: در این سمینار تخصصی انتقال تجربیات کشورهای مختلف از جمله ایران در راستای سلامت الکترونیک در اختیار کشورهای آسیای میانه قرار می‌گیرد؛ در ۲ روز ابتدایی این کنفرانس مسائل مربوط به کشورهای آسیایی میانه مطرح می‌شود و در دو روز پایانی، تجربیات کشور ایران در راستای سلامت الکترونیک در اختیار کشورهای حاضر در اجلاسیه قرار می‌گیرد.

رییس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور تعدادی از کشورهای اروپایی در اجلاسیه ازبکستان، اظهار کرد: کشور ایران در تلاش است در این کنفرانس تجربیات خود را در حوزه سلامت مادر و کودک در اختیار کشورهای منطقه قرار دهد، همچنین در این سمینار جمعی از مسئولان بهداشت و درمان کشورهای اروپایی هم حضور دارند و بی تردید از تجربیات جدید کشورهای اروپایی بهره مند خواهیم شد.

وی با اشاره به تقویت دیپلماسی سلامت در اجلاسیه ازبکستان خاطرنشان کرد: ایران تلاش می کند دیپلماسی سلامت در حوزه سلامتی مادر و کودک را تقویت کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: