اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
کد خبر: ۳۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۵ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022
استاندار تهران با بیان اینکه این استان هیچ رسانه مستقلی ندارد، گفت: برخلاف سایر استان ها و حتی شهرستان های کشور استان تهران یک شبکه تلویزیونی مستقل ندارد و ضعیف ترین حوزه رسانه ای کشور در این استان است.
استاندار تهران: پایتخت ضعیف‌ترین حوزه رسانه‌ای کشور را داردبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس، محسن منصوری در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران بر لزوم راه اندازی شبکه استانی برای تهران تاکید کرد و گفت: برای اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی نیازمند شبکه اختصاصی استانی هستیم.

وی افزود: در استان تهران هیچ وسیله ای برای گفت‌وگو با مردم استان نداریم و ضرورت وجود یک شبکه اختصاصی بیش از پیش احساس می شود که بخشی از این مشکل نیز خود را در حوزه فرهنگی نشان می‌دهد.

استاندار تهران ادامه داد: در موضوع سیل و همچنین کرونا ما هیچ رسانه ای برای گفتگو با مردم نداشتیم و بصورت محدود برخی اطلاع رسانی در شبکه های ملی انجام شد که نداشتن یک شبکه تلویزیونی مستقل زیبنده نام تهران نیست.

وی در پایان جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز به خبرنگاران گفت: جلسه امروز ستاد به ریاست امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد برگزار شد و دستور جلساتی را داشتیم که مورد بحث و بررسی قرار گرفت، نخست گزارش عملکرد دستگاه‌های مرتبط با موضوع امر به معروف و نهی از منکر ارائه شد و همچنین اجرای دستورالعمل و قواعد درون دستگاه‌های اجرایی در این حوزه ضمن ارائه گزارش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: بی تردید در حوزه امربه معروف و نهی از منکر باید کار را ابتدا از خود دستگاه‌ها آغاز کنیم و مصمم هستیم این کار در درون دستگاه‌ها اجرایی شود بر همین اساس گزارشی از اصلاح فرایندهای داخلی دستگاه‌های اجرایی ارائه شد.

به گفته وی، در این جلسه گزارشی نیز از اماکنی که در شهر تهران ساختارشکنی می‌کنند همچون برخی کافه‌ها و رستوران‌ها که با اهدافی خاص در اطراف دانشگاه‌ها شکل گرفته‌ و ارتباط آن‌ها با ساختارهای بیگانه رصد شده، ارائه شد که برای ساماندهی آن‌ها به زودی طرحی عملیاتی اجرایی خواهد شد./ایرنا

 
 

نام:
ایمیل:
* نظر: