اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
کد خبر: ۲۸۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۲۵ دی ۱۴۰۰ - 15 January 2022
معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری در دولت سیزدهم با حضور در مراسم بدرقه تیم ملی زنان اعزامی به جام ملت‌های آسیا، پیام ویژه رییس جمهوری‌خطاب به بازیکنان و کادر فنی تیم بانوان را قرائت کرد.
ابلاغ پیام ویژه رییس جمهوری به تیم فوتبال زنانخبرنگار: معصومه مرادی

به گزارش عصرپرس، مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امروز(شنبه) در کمپ تیم‌های ملی فوتبال با حضور «انسیه خزعلی» معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری در دولت سیزدهم، دراگان اسکوچیچ  و وحید هاشمیان سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ایران، شهاب الدین عزیزی‌خادم رییس فدراسیون، فریده شجاعی نایب رییس فدراسیون بسکتبال و جمعی از پیشکسوتان فوتبال کشور برگزار شد.

 معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری در این مراسم با اعلام سلام ویژه آیت‌الله ابراهیم رییسی به بازیکنان و کادر فنی گفت: از جانب رییس جمهوری و به نمایندگی از ایشان سلام ویژه‌ای عرض می‌کنم و آیت‌الله ابراهیم رییسی عنوان کردند که برای شما دعا می‌کند و با هر نتیجه‌ای که از جام ملت ها برگردید باعث افتخار مردم ایران هستید زیرا توانستید با حفظ شعائر اسلامی در صحنه بین‌الملل حضور یابید و برای موفقیت شما دعا می‌کنم.

بعد از سخنان خزعلی، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال  درخواست کرد تا بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال زنان از جام ملت‌ها، ملی‌پوشان با رییس‌جمهوری و معاون امور زنان دیداری داشته باشند. همچنین برخی از بازیکنان در این دیدار به شرح مشکلات خود پرداخته و درخواست‌هایی از معاون زنان و خانواده رییس جمهوری داشتند.


نام:
ایمیل:
* نظر: