اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۲۲۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - 23 February 2021
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه شهرستان سی سخت و محدوده آن که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند، تمدید می شود.
تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان سی سختبه گزارش عصرپرس از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی دراطلاعیه ای اعلام کرد به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان درمنطقه زلزله زده سی سخت و محدوده آنان ،تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته شده است .

لازم به ذکراست،کلیه مشمولان اعزامی اسفند ماه سال 99 شهرستان سی سخت که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند،می توانند در صورت تمایل و ارائه درخواست، تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اردیبهشت ماه 1400 تمدید کنند .

گفتنی است،در صورتی که این عزیزان امکان مراجعه برای ثبت درخواست را ندارند، مدت غیبت آنان تا اردیبهشت ماه 1400 توجیه می شود.

در این اطلاعیه آمده است،این مشمولان می توانند درخواست های خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) یا وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت خود ارائه کنند و پیگیری لازم را به عمل آورند.

شایان ذکراست:مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.#نام:
ایمیل:
* نظر: