اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

حمایت ۲۰ میلیاردی بنیاد مستضعفان از خانواده های پُرنوزاد در سال ۹۹

بنیاد مستضعفان در سال ۹۹ به‌منظور کمک به تامین شیرخشک، پوشک و همچنین معیشت خانواده‌های پُرنوزاد و کمک هزینه خرید مسکن این خانواده‌ها، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان تخصیص داد.
در نشست سازمان ملل متحد مطرح شد:

دفاع ابتکار از ارتقای سطوح مدیریتی زنان در ایران

معاون رئیس جمهوری ایران در امور زنان و خانواده گفت دستور روحانی راه و زمینه حضور زنان در سطوح مختلف پست‌های تصمیم‌گیری را هموار کرد.
شما خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستید

شما خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستید

به بهانه سالروز تشکیل بنیاد شهید و ایثارگران سعید الفتی فعال فرهنگی یادداشتی نوشته است که در آن علاوه بر یادآوری وظایف محوله به «سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران» بر توجه به اعضای آن و قرار گرفتن در مسیری که این سازمان با آن اهداف شکل گرفته تأکید کرده است.

ابتکار: تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده فرصتی برای تغییر است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در نخستین کنگره «لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز» گفت: نقش زنان در زمینه ایثار و شهادت به اندازه مردان با اهمیت است.

ابتکار: توجه به نقش زنان در مناسبات صلح و امنیت ضروری است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه نقش زنان در برقراری صلح کلیدی است، گفت: روحیه صلح خواهی و صلح طلبی که در زنان نهادینه شده، ما را متوجه این ضرورت می‌کند که باید آنان را بیشتر در مناسبات صلح و امنیت در نظر یگیریم.

ماجرای لغو برنامه معصومه ابتکار در شبکه ۳ چه بود؟

اطلاعیه روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در خصوص لغو برنامه معصومه ابتکار در شبکه ۳
لایحه حمایت از زنان گامی درجهت اصلاح سبک زندگی
حفظ کرامت و امنیت زنان به معنای حفظ سلامت روان جامعه است

لایحه حمایت از زنان گامی درجهت اصلاح سبک زندگی

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهورگفت: حفظ کرامت و امنیت زنان به معنای حفظ کرامت خانواده و انسجام اجتماعی و سلامت روان جامعه است. باید تلاش کنیم تا لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت در مجلس فعلی تصویب شود
ابتکار:نگران عدم وصول لایحه منع خشونت علیه زنان هستیم

ابتکار:نگران عدم وصول لایحه منع خشونت علیه زنان هستیم

معصومه ابتکار گفت: لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان دربرابر خشونت در اولویت طرح مجلس قرار دارد اما نگرانی ما این است که مجلس شورای اسلامی آن را اعلام وصول نکند.

توجه به حقوق مادی و معنوی پرستاران ضروری است

معاون رییس جمهوری با تاکید بر اینکه توجه به حقوق مادی و معنوی پرستاران و مدافعان سلامت ضرورت و اهمیت دارد، تصریح کرد: تلاش می کنیم تجربه زیسته پرستاران را مستند و این گزارش ها را در اختیار مسوولین ذیربط قرار دهیم تا توجه و رسیدگی کنند
واکنش معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری به یک خبر:

با دروغگویی به جایی نمی‌رسید؛ هر چند بتوانید مدتی مردم را فریب دهید

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به خبری مبنی بر «دستمزدهای ۲۳ تا ۷۰ میلیون تومانی برای هر گزارش در معاونت زنان ریاست جمهوری»، انتشار این خبرها را غلط و ناآگاهانه با چاشنی غرض‌ورزی و خبرسازی علیه دولت دانست.
صفحه  از ۱۶
به روایت تصویر