اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

اطلاعیه وزارت رفاه در خصوص شناسایی مشمولان بسته معیشتی جدید

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مسئولیت شناسایی اقشار کم درآمد و متوسط حدود ۱۸ میلیون خانوار بر عهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

آغاز دور سوم انتخاب زنان کارآفرین برتر ایران با رای مردم

معاونت امور زنان و خانواده دور سوم انتخابات مردمی زنان کارآفرین برتر ایران را از تاریخ ۲۰ آبان ماه ۹۸ دور سوم این انتخاب را برگزار می کند.
ابتکار در واکنش به طرح موضوع چند همسری:

برخی با ترویج چندهمسری به دنبال گسترش بی اعتمادی هستند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با انتقاد از ترویج چند همسری گفت: برخی از افرادی که دغدغه ازدواج دارند هر چند وقت یکبار موضوعاتی را مطرح می‌کنند که از نظر فضای فرهنگی و روانی به ضرر ازدواج است و با ترسیم یک تصویر نادرست که با واقعیت همخوانی ندارد، فضای نادرستی ایجاد می‌کنند.

برپایی «فرهنگسرای مقاومت» به مناسبت ۱۳ آبان

«فرهنگ‌سرای مقاومت» در روز ۱۳ آبان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در خیابان طالقانی برپا می‌شود.
با حضور معصومه ابتکار

همایش پیاده‌روی عمومی زنان در پارک لاله تهران برگزار شد

همزمان با فرا رسیدن هفته سلامت بانوان ایرانی (سبا) همایش پیاده‌روی عمومی زنان با حضور معصومه ابتکار معاونت امورزنان وخانواده ریاست جمهوری در پارک لاله تهران برگزارشد.
فاضل نظری در نشست تشریح برنامه‌های هفته ملی کودک؛

کودکان تضمین‌کننده آینده‌ای سالم برای جامعه هستند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد: نسل جدید بزرگ‌ترین سرمایه‌های جامعه هستند که سلامت اداری، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور را در آینده تامین و تضمین می‌کنند.

تیتر اشتباه نزنید؛ محدود سازی حق طلاق شوهر منتفی نیست

پاسخ روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده به تیترهای اشتباه در مورد خبر اخیر "بررسی لایحه پیشنهادی مقید و محدودسازی حق طلاق شوهر از دستور کار خارج شد".
اطلاعیه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان درباره درگذشت «سحر»

اطلاعیه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان درباره درگذشت «سحر»

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هفته گذشته پس از اطلاع از موضوع خودسوزی خانم سحر. خ و بررسی صحت و سقم موضوع در جلسه چهارشنبه دولت، به دستیار ویژه حقوق شهروندی خود، خانم شهناز سجادی ماموریت داد تا در محل بیمارستان حاضر و موضوع را شخصا بررسی کند.

نظری: نمایشگاه زنان و تولید ملی به اصل خود بازگشت

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران تاکید کرد: پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با رویکرد جدید اجتماعی و فرهنگی توانسته به رسالت اصلی خود بازگردد.
مسجدجامعی در بازدید از نمایشگاه های عطر سیب و زنان و تولید ملی:

امکان حضور زنان کارآفرین استان‌ها در کنار بانوان تهرانی فراهم شود

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران از برگزار کنندگان پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی بابت دعوت از زنان کارآفرین استان های سیل زده کشور تقدیر و تشکر کرد.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر