اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
لایحه ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال تقدیم دولت می‌شود
ابتکار

لایحه ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال تقدیم دولت می‌شود

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: برای موضوع کودک همسری و برای اینکه دیگر شاهد ازدواج دختران زیر ۱۳ سال در کشور نباشیم، لایحه ممنوعیت ازدواج این کودکان را به زودی تقدیم دولت خواهیم کرد.

نشست فراکسیون زنان مجلس با معاون رییس جمهور

نشست فراکسیون زنان مجلس با معاون رییس جمهور در خصوص شاخص های عدالت اجتماعی تشکیل شد.

ابتکار: ۴۰ درصد کارمندان «زن» هستند

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه باید بپذیریم بخشی از مدیریت جامعه در اختیار زنان قرار گیرد گفت: ۴۰ درصد از کارمندان جمهوری اسلامی زن هستند این درحالیست که بسیاری از آنها از توانمندی علمی و تجربه کافی برخوردارند اما به آنها فرصتی داده نشده است.
تحریم ها، خواب آشفته ترامپ که تعبیر نمی شود
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

تحریم ها، خواب آشفته ترامپ که تعبیر نمی شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اقدامات زور مدارانه ترامپ و تحریم های یک جانبه دولت آمریکا، گفت:  آنها فکر می کنند مردم و  اقتصاد ایران را می توانند از بین ببرند در حالی که این خواب آشفته ای برای رئیس جمهور آمریکاست.
ابتکار اعلام کرد

برنامه‌های نوین دولت برای تغذیه و پیشگیری از بیماریها

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به مصوبه ستاد ملی زن و خانواده گفت: این مصوبه ماه گذشته جهت نشاط و برنامه‌ریزی در ۱۶ محور توسط دولت ابلاغ شد و اکنون در حال اجراست.
معصومه ابتکار

توجه ویژه دولت به معشیت خانواده‌ها و اقشار آسیب‌پذیر جامعه

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت توجه ویژه‌ای به معشیت خانواده‌ها به ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه دارد و آن را با جدیت دنبال می‌کند همچنان که در بهارستان طبق آمارهای ارائه شده این مهم محقق شده است.
جزئیات بسته حمایتی دولت برای زنان سرپرست‌خانوار
ابتکار خبر داد:

جزئیات بسته حمایتی دولت برای زنان سرپرست‌خانوار

معاون امور زنان و خانواده ‌رئیس‌جمهور، با اعلام این خبر که تعداد سی‌هزار نفر از زنان سرپرست‌خانوار از تسهیلات وام بهره‌مند شده‌اند به تشریح جزئیات بسته حمایتی دولت برای ارائه به این قشر پرداخت.
رحمانی فضلی

اجتماعی کردن مقابله با طلاق با جدیت پیگیری شود

وزیر کشور با بیان اینکه دستگاه های متولی از ظرفیت سمن ها و نهادهای فعال اجتماعی به منظور کاهش پدیده طلاق بهره بگیرند، گفت: بحث اجتماعی کردن مقابله با طلاق به طور جد پیگیری شود.
اجرای طرح گفتگوی ملی در 18 استان
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد:

اجرای طرح گفتگوی ملی در 18 استان

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در نشست معرفی و ارزیابی شاخص های خانواده شکوفا اعلام کرد: با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران به بحث مهارت ارتباطی و گفتگو در خانواده که معضلاتی را در جامعه ایجاد کرده است پرداخته ایم و در این راستا طرح مهارت های ارتباطی رادر  18استان اجرا کرده ایم.

چهارمین پویش آزادی زنان زندانی برگزار می‌شود

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: به منظور آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد درصدد برگزاری چهارمین پویش هستیم.
صفحه  از ۷
به روایت تصویر