اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
فاضل نظری در نشست تشریح برنامه‌های هفته ملی کودک؛

کودکان تضمین‌کننده آینده‌ای سالم برای جامعه هستند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد: نسل جدید بزرگ‌ترین سرمایه‌های جامعه هستند که سلامت اداری، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور را در آینده تامین و تضمین می‌کنند.

تیتر اشتباه نزنید؛ محدود سازی حق طلاق شوهر منتفی نیست

پاسخ روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده به تیترهای اشتباه در مورد خبر اخیر "بررسی لایحه پیشنهادی مقید و محدودسازی حق طلاق شوهر از دستور کار خارج شد".
اطلاعیه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان درباره درگذشت «سحر»

اطلاعیه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان درباره درگذشت «سحر»

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هفته گذشته پس از اطلاع از موضوع خودسوزی خانم سحر. خ و بررسی صحت و سقم موضوع در جلسه چهارشنبه دولت، به دستیار ویژه حقوق شهروندی خود، خانم شهناز سجادی ماموریت داد تا در محل بیمارستان حاضر و موضوع را شخصا بررسی کند.

نظری: نمایشگاه زنان و تولید ملی به اصل خود بازگشت

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران تاکید کرد: پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با رویکرد جدید اجتماعی و فرهنگی توانسته به رسالت اصلی خود بازگردد.
مسجدجامعی در بازدید از نمایشگاه های عطر سیب و زنان و تولید ملی:

امکان حضور زنان کارآفرین استان‌ها در کنار بانوان تهرانی فراهم شود

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران از برگزار کنندگان پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی بابت دعوت از زنان کارآفرین استان های سیل زده کشور تقدیر و تشکر کرد.

جذب پزشک و پرستار توسط تامین‌اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد گفت: باید پرداختها را به روز کنیم. با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این زمینه همکاری می کنیم. ۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی به این مراکز داریم که برای کنترل و پیشگیری از افزایش بدهی ها اقدام می ‌کنیم.
براساس آرای مردمی

برگزیدگان دور دوم زنان کارآفرین برتر معرفی شدند

به مناسبت هفته دولت، زنان کارآفرین برتر که بر اساس آرای مردمی برگزیده شده‌اند، در محل معاونت امور زنان و خانواده معرفی و مورد تقدیر معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده قرار گرفتند.

برگزاری دوره آموزشی "شاخص های ملی عدالت جنسیتی"

همزمان با هفته دولت، اولین دوره آموزشی "شاخص های ملی عدالت جنسیتی؛ رویکردها و مصوبات" در معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ویژه خبرنگاران حوزه های اجتماعی، زنان و خانواده برگزار شد.

یادداشت معصومه ابتکار به مناسبت روز ملی خانواده

سرگردانی و اضطراب از معضلات فردی به شمار می رود که آثار اجتماعی فراوان دارد. بشر امروز اگر چه در علوم و فن آوری پیشرفت های زیادی داشته، لیکن در ابعاد خودشکوفایی اخلاقی و معنوی شاهد موانع زیادی هستیم.
سرپرست اداره کل بانوان شهرداری تهران خبر داد:

اختصاص 15 غرفه نمایشگاه زنان و تولیدملی به هموطنان سیل‌زده گلستان

سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران از اختصاص 15 غرفه به هموطنان سیل زده استان گلستان در پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی خبر داد.
صفحه  از ۹
به روایت تصویر