به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
مولاوردی

امام راحل بر نقش زنان در تحولات کشور تأکید داشتند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به سخنان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درباره نقش زنان در تحولات سیاسی و اجتماعی کشور، بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و توانمندی زنان در عرصه های مختلف تاکید کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

محتوای مناسب در حوزه ایثار و شهادت برای فضای مجازی ضروری است

نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت تولید محتوای مناسب و جذاب در حوزه ایثار و شهادت برای فضای مجازی تأکید کرد.
معاون رییس‌جمهوری در امور زنان و خانواده

مشارکت زنان در اقتصاد و سیاست نیازمند توجه ویژه است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با اینکه ماده 116 برنامه ششم توسعه تحقق عدالت جنسیتی در تمام جنبه‌ها را شامل می‌شود امیدوارم که این ماده در شورای نگهبان به تصویب برسد.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:

در حوزه مدیریت آموزش عالی زنان فاصله معناداری وجود دارد

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه با وجود ارتقای سهم زنان از آموزش عالی، همچنان فاصله معناداری در سهم آنان از مدیریت آموزش عالی و موقعیت‌ های ارشد در مراتب علمی با مردان وجود دارد، اظهار داشت: با این وجود امروز در اغلب دانشگاه ‌های کشور زنان به عنوان عضو هیات علمی، حضور دارند.
جهانگیری در کنگره ملی مدیریت امور جوانان:

سامان‌دهی امور جوانان مهم‌ترین مساله دولت است

معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه در شاخصه‌های توسعه ملی، سامان‌دهی امور جوانان مهم‌ترین مساله است، گفت: اگر حقوق و مشارکت شکل بگیرد، توسعه شکل گرفته است. باید بدانیم جوانان چه حقوقی دارند. تعییر نگرش اجتماعی نسبت به مسائل حقوقی جوانان امری کلیدی است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی؛

توجه به زنان سرپرست خانوار در برنامه ششم توسعه

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با اقداماتی که صورت گرفت موضوع توجه به زنان سرپرست خانوار در برنامه ششم توسعه به خوبی دیده شده است.
مولاوردی در دیدار با نماینده نخست وزیری لهستان در همکاری های بین المللی:

تصویب قوانین در برنامه ششم به نفع زنان است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکیدکرد، تلاش شده است تا با اعمال رویکرد عدالت جنسیتی و افزایش تصویب قوانین مربوطه در برنامه ششم توسعه توسط مجلس شورای اسلامی در 5 ساله آینده و در همه حوزه های مدیریتی، بازار کار و خانواده، دسترسی عادلانه به منابع و فرصت ها پیش آید.
مولاوردی در نخستین جشنواره "زن، خانواده و رسانه":

40 درصد مدیران مسئول نشریات، زنان هستند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: اکنون 40 درصد مدیران نشریات زنان هستند و حداقل 25 نشریۀ ویژه زنان فعالیت دارند.
نمایندگان مطرح کردند؛

قوانینی که پناهگاهی برای زنان نیست

نمایندگان مردم در مجلس با انتقاد از کم‌توجهی به تقویت قوانین حمایت از زنان، معتقدند که در قوانین حوزه زنان وخانواده باید انقلابی صورت گیرد و برای رفع این مظلومیت فقها باید پیشگام باشند.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر