اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵

نتایج چهارمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری اعلام شد

نتایج دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری با صدور بیانیه‌ای از سوی اعضای کمیته رتبه‌بندی اعلام شد.

اسامی دومین گروه بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر منتشر شد

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، اسامی دومین گروه بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر منتشر شد.

تنها 20 ناشر به طور حرفه ‎ای به طراحی کتاب می‌پردازند

یک مدیر هنری و طراح گرافیک گفت: در بحث طراحان حرفه‌ای ضمن احترام به پیشکسوتان این حوزه که استادان ما بودند، کار طراحان نسل جدید به مراتب خلاقانه‌تر و مدرن‌تر است.

اقتصاد فرهنگ، نقطه مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی

در نشست مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با رئیس جهاد دانشگاهی بر حمایت و مساعدت مالی از فعالیت‌های فرهنگی دانشجویی و عمومی جهاد دانشگاهی در ایام کرونا، توجه بیشتر به اقتصاد فرهنگ و بهره‌مندی کارآموزان مجموعه‌های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خدمات آموزشی جهاد دانشگاهی تأکید شد.
صالحی در نشستی با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر

فرهنگ، هنر و رسانه نقش بسزایی در پیشگیری، مقابله و درمان اعتیاد دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش و تاثیر فرهنگ و هنر در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: فرهنگ، هنر و رسانه بویژه فضای مجازی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی از جمله پیشگیری، مقابله و درمان اعتیاد دارد.

افزایش بن اعتباری خرید کتاب ویژه دانشجویان،طلاب و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از آغاز ثبت نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.
صالحی:دولت با بیمه بیکاری اهالی فرهنگ، هنر و رسانه موافقت کرد

صالحی:دولت با بیمه بیکاری اهالی فرهنگ، هنر و رسانه موافقت کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موافقت دولت با برقراری بیمه بیکاری اهالی فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد و گفت: با تصویب آئین‌نامه مربوطه در هیات‌وزیران بیمه بیکاری این افراد به عنوان بخشی از تکالیف قانون برنامه ششم توسعه کشور، اجرایی می‌شود.
وزیر فرهنگ تاکید کرد:

شهادت مظلومانه فخری‌زاده نشان روشن ناتوانی دشمنان است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه محسن فخری‌زاده، گفت: شهادت مظلومانه ایشان، حادثه‌ای ناگوار و نشان روشن ناتوانی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وزیر فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی عنوان کرد؛

کتابداران حلقه اتصال مخاطبان و میراث فرهنگ مکتوب ما هستند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح فرصت‌های فراهم شده در کتابخانه‌ها در دوران محدودیت‌های ناشی از گسترش بیماری کرونا گفت: کتابداران در خط مقدم ارتباط بین حوزه مخاطبان و حوزه میراث فرهنگی مکتوب ما قرار دارند .
وزارت فرهنگ در اطلاع‌رسانی و پاسخگویی، دستگاه‌ برتر اجرایی کشور شد
بر اساس اعلام شورای اطلاع‌رسانی دولت؛

وزارت فرهنگ در اطلاع‌رسانی و پاسخگویی، دستگاه‌ برتر اجرایی کشور شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بررسی‌های شورای اطلاع‌رسانی دولت با کسب چهار رتبه در حوزه‌های خبری، اطلاع‌رسانی، تشریح عملکرد و پاسخگویی در جایگاه نخست دستگاه‌های اجرایی کشور قرار گرفت.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر