اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵

جدیدترین اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراکز فرهنگی هنری

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال انتشار اطلاعیه استانداری تهران گفت: در خصوص اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری از طریق ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا چنانچه مصوبه‌ای در این زمینه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت‌ها و مراکز فرهنگی و هنری از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی شود.

وزیر فرهنگ: شورای هماهنگی موسیقی کشور تشکیل شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای تدوین و تصویب سیاست‌های اجرایی، ضوابط و آیین نامه‌های مربوط به حوزه موسیقی و انجام هماهنگی‌های لازم بین نهادهای مسئول در امر موسیقی، شورای هماهنگی موسیقی کشور تشکیل شود.
پیش‌نویس سند ارتقای فرهنگ وقف تهیه شد
وزیر ارشاد:

پیش‌نویس سند ارتقای فرهنگ وقف تهیه شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تهیه پیش‌نویس سند وقف خبر داد و گفت: این سند از سوی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور تنظیم شده است که اهداف، راهبردها، اقدامات، تقسیم وظایف دستگاهی، ساختارها و موارد دیگری در آن دیده شده است.

صالحی: کرونا هنوز مسأله اصلی ایران و جهان است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی توییتر، نوشت: کرونا هنوز مسأله اصلی ایران و جهان است. خطر هنوز در کمین است و در کنار هم باشیم.
به پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت دولت؛

۳۵هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه خود در سه ماهه اول سال معاف شدند

در جلسه ای به ریاست جهانگیری معاون اول ریاست جمهور و با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، ۳۵ هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه خود در ایام کرونا در سه ماهه اول سال معاف شدند.

تمدید مهلت ثبت اطلاعات کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهلت ثبت اطلاعات کسب و کارهای آسیب‌دیده در بحران کرونا تمدید شد.

اطلاعیه اداره کل رسانه‌های داخلی درباره بیمه تکمیلی سال 99

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با صدور اطلاعیه‌ای مهلت استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر برای سال جاری را دوازدهم خردادماه اعلام کرد.

فراخوان ثبت اطلاعات صاحبان کسب و کارهای فرهنگی متضرر از کرونا

دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای، فراخوان دریافت اطلاعات صاحبان مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه ای متقاضی دریافت حمایت دولتی برای جبران خسارت کرونا را اعلام کرد.

واکنش توئیتری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اشتباه یک مداح

سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود به اشتباه یک مداح در حرم امام رضا(ع) و ایجاد برخی برداشت‌ها، نوشت: توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با خطا، این دو وجدان عمومی را رنج می‌دهد.

سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی برگزار می شود

داوطلبین می توانندبرای اطلاع بیشتر از نحوه ثبت نام و ارسال مقاله، به تارنمای این رویداد به نشانی milconf.ir مراجعه نمایند.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر