به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
راه‌اندازی واحد G14  نيروگاه  كازرون

راه‌اندازی واحد G14 نيروگاه كازرون

واحد G14 نيروگاه سيكل تركيبي كازرون پس از اتمام عمليات LTE با موفقيت استارت و با شبكه سراسری سنكرون و راه اندازی گرديد.
لاستمپا

ایران با یک پل هوایی به قطر مواد خوراکی ارسال می کند

روزنامه لاستمپا در گزارشی با عنوان پل هوایی ایران با قطر، نوشت:ایران با ایجاد یک پل هوایی به صورت روزانه مواد خوراکی مورد نیاز قطر را برای آن کشور ارسال می کند.

امضای قرارداد 100 میلیون دلاری بین ترکیه و ایران

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ایران با دو شرکت ترکیه ای سه قرارداد به ارزش 100 میلیون دلار منعقد کرد.

ایران فولادی تر شد

ایران در ۴ ماه نخست ۲۰۱۷میلادی، ۶ میلیون و ۳۶۹ هزار تن فولاد خام تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته میلادی با ۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تن، ۱۴ ممیز 3 دهم درصد رشد را نشان می دهد.

عرضه به موقع کالاهای اساسی در ماه رمضان

توزیع کالاهای اساسی و پرمصرف (برنج ، شکر، گوشت و مرغ )با قیمت مصوب از روز شنبه ۳۱ اردیبهشت در سراسرکشور شروع شده و تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل ایران ایر

تا پایان سال 2017 پنج فروند هواپیمای دیگر ATR وارد کشور می شود

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) ضمن بیان اینکه امروز فرودگاه مهرآباد تهران میزبان ورود چهار فروند هواپیمای جدید ATR (ای تی آر) بوده است، از ورود پنج فروند دیگر از این نوع هواپیماها به کشور تا پایان سال 2017 ( 10 دی 1396) خبر داد.
قائم‌مقام وزیر صنعت

توسعه صادرات پیش شرط رقابتی شدن در کشور است

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه صادرات می‌تواند زمینه ساز رقابتی شدن محصولات و افزایش کیفیت محصولات را در کشور در پی داشته باشد، به همین دلیل این بخش از اقتصاد از جایگاه ویژه ای در توسعه کشور برخوردار است.
وزیر کشور عنوان کرد

امنیت پایدار با ارتقای همکاری های اقتصادی ایران و پاکستان

وزیر کشور گفت:افزایش همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و پاکستان در افزایش امنیت پایدار در مناطق مرزی دو کشور موثر خواهد بود.
اقتصاد کشور نیازمند اصلاحات ساختاری است
طیب نیا

اقتصاد کشور نیازمند اصلاحات ساختاری است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر لزوم اصلاحات عمیق ساختاری برای تداوم و استمرار روند کنونی اقتصادی کشور، تصریح کرد: باید با همدلی و همراهی آحاد جامعه و مسئولان، منافع ملی را فدای منافع حزبی و گروهی نکنیم.

مسکن اجتماعی در هیات دولت تصویب شد

هیأت دولت، پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر تامین مسکن گروه‌های کم درآمد در دو قالب مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی را بررسی و تصویب کرد.
صفحه  از ۱۲
به روایت تصویر