اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
سد
با دستور رئيس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس؛

سد "شرفشاه" شهرستان قصر شيرين افتتاح شد

سد "شرفشاه" شهرستان قصر شيرين با اعتباری بالغ‌بر 500 میلیارد تومان، در نهمين هفته از پويش #هرهفته_الف_ب_ايران با دستور رئيس جمهور به‌صورت ويدئوكنفرانسي به بهره‌برداری رسید.

بستری های کرمانشاه از مرز ۴۰۰ نفر عبور کرده است

استاندار كرمانشاه بابیان اینکه تردد مسافران به اورامانات از امروز بعدازظهر (۲۷ خرداد) ممنوع است گفت: بستری های کرمانشاه از مرز ۴۰۰ نفر عبور کرده و شرایط سختی را پیش رو داریم، البته انتظار داریم مردم مشارکت جدی و‌ بیشتری در انجام اقدامات پیشگیرانه داشته باشند.

قدردانی وزیر بهداشت از استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه های جداگانه ای از استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه برای زحمات شبانه روزی در مدیریت و کنترل بیماری کرونا در این استان قدردانی کرد.
حیدری در نطق میان دستور:

صدای مردمانی جنگ زده ولی پایمرد، زلزله‌زدگانی مصیبت‌زده اما صبور هستم

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس گفت: من صدای مردمانی هستم که با رتبه اول بیکاری در کشور، عزتمند و امیدوار به توجه بیشتر مسئولین هستند، مردمانی که جنگ زدگانی مقاوم و پایمرد، زلزله زدگانی مصیبت زده اما صبور، مرزدارانی غیور و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

پیکر سرگرد خلبان شهید علی عیدی درکرمانشاه به خاک سپرده شد

مراسم تشییع پیکر سرگرد شهید خلبان «علی عیدی» از کارکنان هواپیمایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز چهارشنبه در کرمانشاه برگزار و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
راه اندازی سامانه پاسخگویی مراقبت‌های پرستاری در منزل
مدیرپرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

راه اندازی سامانه پاسخگویی مراقبت‌های پرستاری در منزل

مدیرپرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ایجاد بیش از 500 تخت نقاهتگاهی برای بیماران مبتلا به کووید 19 در این استان خبر داد و گفت: چهار بیمارستان تخصصی گلستان، فارابی، دکتر محمد کرمانشاهی و نسیم به مراقبت از بیماران اختصاص یافتند.

کرونا ویروس و کمبود اقلام بهداشتی در کرمانشاه

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به کمبود اقلام بهداشتی در مناطق مرزی و محروم کشور، گفت: مناطق محروم مرزی مبادی ورودی و خروجی بوده و نیازمند امکانات و توجه ویژه وزارت بهداشت برای مقابله با شیوع کرونا است.
استاندار كرمانشاه:

تاکنون هیچ مورد مثبتی از کرونا در كرمانشاه مشاهده نشده است

استاندار كرمانشاه گفت: تاکنون هیچ مورد مثبتی از کرونا در كرمانشاه مشاهده نشده است.

فرود هواپیمای تهران به کرمانشاه بدون حادثه

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه اعلام کرد: پرواز روز شنبه تهران به کرمانشاه بدون هیچ مشکلی برای هواپیما و مسافران در باند این فرودگاه فرود آمده است.
تجری در نطق میان دستور؛

در شرایط سخت تحریمی مسئولین اجازه تحمیل مشکلات به مردم را ندهند

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب تاکید کرد:در این شرایط سخت که مردم به واسطه تحریم های ظالمانه آمریکا تحت فشار شدید اقتصادی هستند مسئولین با مدیریت صحیح اجازه تحمیل مشکلات غیر قابل تحمل به مردم را ندهند.
صفحه  از ۲