اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
منظوراز برخورد با قاچاق، مقابله با قاچاق سازمان یافته است نه برخورد با کوله‌بری
رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه:

منظوراز برخورد با قاچاق، مقابله با قاچاق سازمان یافته است نه برخورد با کوله‌بری

رئیس قوه قضاییه با اشاره به لزوم ساماندهی کوله بری و مهیا کردن شرایط برای افزایش صادارت و واردات در مناطق مرزی کرمانشاه، گفت: منظور ما از برخورد با قاچاق، مقابله با کوله بری نیست و ما صرفا باید تمرکز خود را بر روی مقابله با قاچاق سازمان یافته که به اقتصاد کشور آسیب می رساند معطوف کنیم.
بخشی پور:

ایران در آستانه از دست دادن کریدور مهم شرق به غرب آسیا

نماینده مجلس یازدهم،با انتقاد از عدم توجه دولت به اجرای راه آهن غرب کشور، گفت: عدم اجرای این پروژه تبعات بسیاری را برای کشورمان به دنبال دارد، به طوری که با این وضعیت، ایران کریدور بسیار مهم شرق به غرب آسیا را از دست خواهد داد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

تکذیب ادعای ساخت داروی قطعی کرونا

بر اساس مستندات ارائه شده و نتایج اولیه کارآزمايي انجام شده در کرمانشاه، یک داروی ترکیبی گیاهی در کمک به درمان بیماران کووید19 دارویی موثر ارزیابی شده است ،ولی نمی توان به عنوان درمان قطعی کرونا از آن نام برد.

پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه در سالروز ورود آزادگان به میهن

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، درپیامی بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: استوار مردانی بصیر که با جهاد و دفاع از ارزش‌های الهی، اسلامی و انقلابی سالیان طولانی، رنج ایام اسارت را به جان خریدند و استوار و سرافراز بر عهد خویش با پروردگار و با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و ملت شریف ایران ایستادند و پیروزمندانه به آغوش میهن پرافتخار خویش بازگشتند.
امسال در 144 پروژه سرمایه گذاری می کنیم
رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در مراسم روز ملی صنعت و معدن:

امسال در 144 پروژه سرمایه گذاری می کنیم

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: راهبرد سال 99 این سازمان، سرمایه‌گذاری در 144 پروژه و ایجاد 3179 فرصت شغلی جدید و تثبیت 6242 شغل است.
سد
با دستور رئيس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس؛

سد "شرفشاه" شهرستان قصر شيرين افتتاح شد

سد "شرفشاه" شهرستان قصر شيرين با اعتباری بالغ‌بر 500 میلیارد تومان، در نهمين هفته از پويش #هرهفته_الف_ب_ايران با دستور رئيس جمهور به‌صورت ويدئوكنفرانسي به بهره‌برداری رسید.

بستری های کرمانشاه از مرز ۴۰۰ نفر عبور کرده است

استاندار كرمانشاه بابیان اینکه تردد مسافران به اورامانات از امروز بعدازظهر (۲۷ خرداد) ممنوع است گفت: بستری های کرمانشاه از مرز ۴۰۰ نفر عبور کرده و شرایط سختی را پیش رو داریم، البته انتظار داریم مردم مشارکت جدی و‌ بیشتری در انجام اقدامات پیشگیرانه داشته باشند.

قدردانی وزیر بهداشت از استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه های جداگانه ای از استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه برای زحمات شبانه روزی در مدیریت و کنترل بیماری کرونا در این استان قدردانی کرد.
حیدری در نطق میان دستور:

صدای مردمانی جنگ زده ولی پایمرد، زلزله‌زدگانی مصیبت‌زده اما صبور هستم

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس گفت: من صدای مردمانی هستم که با رتبه اول بیکاری در کشور، عزتمند و امیدوار به توجه بیشتر مسئولین هستند، مردمانی که جنگ زدگانی مقاوم و پایمرد، زلزله زدگانی مصیبت زده اما صبور، مرزدارانی غیور و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

پیکر سرگرد خلبان شهید علی عیدی درکرمانشاه به خاک سپرده شد

مراسم تشییع پیکر سرگرد شهید خلبان «علی عیدی» از کارکنان هواپیمایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز چهارشنبه در کرمانشاه برگزار و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر