اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
معاون گردشگری کشور:

۲۲۰۰ پروژه گردشگری در کشور در حال ساخت است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۲۲۰۰ پروژه گردشگری در سطح کشور در حال ساخت است.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد:

تمهیدات ستاد سفر‌های نوروزی برای گردشگران

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: ستاد سفر‌های نوروزی در همه استان‌ها تمهیدات لازم را برای گردشگران اندیشیده اند تا بتوانیم آلام مردم را کاهش دهیم
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد:

صدور ویزای رایگان ایران و عراق از پایان فروردین

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: صدور ویزای رایگان ایران و عراق از پایان فروردین سال ۹۸ اجرایی می‌شود.

مونسان به تلویزیون می‌رود

علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امشب (11 اسفند ماه) به برنامه «نگاه یک» می‌رود.
سقوط ۶ پله‌ای در گردشگری حلال

سقوط ۶ پله‌ای در گردشگری حلال

براساس آخرین گزارش منتشر شده، در بین کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی رتبه ایران با سقوط ۶ پله‌ای در جذب گردشگران مسلمان، از ۱۱ در سال ۲۰۱۷ به رتبه ۱۷ در سال ۲۰۱۸ سقوط کرده است.
مونسان در حاشیه سفر به استان البرز خبر داد:

۱۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه تأمین زیر ساخت های گردشگری البرز

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از حجم سرمایه گذاری ۱۱۰۰ میلیارد تومانی در حووزه تأمین زیر ساخت های گردشگری استان البرز خبر داد.
طالبیان مطرح کرد:

صیانت از کویر لوت، نیازمند مدیریت یکپارچه است

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای ایجاد مدیریت یکپارچه و توسعه گردشگری پایدار کویر لوت دستگاههای مرتبط باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی:

پژوهشگاه باید به پژوهش‌های کاربردی بپردازد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پژوهشگاه باید به پژوهش های کاربردی و باز کردن گره از مشکلات بپردازد.

آمار ورود گردشگران خارجی در 7 ماه نخست سال اعلام شد

بنا بر اعلام معاون گردشگری، عراق با نزدیک به 2میلیون مسافر همچنان درصدر کشورهایی است که در هفت ماه نخست امسال، بیشترین گردشگر را روانه ایران کرده‌اند.
معاون رئیس جمهوری:

تسریع در روند صدور ویزا برای اتباع انگلیس وایران

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیداربا سفیربریتانیا گفت: تسریع در روند صدور ویزا برای اتباع دو کشور از دیگر زمینه‌هایی است که می‌تواند مورد توافق و تفاهم قرار گیرد، چراکه هدف بیشتر ایرانیانی که درخواست ویزا دارند گردش یا فعالیت‌های اقتصادی و فرهنگی است و نباید این افراد برای گرفتن ویزا دچار زحمت شوند.
صفحه  از ۱۲
به روایت تصویر