به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳

تفاهم‌نامه همکاری میراث‌فرهنگی تهران با شبکه سمن‌های میراثی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شبکه سمن‌های میراثی، اختیار و حضور مستقیم نهادهای مردمی در معرفی و صیانت از میراث‌فرهنگی پایتخت گسترش می‌یابد.

برگزاری جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ و گردشگری در گلستان

مدیر‌‌کل میراث‌فرهنگی استان گلستان امروز 14 تیر 96 اعلام کرد که زمان برگزاری جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری در استان گلستان تغییر پیدا کرد.
شناسایی 500 روستای هدف گردشگری در کشور

شناسایی 500 روستای هدف گردشگری در کشور

18 کارگروه در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی تشکیل می شود
در دیدار احمدی‌پور با سفیر ویتنام

توسعه روابط ایران و ویتنام در حوزه گردشگری کشاورزی و دریایی

در دیدار احمدی‌پور با سفیر ویتنام در تهران تأکید شد توسعه روابط ایران و ویتنام در حوزه گردشگری کشاورزی و دریاییدر دیدار معاون رئیس‌جمهوری با سفیر ویتنام در تهران، افزایش تعامل و روابط دو کشور در بخش گردشگری، به‌ویژه گردشگری کشاورزی و دریایی، مورد تأکید و توافق قرار گرفت.
احمدی پور در دیدار با نمایندگان مردم بم و تالش

صنایع‌دستی و رونق‌ گردشگری راهکار اصلی اشتغالزایی است

معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس: توجه به صنایع‌دستی و رونق‌بخشی به گردشگری راهکار اصلی رفع کمبود اشتغال است در دیدار نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس شورای اسلامی با معاون رئیس‌جمهوری، مهم‌ترین موضوعات مرتبط با مأموریت‌های سه‌گانه این سازمان در این دو منطقه بررسی شد.
اکو توریسم

سرمایه گذاری شرکت های هتلداری در ایران

پایگاه اینترنتی 'اکو توریسم' روز سه شنبه در گزارشی با اشاره به توافق هسته ای وین و بازگشت تدریجی شرکت های بین المللی هتلداری زنجیره ای به ایران، اعلام کرد تهران در نظر دارد تا سال 2025، تعداد گردشگران خارجی را به حداکثر برساند.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

تهران باید یک شهر تاریخی بماند

معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد که باید بتوانیم دوباره حس هویت را در شهر تهران پیدا کنیم.

تاجر روس چشم انداز مجسمه آزادی آمریکا را خراب کرد

یک تاجر روس در تلافی اقدامات غیردوستانه آمریکا، به مدت دوهفته با کشتی تفریحی خود چشم انداز برج آزادی در آمریکا را مسدود کرد.

ردپای 8هزارساله روستانشینی در تل‌کمین مرودشت فارس

تل‌کمین مرودشت فارس دارای دوره‌های فرهنگی و استقراری از دوره روستانشینی قدیم در هزاره ششم پیش‌ازمیلاد تا دوره میانه و پایانی اسلامی است.
زهرا احمدی‌پور

جهانی خیره خواهد شد

سفرنامه‌های سیاحان غربی در دوران صفوی به جز توصیفاتشان که از آداب و رسوم و مناظر و معماری شهرهای ایران دارند یک جزء ثابت دیگر هم دارند و آن اشاره به دست‌ساخته‌ها و مصنوعات هنرمندان و صنعتگران ایرانی است.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر