اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه با سازمان میراث و گردشگری

سازمان‌های برنامه و بودجه، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صندوق توسعه ملی، برای ایجاد ۱۹۰ هزار شغل در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که سهمی از یک میلیون شغل مورد تعهد دولت در قانون بودجه سال ۹۷ است، تفاهم‌نامه امضا کردند.

بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و سفیر اتریش از مجموعه نیاوران

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری جمعه ۲۹ تیر به‌همراه سفیر اتریش از بخش‌های مختلف مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران بازدید کرد.
معاون میراث‌فرهنگی اعلام کرد: ثبت جهانی منظر باستانی ساسانی

ثبت جهانی منظر باستانی ساسانی

معاون میراث‌فرهنگی گفت: با ثبت پرونده منظر باستانی ساسانی رشته تداوم تاریخی ایران به هم اتصال پیدا کرد و توجه جهانیان به این منطقه به‌عنوان مقصد گردشگری و همچنین توسعه تحقیقات وسیع در مورد ساسانیان معطوف می‌شود.
ربیعی در بازدید از طرح گردشگری ازنا و خلخال :

طرح‌های گردشگری رشته های پرکشش حوزه اشتغال هستند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امضای تفاهمنامه با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حمایت از طرح‌های اشتغالزای حوزه گردشگری خبر داد.
مونسان در نشست با برج‌سازان:

افراد برجسته صنعت ساختمان‌سازی به کمک صنایع‌دستی بیایند

اولین نشست تخصصی معاونت صنایع‌دستی با برج‌سازان مناطق ۱ تا ۳ شهر تهران یکشنبه ۳ تیر ۹۷ با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در موزه ظروف مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار شد.
محب‌خدایی خبر داد:

شبکه رادیویی گردشگری از ابتدای تیر راه‌اندازی می‌شود

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: سطح ستاد خدمات سفر باید از آنچه که اکنون هست بیش از پیش ارتقا یابد و به جایگاه اصلی خود در ایجاد موج سفر و مدیریت گردشگری برسد.
مونسان

حمایت از صنایع‌دستی می‌تواند به ایجاد اشتغال کمک کند

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: باید حداکثر حمایت از حوزه صنایع‌دستی به عمل آید، چراکه صنایع‌دستی ظرفیت این را دارد که به حل مشکل اشتغال در کشور کمک کند.
مونسان خبر داد:

تأمین ارز مسافران از طریق دفاتر خدمات مسافرتی

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: خدماتی که در حوزه صنعت گردشگری در طول پنج سال اخیر، بی‌نظیر است.

مونسان: رشد مثبت ورود گردشگران خارجی به ایران

معاون رئیس‌جمهوری با بیان اینکه گردشگری به صنعت سوم جهان تبدیل شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود که این صنعت روند روبه‌رشدی را طی کند و به اقتصاد اول جهان تبدیل شود. مقایسه آماری وضعیت و جایگاه گردشگری ایران در جهان چشم‌اندازی امیدوارانه را ترسیم می‌کند.
آغاز رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸
با حضور رئیس جمهور؛

آغاز رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸

مراسم تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ٢٠١٨ با حضور رییس جمهور آغاز شد.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر