اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

حریق در بنای تاریخی ساختمان غریب پایتخت آسیب جدی نداشته است

معاون میراث‌فرهنگی استان تهران گفت:حریق در بنای تاریخی غریب واقع در خیابان لاله‌زار با حضور به موقع عوامل آتش نشانی مهار شد و آسیب جدی به این بنای تاریخی وارد نشده که البته اعلام نظر قطعی در این زمینه نیازمند بازدید و بررسی کارشناسی بنا است.
ضرغامی در گردهمایی روسای نمایندگی‌های ایران در کشورهای همسایه:

صدور انقلاب از مسیر گردشگری امکان‌پذیر است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: گردشگری حق همه مردم دنیا است و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد، این صنعت متعلق به همه مردم دنیا است و یک دیپلماسی فعال، موثر و پایدار به حساب می‌آید.
ضرغامی در جمع خبرنگاران و مسئولان:

موانع بهبود مجموعه جهانی سلطانیه باید برطرف و اعتماد مردم احیا شود

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با مسئولان و خبرنگاران سلطانیه در محوطه و تربت خانه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
پس از ابلاغ دستورالعمل نحوه حضور گردشگران خارجی

نخستین گروه گردشگران خارجی در شرایط کرونا وارد کشور شد

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از ورود نخستین گروه گردشگران خارجی از روسیه به کشور پس لغو ممنوعیت صدور روادید و ابلاغ دستورالعمل نحوه حضور گردشگران در شرایط کرونا خبر داد.

وزیر میراث شایعه سکته خود را تکذیب کرد

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: در میان برنامه‌های فشرده اردبیل، یک سرم تقویتی زدم و مجددا ساعت‌ها در سرعین با مردم بودم.

ضرغامی: منع صدور روادید برداشته خواهد شد

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به تلاش برای برداشتن منع صدور روادید، گفت: گردشگری حق مردم همه جای دنیاست و نقش ویژه‌ای در دیپلماسی عمومی دارد.
در جلسه قرارگاه اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی مطرح شد:

حمایت از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی با اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت

مدیرکل دفتر تسهیلات و تامین منابع وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از حمایت‌های این وزارتخانه از فعالان صنایع‌دستی و گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به‌منظور ایجاد اشتغال و رفع محرومیت در مناطق مختلف خبر داد.
وزیر میراث‌فرهنگی خبر داد:

تزریق ۷ هزارمیلیارد تومان به گردشگری و صنایع‌دستی

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تزریق ۷ هزارمیلیارد تومانی جدا از بودجه مصوب، به دو حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.
مونسان:

ظرفیت بالای صنایع‌دستی ایران بازارهای جدیدی ایجاد کرده‌ است

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیام تبریک روز جهانی و هفته صنایع‌دستی نوشت: «ظرفیت بالای صنایع‌دستی ایران به همراه ذوق و خلاقیت هنرمندان و تلفیق رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، خلق آثار جدید و زیبا را فراهم کرده و سبب جلب بیشتر سلیقه مخاطبان و ایجاد بازارهای جدید شده است.»
مونسان برای توسعه گردشگری ایران و روسیه وارد مسکو شد

مونسان برای توسعه گردشگری ایران و روسیه وارد مسکو شد

وزیر میراث‌ فرهنگی،گردشگری و صنایع‌ دستی جمهوری اسلامی ایران برای امضای موافقت نامه لغو ویزای گروهی بین ایران و روسیه و با هدف توسعه گردشگری امروز یکشنبه وارد مسکو شد و مورد استقبال یک مقام سازمان فدرال گردشگری روسیه قرار گرفت.
صفحه  از ۱۶
به روایت تصویر
تازه ها