اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
کد خبر: ۳۱۴۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - 02 October 2022
رضایی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: تلاش دشمنان برای سوریه سازی از ایران با هوشیاری و بصیرت مردم ایران ناکام خواهد ماند.
دشمنان برای اجرای پروژه سوریه سازی ایران ناکام خواهند ماندبه گزارش عصرپرس از خانه ملت، ابراهیم رضایی در نشست علنی امروز (یکشنبه 10 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در کشور عشق مقتدا خامنه ای است/ فرماندهی کل قوا خامنه ای است/ ما عاشق کیش کربلایی هستیم/ دل بسته آن روح خدایی هستیم/ در فکر خطای خود بمیر ای دشمن/ چون هنوز هم همه ولایی هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس یازدهم ادامه داد: اغتشاشات اخیر فتنه گران در برخی نقاط کشور را محکوم می کنیم و ضمن قدردانی از نیروهای امنیتی، انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواستار برخورد با صحنه گردانان و عوامل اصلی این آشوب ها و اغتشاشات در داخل و خارج کشور هستیم.

وی با بیان اینکه آنهایی که تا دیروز اقدام به تحریم ظالمانه مردم ایران اعم از تحریم دارو، ماسک و واکسن کرده بودند، امروز اقدام به ایجاد اغتشاش و آشوب در داخل کشور کرده اند، تصریح کرد: بی تردید تلاش دشمنان برای سوریه سازی از ایران با هوشیاری و بصیرت مردم ایران ناکام خواهد ماند و روسیاهی به زغال می ماند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: این روزها در پتروشیمی مهر خبرهای ناگواری به گوش می رسد که نشان می دهد هزاران میلیارد تومان از اموال متعلق به ملت ایران تعیین تکلیف نشده و اخبار نگران کننده ای از تخلف گسترده سهام دار خارجی آن به گوش می رسد، بنابراین از رئیس قوه قضائیه درخواست می کنیم که با ورود انقلابی به این پرونده، مانع از حیف و میل بیت المال شود.

رضایی تاکید کرد: متاسفانه اغلب مصوبات سفر سال گذشته دولت به استان بوشهر اجرا نشده یا به درستی اجرا نشده است، انتظار داریم اگر وعده ای به مردم داده می شود، به آن عمل شود. همچنین علی رغم گذشت 2 ماه از بارندگی های اخیر، خسارات کشاورزان استان بوشهر و شهرستان دشتستان جبران نشده است، بنابراین انتظار داریم دولت وعده ای که به کشاورزان داده عملیاتی کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: