اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۲۲۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - 24 February 2021
فرمانده نیروی انتظامی با اعلام افتتاح 37 پروژه عمرانی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس از 20 اسفند تا 15 فروردین در حال آماده باش برای خدمت رسانی به مردم است.
آماده باش پلیس از 20 اسفند تا 15 فروردینبه گزارش  عصرپرس از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) اظهار داشت: از رسانه ها که پل ارتباطی پلیس با مردم هستند تشکر و قدردانی می کنم.

وی با اشاره به این که امروز 37 پروژه عمرانی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به مناسبت این ایام فرخنده و عزیز افتتاح شد، گفت: این پروژه ها بحمدالله کار بزرگ و خوبی بود که با حمایت استاندار محترم و خیرین امنیت ساز و مردم و نیروی انتظامی به بهره برداری رسید.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر این که با توجه به کثرت ماموریت های فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیاز است تا به طور مستمر شاهد ساخت و سازهای عمرانی در این حوزه باشیم افزود: ان شاءالله با حمایت و کمک همه کسانی که در این راه می توانند کمک کنند یا مسئولیت دارند خلأها در سال آینده در این خصوص رفع شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: همکاران بنده با میل و افتخار در بحث کرونا خوش درخشیدند بعد از کادر درمان که عزیزان با جان و دل برای خدمت به مردم خدمت رسانی می کنند که جای تشکر دارد، پلیس بیشترین فعالیت را داشته است.

سردار اشتری یادآور شد: مصوبات و تصمیمات در ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور وزیرکشور صورت می گیرد و ان شاءالله جمع بندی نهایی بعد از آن به مردم اعلام خواهد شد که پلیس نیز بر این اساس انجام وظیفه می کند.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: نیروی انتظامی از 20 اسفند ماه سال جاری تا 15 فروردین سال جدید در شهرها و جاده ها و روستاها و اقصی نقاط کشور در حال آماده باش است.

وی افزود: اعمال محدودیت های کرونایی منوط به تصمیم گیری های ستاد ملی مقابله با کروناست، مانند استان خوزستان که در حال حاضر با توجه به این که وضعیت در آنجا قرمز است محدودیت های کرونایی اعمال می شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: