اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
کد خبر: ۱۷۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 05 April 2020
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 2هزار 483 نفر بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر، گفت: بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی2هزار 483 نفر مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان قطعی به این بیماری در ایران به 58هزار و 226 نفر رسیده است.
شناسایی 2 هزار و 483 بیمار جدید به کووید 19 در کشوربه گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی عصرپرس، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در کنفرانس خبری که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به شناسایی 2هزار 483 نفر  بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر گفت: بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی مجموع مبتلایان قطعی به این بیماری در ایران به 58 هزار و 226 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه با اشاره به  اینکه تا کنون 22 هزار 11 نفر بهبودیافته اند، گفت: با جان باختن 151 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در طول ۲۴ ساعت گذشته، تعداد درگذشتگان بر اثر این بیماری 3هزار و 603 نفر رسید. البته در حال حاضر تعداد 4هزار 57 نفر که در بیمارستان ها بستری هستند حال نامساعدی دارند.

وی ادامه داد: 189هزار و 790 آزمایش تشخیصی کووید 19 در کشور انجام شده است .

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با قدرت در کشور در حال اجرا است،افزود: از همه کسانی که علائم دارند وآن‌هایی که هیچ علامتی ندارند می‌خواهیم برای حفظ سلامتی خود، خانواده و اطرافیان شان به سامانه سلامت به آدرس salamat.gov.ir مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند.
خبرنگار: پروین مرادی 
دبیر: وجیهه مرادی

نام:
ایمیل:
* نظر: