اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
کد خبر: ۱۷۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - 20 March 2020
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو از مردم خواست که در خانه بمانند تا بتوان شیوع ویروس کرونا در کشور را کنترل کرد.
پیام نوروزی وزیر بهداشت به مناسبت فرارسیدن سال99
به گزارش عصرپرس، وزیر بهداشت در پیامی گفت: حلول سال جدید را به همه مردم شریف ایران به ویژه همکاران ارجمندم در سراسر کشور که سال سختی را سپری کردند، تبریک می گویم. در سال 98 شاهد سیلاب های بهاری، اجرای پرونده الکترونیک سلامت، طرح بسیج ملی کنترل فشارخون، رسیدگی به بیماران مبتلا به آنفلوآنزای H1N1 و کنترل کووید19 بودیم.

وی افزود: به روح بلند همه شهدا به ویژه شهدای عزیزی که در راه رسیدگی به بیماران کووید19 به شهادت رسیدند، درود می فرستم. به خانواده های همه درگذشتگان بر اثر این بیماری و به خصوص به خانواده شهدایی که در راه سلامت مردم، جان خودشان را از دست دادند تسلیت می گویم.

نمکی گفت: امیدوارم که بتوانیم با همت همه عزیزان، همراهی مردم و همکاری همه ارگانها و نهادها مانند نیروهای مسلح، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، رسانه ها، سازمان های مردم نهاد و با کمک عزیزانی که در منازل خود ماندند و حرف ما را گوش کردند، بتوانیم از این ویروس منحوس رها شویم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهارداشت: تقاضای اکید ما به مردم، ماندن در منازل شان است تا بعد از 15 فروردین بتوانیم این پیام خوش را به ملت بزرگ و قهرمان ایران بدهیم که با همراهی مردم برای ماندگاری در منزل، زودتر بر این بیماری، فائق آییم.

امیدوارم که بتوانیم با همکاری و همدلی بیشتر بتوانیم هر چه زودتر این بیماری که عذابی برای ملت ایران شده است را کنترل کنیم. 

"تو عمر خواه و صبوری که چرخ شعبده باز          هزار بازی از این طرفه‌تر برانگیزد (حافظ) "
نام:
ایمیل:
* نظر: