اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۱۶۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۳ - ۱۷ دی ۱۳۹۸ - 07 January 2020
معاون اول رییس جمهوری بر ضرورت رسیدگی به وضعیت مصدومان مراسم تشییع پیکر سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد و گفت: تدابیر لازم برای انجام خاکسپاری بدون حادثه انجام شود.

تاکیدجهانگیری بر رسیدگی به مصدومان مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی

به گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری پس از اطلاع از جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هم‌وطنان در مراسم باشکوه تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان، ضمن حضور در استانداری کرمان در جریان آخرین وضعیت اتفاق ناگوار جانباختن و مصدومیت تعدادی از هم‌وطنان که در اثر ازدحام جمعیت رخ داد، قرار گرفت.

در این نشست استاندار کرمان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته برای انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان و اقدامات انجام شده برای شناسایی هویت جان باختگان، معاون اول رییس جمهوری را در جریان آخرین تصمیمات گرفته شده برای انجام مراسم خاکسپاری پیکر پاک سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرار داد.

جهانگیری نیز با ابراز تأسف و تأثر عمیق از جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هم‌وطنان و تسلیت به خانواده‌های جان باختگان، از استاندار کرمان و مسوولین استان خواست تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم برای مراسم تدفین شهید حاج قاسم سلیمانی به گونه‌ای صورت پذیرد که بدون کمترین حادثه‌ای انجام شود.

معاون اول رییس جمهوری همچنین از استاندار کرمان خواست به فوریت ضمن حضور در گلزار شهدای کرمان و با بکارگیری و بسیج تمامی امکانات و نیروها، مراسم را به نحو مطلوب مدیریت کرده تا خاکسپاری پیکرهای پاک شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسین پورجعفری بدون حادثه انجام شود.

به گزارش عصرپرس، در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان و بر اثر ازدحام جمعیت حدود 56 نفر جان باختند.

رئیس سازمان اورژانش گفت: در ازدحام بسیار زیاد مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان متاسفانه ۵۶ نفر جان باختند و ۲۱۳ نفر نیز مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند.


نام:
ایمیل:
* نظر: