اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶

جهانگیری: اینترنت از مواضع آشکار عدالت‌خواهی در کشور است

معاون اول رییس‌جمهوری، اینترنت را از مواضع آشکار عدالت‌خواهی در کشور توصیف کرد و گفت: اگر اینترنت، پهنای باند و امکانات و زیرساخت‌های فضای مجازی در این دولت توسعه نیافته بود کشور با مشکلات عدیده ای روبرو می‌شد.
نظرات سردار جلالی درباره طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی

مردم متضرر اصلی بی قانونی در مدیریت فضای سایبری

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در واکنش به حواشی پیرامون «طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» ضمن حمایت از اصل قانون‌گذاری برای حکمرانی در فضای سایبری، انتقادات اخیر را عامل پخته شدن طرح مجلس دانست.
تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا همواره بر پایه خرد جمعی بوده است
روحانی در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در دولت دوازدهم:

تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا همواره بر پایه خرد جمعی بوده است

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا همواره بر پایه خرد جمعی بوده است، گفت:هر هفته تصمیماتی که احساس می‌کردیم ضروری است اتخاذ می‌کردیم و مجموعا در این ۷۸ جلسه، ۵۷۳ مصوبه را تصویب کردیم.
افتتاح صدها کیلومتر پروژه ارتباطی راه آهن در یک روز افتخار آمیز است
روحانی در آیین افتتاح طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی:

افتتاح صدها کیلومتر پروژه ارتباطی راه آهن در یک روز افتخار آمیز است

رئیس جمهور افتتاح صدها کیلومتر پروژه ارتباط ریلی در یک روز را افتخار آمیز دانست و گفت: ریل بهترین وسیله و مسیر ارتباطی برای حمل و نقل مسافر و بار است و در این دولت اقدامات بسیار بزرگ و مهمی در زمینه راه ، بزرگراه ، راه آهن و بنادر انجام شده است.
رئیسی: من به آینده کشور امیدوارم

رئیسی: من به آینده کشور امیدوارم

رئیس جمهوری منتخب در دیدار با اعضای کمیسیون های مجلس گفت: من به آینده کشور بسیار امیدوارم و دولت سیزدهم و مجلس باید به اولویت ها توجه داشته باشند.
روحانی: معیشت مردم محور تصمیم‌گیری‌های ستاد اقتصادی دولت بوده است

روحانی: معیشت مردم محور تصمیم‌گیری‌های ستاد اقتصادی دولت بوده است

رییس جمهور، گفت: ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد و تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است.

جهانگیری: صیانت و حفاظت از جنگل‌های کشور ضروری است

معاون اول رییس جمهوری گفت: جنگل‌ها از بزرگترین سرمایه‌های کشور هستند و در شرایط جدید که ما با تغییرات اقلیمی شدید و خشکسالی روبرو هستیم باید بیش از هر زمان دیگری نسبت به حفظ این موهبت و سرمایه الهی اهتمام داشته باشیم.
با حضور صالحی و ستاری؛

نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته‌ای افتتاح شد

نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته‌ای با هدف تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی دانشمندان هسته‌ای کشور با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
روحانی در آیین افتتاح طرح های سازمان های مناطق آزاد و محیط زیست:

در زمینه محیط زیست کارهای عظیم و ارزشمندی دولت صورت گرفته است

رئیس جمهور با بیان اینکه در زمینه مناطق آزاد تجاری و اقتصادی در 8 سال گذشته فعالیت بسیار خوبی انجام شده است، گفت: تلاش ما این بود که مناطق آزاد اقتصادی و تجاری از وارد کننده کالا به مراکز تولیدی و صادراتی و مراکز جذب سرمایه داخلی و خارجی تبدیل شود.
با حضور ویدیو کنفرانسی رییس‌جمهوری

آغازبهره‌برداری از طرح‌های ملی سازمان محیط زیست و مناطق آزاد تجاری

بهره‌برداری از طرح‌های ملی سازمان محیط زیست و مناطق آزاد تجاری با ارزش سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۸۷ میلیارد تومان با حضور ویدیو کنفرانسی رییس‌جمهوری آغاز شد.
صفحه  از ۱۰۱
به روایت تصویر