اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
اطلاعیه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا درباره جزئیات تعطیلات پیش رو؛

خروج خودروهای شخصی با پلاک تهران و البرز ممنوع است

قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله ا کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد:در تعطیلی یک هفته ای پیش رو خروج خودروهای شخصی، با پلاک استان‌های تهران و البرز و ورود خودروهای شخصی با پلاک‌های دیگر شهرها به تهران و البرزممنوع است.
در جلسه شورای نگهبان:

آیت الله جنتی: مسئولان با فوریت مسئله آب خوزستان را حل کنند

دبیر شورای نگهبان گفت: با برادران و خواهران ایمانی خود در استان خوزستان ابراز همدردی می‌کنیم و از مسئولان می‌خواهیم با فوریت مشکلات آنان به ویژه مسئله آب را حل کنند و نباید از هیچ کمکی در حل این مسئله دریغ شود.

طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان شد

انتخابات هیات رییسه شورای نگهبان برگزار شد و هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورا به جای «عباسعلی کدخدایی» به عنوان سخنگوی این نهاد در قوه مقننه انتخاب شد.
تامین مالی عامل کندی تکمیل نیروگاه‌های ۲ و ۳ بوشهر است
رییس سازمان انرژی اتمی:

تامین مالی عامل کندی تکمیل نیروگاه‌های ۲ و ۳ بوشهر است

رییس سازمان انرژی اتمی، تامین منابع مالی را عامل کند شدن روند ساخت و تکمیل نیروگاه‌های ۲ و ۳ بوشهر عنوان کرد و گفت: برای رفع این مشکل قرار است پیشنهاداتی به کمیسیون اقتصادی دولت ارائه کنیم و در صورت پذیرش، کار تکمیل، تسهیل می‌شود
صالحی: تلاش ما تولید ۲۰ تا ۳۰ هزار مگاوات برق هسته‌ای است

صالحی: تلاش ما تولید ۲۰ تا ۳۰ هزار مگاوات برق هسته‌ای است

رییس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: تلاش ما اجابت فرمایش رهبر معظم انقلاب برای افزایش تولید برق هسته‌ای کشور از یک‌هزار مگاوات به ۲۰ تا ۳۰ هزار مگاوات است.

شعور ملت شور آفرین شد

هیاهو و شور انتخابات بر خلاف تصور کوردلان داخلی و خارجی سبب شد تا ملت ایران بار دیگر ثابت کنند غیر قابل پیش بینی هستند و آنجا که باید برای خود و نظام باشند تا پای جان ایستاده اند .

پیام تشکر رئیس کشوری ستاد مردمی آیت الله رییسی از حضور مردم درانتخابات

رئیس کشوری ستاد مردمی حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی در پیامی از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب وحضور پرشور و گسترده مردم در سیزدهمین انتخابات رییس جمهوری ایران تشکر کرد.

رییسی: بر عهدی که با ملت بسته‌ام وفادارم و در خدمت کوتاهی نمی‌کنم

رییس جمهوری منتخب خطاب به ملت ایران اعلام کرد: دیروز شما به عهد خود با صداقت وفا کردید و امروز نوبت این بنده خدا و خادم شماست که به عهدی که با شما بسته‌ام وفادار بمانم و لحظه‌ای در خدمت به شما کوتاهی نکنم.

تبریک سید حسن خمینی به رییسی

تولیت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در پیامی پیروزی سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
کدخدایی: رای هزاران ایرانی مقیم خارج، پاسخی محکم به مخالفان مردم بود

کدخدایی: رای هزاران ایرانی مقیم خارج، پاسخی محکم به مخالفان مردم بود

سخنگوی شورای نگهبان در آستانه اعلام نتایج رسمی انتخابات گفت: رأی هزاران ایرانی مقیم خارج، پاسخی محکم به مخالفان مردم ایران بود.
صفحه  از ۱۱۸
به روایت تصویر