اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
با حضور امیر دریادار سیاری انجام شد؛

رونمایی از نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) ارتش

نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره) نیروی دریایی ارتش با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش رونمایی شد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌وگویی تلویزیونی؛ :

تشکیل ائتلاف جدید دریایی در آینده نزدیک

دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش از شکل‌گیری ائتلاف‌های جدید در منطقه و فرامنطقه‌ خبرداد و گفت: امروز کشورهای منطقه به این نقطه رسیده‌اند که اگر قرار است امنیتی در منطقه برقرار باشد حتماً با هم‌افزایی و همکاری یکدیگر قابل انجام و برقراری است.
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد؛

سپاه پرچمدار پاسداری از مکتب واهداف امام راحل است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای سپاه را پرچمدار پاسداری از مکتب امام راحل (ره) و تعقیب آرمان‌ها و اهداف بلند آن حضرت، تحت هدایت‌های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی دانست.
آماده مقابله با هرگونه تعرض دشمنان به آرمان‌های امام (ره) و انقلاب هستیم
بیانیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به‌مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)؛

آماده مقابله با هرگونه تعرض دشمنان به آرمان‌های امام (ره) و انقلاب هستیم

ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای با پاسداشت یاد، نام و آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) برای مقابله با هرگونه تهدید و تعرض دشمنان به آرمان‌های امام (ره) و انقلاب اسلامی، اعلام آمادگی کرد.
مردم ایران در برابر مثلث تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب‌نشینی نکردند
فرمانده نیروی دریایی ارتش:

مردم ایران در برابر مثلث تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب‌نشینی نکردند

دریادار ایرانی با اشاره به اینکه دشمن باید سر تعظیم در برابر مولای ما و مردم‌ ما و نظام ‌ما فرود آورد و بداند مردم قهرمان ایران تمام توجه و تاکیدشان بر افتخار آفرینی است، گفت: مردم ایران در برابر مثلث شوم‌ دشمن شامل تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب نشینی نکردند.
با حضور وزیر دفاع:

رونمایی از موشک راهبردیِ برد بلند و نقطه زن خرمشهر 4 انجام شد

همزمان با آزاد سازی خرمشهر و ایام مبارک دهه کرامت رونمایی از موشک راهبردی برد بلند و نقطه زن خرمشهر 4 با حضور امیر سرتیپ آشتیانی انجام شد.
وزیر دفاع در حاشیه رونمایی از موشک خرمشهر ۴؛

پیام وزارت دفاع ارتقاء توانمندی‌های دفاعی در برابر دشمنان است

امیر سرتیپ آشتیانی گفت: پیام وزارت دفاع در رونمایی از این موشک این است که ساخت موشک خرمشهر ۴ در راستای ارتقاء توانمندی‌های دفاعی در برابر دشمنان صورت گرفته است و این یعنی ما در دفاع از کشور و دستاورد‌های انقلاب اسلامی مصمم هستیم.

سردارسلامی:مقاومت مانع از فقر، عقب‌ماندگی و نابودی ملت‌ها می‌شود

فرمانده کل سپاه گفت: یک ملت اگر در لحظه‌ای حساس و تاریخی از عزت، عظمت، مجد و میراث ماندگار خود حفاظت نکند، حذف خواهد شد و حتی ممکن است که فقیر شود، عقب‌مانده بماند، نامش از جغرافیا حذف شود، و سرمایه‌های مادی و معنوی آن به تاراج رود.
ما در همه حوزه‌ها قدرت تمام عیار هستیم
وزیر دفاع:

ما در همه حوزه‌ها قدرت تمام عیار هستیم

وزیر دفاع تاکید کرد: ما الان در همه حوزه‌ها قدرت تمام عیار هستیم و این واقعیت است و شعار نیست و دنیا هم این را می داند. وقتی آمریکا از توانمندی پهپادی ایران تعریف می‌کند، نشان می دهد که ایران در فناوری‌های نو کارهای بزرگی را دنبال کرده و به قابلیت‌های بالایی رسیده است.
واکنش اسلامی به ادعای ساخت سایت هسته‌ای جدید
در حاشیه جلسه دولت مطرح شد:

واکنش اسلامی به ادعای ساخت سایت هسته‌ای جدید

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران مطابق موازین آژانس و پادمان کار می‌کند و هر زمان بخواهد فعالیتی انجام دهد، تنظیماتش را با آژانس برقرار و مطابق آن عمل می‌کند.
صفحه  از ۱۲۸
به روایت تصویر
تازه ها