اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹

وزیر دفاع: فضا برای حرکت‌های بزرگ در وزارت دفاع فراهم است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: فضا برای دستیابی به اهداف بزرگ و راهبردی در این وزارتخانه فراهم و سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای تلاش جمعی در همین مسیر است.
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

تلاش وزارت دفاع حرکت در مسیر تکنولوژی های آینده ساز است

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه دنیا در حال ترسیم فناوری های راهبردی برای آینده است؛ گفت: امروزه توسعه فناوری در دنیا شتاب خیلی زیادی گرفته است و تلاش می کنیم در وزارت دفاع در عرصه های فناوری نوآورانه و آینده ساز عقب نمانیم.

استقبال ناوهای ایرانی از ناوگان های چین و روسیه

آیین استقبال از ناوگروه های چین و روسیه شرکت کننده در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲ از سوی شناورهای نیروی دریایی ارتش و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح:

جشنواره فیلم رسام گام بلند انعکاس عظمت دفاع مقدس است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به جشنواره فیلم کوتاه رسام؛ آن را گامی بلند در راه انعکاس روح و عظمت دفاع مقدس دانست و گفت: با واکاوی حوادث هشت‌ساله آن دوران، می‌توان از یک سو تصویر روشن رسواکننده نظام سلطه و از سوی دیگر عزت و صلابت ملت ایران در این نبرد بزرگ و سنگین را ترسیم کرد.

رزمایش «کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲» با حضور ایران، چین و روسیه برگزار می‌شود

سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲ گفت: این رزمایش با حضور ایران، چین و روسیه با هدف تحکیم امنیت و مبانی آن در منطقه و نشان دادن حسن نیت و توانایی سه کشور در جهت حمایت مشترک از صلح جهانی، امنیت دریایی و ایجاد جامعه دریایی با آینده مشترک برگزار می شود.
مدیرکل بهداشت و درمان وزارت دفاع:

نخستین محموله واکسن فخرا تحویل وزارت بهداشت شد

مدیرکل بهداشت و درمان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تحویل نخستین محموله واکسن فخرا جهت واکسیناسیون عمومی به وزارت بهداشت خبر داد.
دریادارسیاری:

ایران در حال پشت سرگذاشتن سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ است

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان این که ایران در حال پشت سرگذاشتن سخت‌ترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌های تاریخ روابط بین الملل است، گفت: اگرچه به خاطر تحریم‌ها مشکلاتی در برقراری روابط با همسایگان داریم، اما معتقدیم این مشکلات با تعامل و گفت‌وگو قابل حل خواهد بود و نیازی به کمک بیگانگان نیست.
سرلشکر باقری:

۲۶ تفاهم‌نامه جهت مهارت‌آموزی سربازان کاربردی شده است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تاکنون ۲۶ تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی در بحث مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه امضاء و کاربردی شده است.

بازدید سردار رشید و امیر موسوی از مناطق یکم و دوم نیروی دریایی ارتش

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) و فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مناطق یکم و دوم نیروی دریایی ارتش، توان یگان‌های عملیاتی این مناطق را مورد ارزیابی قرار دادند.
انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است
فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب غرب:

انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است

امیر سرتیپ دوم علی ملک در جمع فرماندهان سپاه شهرستان رامشیر، گفت: انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است و این وحدت و همدلی قطعا موجبات آرامش و امنیت خاطر هموطنان عزیزمان خواهد شد.
صفحه  از ۹۴
به روایت تصویر
تازه ها