اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۲

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به خودسوزی افسر آمریکایی در اعتراض به ادامه جنایات در غزه

سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به خودسوزی خلبان آمریکایی نوشت: فریادهای بوشنل صدای بلند وجدان‌های بیدار در آمریکا علیه همراهی دولت این کشور در نسل‌کُشی فلسطینیان است.
دریادار ایرانی:

اقتدار دریایی و نظامی خود را با کمک دانشگاه‌های صنعتی به جهانیان نشان دادیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ظرفیت‌های صنعتی نیروی دریایی را به صورت کامل در اختیار دانشگاه‌ها قرار می‌دهیم و آمادگی کامل برای تعامل با محیط دانشگاهی را داریم.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

اقدام جسورانه ناوگروه ۸۶ توانست بن‌بست‌شکنی‌کند

سردار جلالی با بیان اینکه اقدام جسورانه ناوگروه ۸۶ توانست بن‌بست‌شکنی‌کند، گفت: دریا، محور توسعه اقتصادی است و همه کشورهای دارای ساحل دریایی، آن را به عنوان یک ‌فرصت برای خود می‌دانند.
وزیر دفاع در آیین رونمایی سامانه های پدافندی شهید آرمان و آذرخش؛

سامانه موشکی شهید «آرمان» در کمتر از ۳ دقیقه آماده عملیات می‌شود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز شاهد رونمایی از دو دستاورد بزرگ صنعت دفاعی هستیم، گفت: سامانه‌های موشکی آرمان و آذرخش در کمترین زمان و فاصله می‌توانند با اهداف درگیر شده و آنها را منهدم کنند.
با حضور وزیر دفاع؛

سامانه‌های پدافندی آرمان و آذرخش رونمایی شد

سامانه‌های موشکی ضدبالستیک «آرمان» و سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست «آذرخش» که به همت متخصصان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخته شده است، صبح امروز - ۲۸ بهمن ماه - رونمایی شد.
سردار حاجی‌زاده:

پهپادهای پیشرفته ما عملیات شناسایی را در هر نقطه‌ای انجام می‌دهند

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز ما می‌توانیم اهداف متحرک شناور را هدف قرار داده و یا با استفاده از پهپادهای پیشرفته غیرقابل رؤیت، عملیات شناسایی را در هر نقطه‌ای انجام دهیم.
در پیام سرلشکر موسوی به‌مناسبت روز جانباز:

جانبازان، حقایق تاریخ ملتی مقاوم تا ظهور صاحب‌الامر (عج) هستند

سرلشکر موسوی به‌مناسبت سالروز میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه‌السلام و روز جانباز، پیامی صادر کرد.

شلیک موشک بالستیک از روی ناو شهید مهدوی سپاه برای نخستین بار

برای نخستین‌بار یک موشک بالستیک از خانواده ذوالفقار از روی ناو شهید مهدوی نیروی دریایی سپاه شلیک و به هدف خود در کویر مرکزی ایران با موفقیت اصابت کرد.

ناوشکن الوند نیروی دریایی ارتش وارد دریای سرخ شد

ناوگروه ۹۴ به سر فرماندهی ناوشکن البرز پس از ۹۱ روز مأموریت و سپری کردن بیش از ۱۲ هزار کیلومتر دریانوردی، در راستای دفاع از منافع ملی و تامین امنیت خطوط مواصلاتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در خلیج عدن و دریای سرخ، امروز شنبه با استقبال فرماندهان نیروی دریایی راهبردی ارتش در هرمزگان و خانواده کارکنان، در اسکله منطقه یکم امامت پهلو گرفت.
فرمانده کل ارتش:

ارتقای توان و آمادگی رزمی از وظایف محوری نیروهای مسلح است

امیر سرلشکر موسوی با تاکید بر لزوم مدیریت جهادی در همه امور، گفت: ارتقای همه جانبه‌ توان و آمادگی رزمی از مهم‌ترین وظایف محوری نیروهای مسلح است و طبیعتاً زیربنای این موضوع مهم نیز سرمایه‌‌ی انسانی است.
صفحه  از ۱۴۴
به روایت تصویر
تازه ها