اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
بازدید رئیس قوه قضاییه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

بازدید رئیس قوه قضاییه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان قرچک، از دادگستری این شهرستان (مجتمع قضایی شهید جعفرپور) و دادسرای عمومی و انقلاب قرچک (ساختمان شهید ستاری) بازدید کرد.
اجرای اولین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا در کشور
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا خبر داد:

اجرای اولین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا در کشور

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از اجرای اولین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق خروجی کالا به مدت ۷۲ ساعت در تیر ماه در کشور خبر داد.
رئیس قوه قضاییه:

بسترها و گلوگاه‌های فساد مشخص هستند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه بسترها و گلوگاه‌های فساد مشخص هستند، ابراز امیدواری کرد مجموعه دستگاه قضا به ویژه سازمان بازرسی و دادستانی کل کشور با همکاری دولت جدید و مجلس ریشه‌ها و بسترهای فساد را حذف کنند.
فرمانده ناجا خبر داد:

ارتباط الکترونیکی ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه با دادسراها

فرمانده نیروی انتظامی از ارتباط الکترونیکی ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه با دادسراها در طرح هوشمندسازی پلیس در سطح کشور خبر داد و گفت: در بحث هوشمندسازی اقدامات خوبی انجام شده اما این کافی نیست، باید از تجربیات سایر کشورها، ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان نیز بهره ببریم.

تعامل پلیس با رسانه عامل مهمی در ارتقاء احساس امنیت جامعه است

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه تعامل پلیس با رسانه ها عاملی مهم در ارتقاء احساس امنیت در جامعه است، گفت: پلیس همواره از ظرفیت و قدرت تاثیرگذار رسانه ها در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهره می گیرد.
فرمانده یگان های ویژه ناجا:

دشمن درصدد ایجاد اغتشاش و موج‌سواری بر مطالبه‌های به حق مردمی است

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه دشمن با همکاری مزدوران خود در داخل کشور درصدد ایجاد اغتشاش و موج‌سواری بر مطالبه‌ های به حق مردمی است، گفت: با اتحاد و همدلی بار دیگر دشمنان را مأیوس خواهیم کرد.
رئیس قوه قضاییه:

مردم خوزستان مانع سوءاستفاده دشمنان از مطالبات به حق آنها شوند

رئیس قوه قضاییه از مردم خوزستان خواست تا اجازه ندهند دشمنان از مطالبات به حق آنها سوءاستفاده کنند و در عین حال به دادستان حوزه قضایی مربوطه مأموریت داد مواردی که منجر به آسیب یا کشته شدن افراد شده با جدیت و فوریت پیگیری و با عوامل این اقدامات برخورد کند تا موضوع برای همگان روشن شود.
هرم مرگبار توزیع قرص های گلوریا در تهران منهدم شد
رئیس پلیس فتا پایتخت:

هرم مرگبار توزیع قرص های گلوریا در تهران منهدم شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و انهدام یکی از بزرگترین شبکه های توزیع داروهای غیرمجاز در سطح کشور و کشف بیش از یکصد و شصت هزار قلم از این داروها که بیشتر آنها قرص های گلوریا با عوارض مرگبار بعد از مصرف بودند خبر داد.

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در جنوب غرب کشور

نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای از متلاشی شدن یک باند قاچاق سلاح و کشف ۳۸ قبضه اسلحه جنگی و شکاری در دهلران خبر داد.

تاکید رئیس قوه قضاییه بر افزایش همکاری‌های پلیس و دستگاه قضا

رئیس قوه قضاییه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی بر افزایش همکاری‌های پلیس و دستگاه قضا در جهت برخورد با ناهنجاری‌ها،حفظ امنیت و حل مشکلات مردم تاکید کرد.
صفحه  از ۴۸
به روایت تصویر