اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
محسنی اژه‌ای:‌

قوه قضاییه مصمم به برخورد با دست‌اندازان به حقوق مردم است

رئیس قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه مصمم است با دست‌اندازان به حقوق مردم و بیت‌المال و کسانی که سد راه مردم می‌شوند برخورد قاطع کند.
محسنی اژه‌ای:

قوه قضاییه آماده رفع خلاء‌های موجود حمایت از ورزشکاران است

رئیس قوه قضاییه در واکنش به درخواست برخی ورزشکاران برای ایجاد شعب اختصاصی برای رسیدگی به مشکلات و دعاوی حقوقی ورزشکاران گفت: به دعاوی حقوقی ورزشی به صورت تخصصی رسیدگی خواهد شد و قوه آمادگی دارد خلاء‌های موجود برای حمایت حقوقی و معنوی از ورزشکاران را رفع کند.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:

سامانه نظام هویت هوشمند موقوفات راه‌اندازی شد

معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از راه‌اندازی سامانه نظام هویت هوشمند موقوفات خبر داد و گفت: این سامانه موجب تسریع در ارائه خدمت به واقفین، شفافیت در موقوفات می‌شود و به ثبت سریع تعداد زیادی شخص حقوقی کمک می‌کند.
سخنگوی قوه قضاییه:

سیف ۱۰ و عراقچی به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شدند

سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت قطعی ولی‌الله سیف رییس سابق بانک مرکزی به ۱۰ سال و سید احمد عراقچی معاون وقت ارزی بانک مرکزی به هشت سال حبس تعزیری خبر داد.
فرآیندهای پیچیده و فسادزا با همکاری دولت و مجلس باید کوتاه شود
رییس قوه قضاییه:

فرآیندهای پیچیده و فسادزا با همکاری دولت و مجلس باید کوتاه شود

رییس قوه قضاییه گفت: شخصاً قائل بودم و دنبال این هستم که بعضی از فرآیندهای پیچیده و فسادزا را با همکاری دولت و مجلس کوتاه کنیم تا با شفاف‌تر، چابک‌تر و کارآمدتر شدن ساختارها، مشکلات مردم کاهش یابد.

سردار اشتری:مردم بایستی خدمات رسانی هوشمند را احساس کنند

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی جزو سازمان های پیشتاز در حوزه هوشمندسازی است، گفت: ناجا از سال های گذشته تاکنون اقدامات خوبی در حوزه هوشمندسازی انجام داده است.

سردار اشتری:ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با توجه به تحولات اخیر در مرزهای شمال غربی کشور، هیچ گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و نیروهای پلیس در حال حراست از مرزهای کشور هستند.

رونمایی از پروژه بزرگ «پلیس من» در هفته ناجا

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: در هفته ناجا از پروژه بزرگ اپلیکیشن «پلیس من» در راستای هوشمندسازی پلیس رونمایی می شود تا با تغییرات سیار جامعه و جهان از جامعه سنتی به مدرن سوق داده شویم.

محسنی اژه‌ای:‌ نمایندگان قوه‌قضاییه در کمیسیون‌ها ماشین امضا نباشند

رئیس قوه قضاییه بر ضرورت اختصاص وقت کافی از سوی نمایندگان دستگاه قضا برای حضور فعالانه در کمیسیون‌هایی که عضو هستند تاکید کرد و گفت: نمایندگان قوه قضاییه نباید به عنوان یک ماشین امضا فعالیت کنند بلکه باید حضور فعال و اثرگذار در کمیسیون‌های متبوع داشته باشند.

تاکید رئیس قوه قضاییه در برخورد با فساد و تخلف حوزه سلامت

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت مقابله با فساد و تخلف در بخش مرتبط با سلامت مردم اظهار داشت: باید با اقدامات سوداگرانه کسانی که برای منافع شخصی خود جان مردم را به خطر می‌اندازند، قاطع برخورد کرد.
صفحه  از ۵۵
به روایت تصویر