اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
در دیدار با سفر فرانسه مطرح شد؛

سلاجقه: محیط‌‌ زیست ایران تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در زمینه محیط زیست کشور ما دستخوش تحریم های ظالمانه ای است که استکبار جهانی به ما تحمیل می کند.

مراکز آموزشی و ادارات تهران فردا تعطیل شد

معاون استاندار تهران از تعطیلی مدارس در همه مقاطع، دانشگاه‌ها و ادارات سراسر پایتخت در روز سه شنبه( 27اردیبهشت)خبر داد.

هوای ۵ کلانشهر در شرایط ناسالم است

مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: امروز یکشنبه هوای ۳ کلانشهر ناسالم برای گروه های حساس، یک کلانشهر ناسالم برای تمام گروه ها، یک شهر بسیار ناسالم، دو کلانشهر قابل قبول و یک کلانشهر در وضعیت خطرناک قرار دارد.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست:

کلنگ هیچ پروژه‌ای در دولت سیزدهم بدون مجوز محیط زیست به زمین نخواهد خورد

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تاکید رییس جمهوری در مورد فرع بودن توسعه بر محیط زیست گفت: در دولت سیزدهم کلنگ هیچ پروژه‌ای بدون مجوز محیط زیست به زمین نخواهد خورد و اعضای دولت این مسئله را پذیرفته‌اند.
سرپرست معاونت محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست:

اجرای پروژه میانکاله متوقف شد

سرپرست معاونت محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در نامه ای به مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرآباد مازندران، با اعلام توقف اجرای پروژه پتروشیمی میانکاله، صدور مجوز این پروژه را منوط به انجام مطالعات تکمیلی و تایید سازمان حفاظت محیط زیست عنوان کرد.
با موافقت کمیسیون تلفیق مجلس؛

پیش‌بینی ۳۰۰ میلیارد تومان برای افزایش حقوق محیط‌بانان

کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ با پیشنهاد متناسب‌سازی حقوق پرسنل سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین پیش بینی ۳۰۰ میلیارد تومان در جداول بودجه برای افزایش حقوق محیط بانان موافقت کرد.
پرفسور پرویز کردوانی، پدر علم کویرشناسی ایران درگذشت

پرفسور پرویز کردوانی، پدر علم کویرشناسی ایران درگذشت

پرفسور پرویز کردوانی، دارنده نشان درجه یک دانش و چهره ماندگار که به "پدر علم کویرشناسی ایران" شهرت دارند، در سن ۹۰ سالگی دارفانی را وداع گفت.

کلانتری: دنیا نسبت به محیط زیست باید تجدید نظر کند

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست با بیان اینکه امروز دیگر محیط زیست مربوط به یک منطقه و یک کشور نیست،گفت:دنیا نسبت به محیط زیست باید تجدید نظر کند

کلانتری: فروش خودروهای بدون مجوز محیط زیست غیرقانونی است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: فروش یا پیش فروش همه خودروهایی که مجوز محیط‌زیست را نگرفته‌اند، غیرقانونی است و بر اساس پیگیری سازمان حفاظت محیط زیست، جلوی این تخلف گرفته می‌شود.
جهانگیری: محیط زیست ملک مشاع ایرانیان و ضامن عدالت بین نسلی است

جهانگیری: محیط زیست ملک مشاع ایرانیان و ضامن عدالت بین نسلی است

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه انفال قابل وقف نیست، گفت: جنگل‌ها و محیط زیست ملک مشاع همه ایرانیان و ضامن عدالت بین نسلی است، از آن نمی‌گذریم.
صفحه  از ۱۵
به روایت تصویر