اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

ابلاغ پیام ویژه رییس جمهوری به تیم فوتبال زنان

معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری در دولت سیزدهم با حضور در مراسم بدرقه تیم ملی زنان اعزامی به جام ملت‌های آسیا، پیام ویژه رییس جمهوری‌خطاب به بازیکنان و کادر فنی تیم بانوان را قرائت کرد.
زنان باید در حفظ مکتب سلیمانی و انتقال آن به نسل آینده کوشا باشند
خزعلی:

زنان باید در حفظ مکتب سلیمانی و انتقال آن به نسل آینده کوشا باشند

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، ویژگی بارز شهید سلیمانی را صدق و راستی وی در گفتار و کردار و افکار برشمرد و گفت: زنان بیش از دیگران مدیون سلیمانی هستند و باید بیش از دیگران در حفظ این مکتب و انتقال آن به نسل آینده بکوشند.

خزعلی: حضرت زهرا(س) نماد روشنگری در برابر تحریف در اجتماع است

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی نوشت: حضرت فاطمه زهرا (س) نماد پایداری و روشنگری در برابر تهدید و تحریف در اجتماع است.
معاون رییس جمهور:

اختصاص۲۰ میلیاردی دولت برای توسعه زیرساخت‌های ورزش بانوان قم

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به فقر استان قم در مراکز اختصاصی ورزش بانوان، گفت: برای افزایش نشاط در بین زنان و دختران قم، ۲۰ میلیارد تومان برای تجیهز یک مجموعه ورزشی برای ورزش بانوان نهایی شد.

حضور معاون رئیس جمهور در کمپ تمرینی تیم ملی فوتبال زنان

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از اردوی تیم ملی فوتبال زنان کشور پیش از اعزام به جام ملت‌های آسیا بازدید کرد.
انسیه خزعلی:

تلاش داریم در آسیب زدایی و رفع مشکلات خانواده و زنان از دانشگاه بهره ببریم

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه هدف معاونت آسیب زدایی و توانمندسازی بخصوص در مورد زنان خودسرپرست و سرپرست خانوار است، گفت: تلاش می‌کنیم برای تحقق این اهداف از جایگاه و موقعیت دانشگاه‌ها بخصوص دانشگاه جامع علمی کاربردی بهره ببریم.
آغاز ثبت نام وام ازدواج جوانان روستایی متولد دهه ۶۰

آغاز ثبت نام وام ازدواج جوانان روستایی متولد دهه ۶۰

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با همکاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، اعطای وام به زوج‌های جوان روستایی متولد دهه ۶۰ با تاریخ ثبت عقد رسمی از ۱۵ مهر تا اسفند ۱۴۰۰ را آغاز کرد.
خزعلی: از ورزش فوتبال بانوان و توسعه آن حمایت می‌کنیم

خزعلی: از ورزش فوتبال بانوان و توسعه آن حمایت می‌کنیم

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از اعلام آمادگی این معاونت در زمینه هرگونه حمایت، پشتیبانی و همکاری در امور مربوط به ورزش فوتبال بانوان و توسعه آن خبر داد.
خزعلی: دشمنان سبک زندگی در کشورهای اسلامی را نشانه گرفته‌اند
در نشست مشترک معاون رییس جمهوری با هیاتی از لبنان؛

خزعلی: دشمنان سبک زندگی در کشورهای اسلامی را نشانه گرفته‌اند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه دشمنان سبک زندگی در کشورهای اسلامی را نشانه گرفته‌اند، افزود: باید تلاش کنیم شیوه حرکت، زندگی، تعامل و تصرفات ما جنبه‌های معنوی خود را از دست ندهد و یکی از این موارد حفظ جایگاه، آثار و آن میراثی است که شهدا برای ما بجای گذاشتند.

معاون رییس جمهور: تشکل‌های مردمی پشتوانه توسعه کشور هستند

همه تشکل‌های مردمی پشتوانه ای در حرکت به سمت پیشرفت هستند و حقیقتا سرمایه‌های مالی نمی توانند همانند سرمایه‌های فکری و معنوی موثر باشند.
صفحه  از ۲۲
به روایت تصویر