اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

گسترش آسیب های زنان و خانواده در سالهای اخیر

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: : در برنامه ششم توسعه بنا بوده بسیاری از این آسیب ها مثل طلاق کاهش پیدا کند اما متاسفانه شاهد افزایش آن بودیم
باید برای توانمندسازی زنان و خانواده‌ها در دوره سالمندی تلاش کنیم
خزعلی:

باید برای توانمندسازی زنان و خانواده‌ها در دوره سالمندی تلاش کنیم

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: توانمندسازی‌ خانواده‌ها به ویژه زنان در دوره سالمندی مساله ای مهم است که تحقق آن مستلزم پشتیبانی مادی و معنوی در حوزه سلامت با فعال کردن بخش‌های مربوط به سلامت در وزارتخانه های ورزش و جوانان و بهداشت است.

خزعلی: با جدیت پیگیر روشن شدن تمام ابعاد موضوع مهسا امینی هستیم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با خانواده مهسا امینی تماس گرفت و تاکید کرد: با جدیت پیگیر روشن شدن تمامی ابعاد این موضوع هستیم.
ابلاغ بهره‌برداری از صندوق ضمانت اشتغال خرد زنان سرپرست‌خانوار
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبرداد:

ابلاغ بهره‌برداری از صندوق ضمانت اشتغال خرد زنان سرپرست‌خانوار

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از ابلاغ تاسیس و بهره‌برداری از صندوق ضمانت اشتغال خرد زنان سرپرست‌خانوار توسط هیات وزیران خبر داد.

دادگاه پرونده خفت‌گیری اتوبان نیایش برگزار شد

دادگاه رسیدگی به اتهامات متهم پرونده خفت گیری اتوبان نیایش امروز شنبه ۱۹ شهریور برگزار شد.

واکنش معاون رئیس جمهور به شایعه استعفا

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر تقدیم استعفا به رئیس جمهور، گفت: برخی اکانت‌ها جعلی است و متعلق به اینجانب نیست.

خزعلی :توجه و سرمایه‌گذاری برای خانواده اقدام زیربنایی است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بابیان اینکه توجه و سرمایه‌گذاری برای خانواده اقدام زیربنایی است.گفت: در برنامه ششم توسعه قرار بود که میزان طلاق ۲۰ درصد کاهش یابد اما متاسفانه طبق یک تحلیل آماری چهار درصد و در یک تحلیل مقایسه ای با ازدواج، هشت درصد میزان طلاق افزایش یافته است.
توجه به اشتغال خانواده‌محور، گام اثرگذاردولت سیزدهم

توجه به اشتغال خانواده‌محور، گام اثرگذاردولت سیزدهم

یکسال از فعالیت دولت سیزدهم می‌گذرد، روزهایی که این دولت روی کار آمد مشکلات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی از گذشته به جا مانده بود اما این دولت مردمی برنامه‌های خود را با قدرت به اجرا گذاشت؛ نمونه‌ای از این اقدامات اثرگذار از دولت مردمی در حوزه زنان و خانواده است.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت زنان و خانواده با پژوهشگاه قوه قضائیه

تفاهم نامه همکاری مشترک میان معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و پژوهشگاه قوه قضاییه به امضای انسیه خزعلی و حجت الاسلام و المسلمین مهدی هادی، رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه رسید.
باید از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری شود

باید از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان بازدید از پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان عضو در آن گفت: موانع سر راه شرکت‌های دانش‌بنیان باید برداشته شود و با جلوگیری از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی، کالاهای ایرانی جای خود را در بازار باز می‌کنند.
صفحه  از ۲۶
به روایت تصویر