اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷

امضای تفاهم‌نامه معاونت امور زنان و خانواده با معاونت توسعه روستایی

همزمان با «روز جهانی زنان روستایی» تفاهم‌نامه‌ای با هدف افزایش تعاملات میان دو معاونت زنان و توسعه روستایی ریاست جمهوری به امضا رسید.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:

زنان محور اصلی تغذیه سالم و زندگی پاک خانواده هستند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه زنان محور اصلی تغذیه سالم و زندگی پاک یک خانواده به شمار می‌روند، گفت: باید به سلامت زنان که موجب ارتقاء سلامت در همه زمینه‌های مختلف می‌شود، توجه ویژه داشت.
اشتغال و بیمه بانوان هنرمند پیگیری می‌شود
معاون رئیس جمهور:‌

اشتغال و بیمه بانوان هنرمند پیگیری می‌شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در آیین افتتاح انجمن پیشکسوتان صنایع‌دستی فارس در شیراز اعلام کرد: اشتغال و بیمه بانوان هنرمند با اولویت زنان سرپرست خانوار در دولت سیزدهم پیگیری خواهد شد.
آغاز به‌ کار چهار کارگروه تخصصی در معاونت امور زنان و خانواده

آغاز به‌ کار چهار کارگروه تخصصی در معاونت امور زنان و خانواده

کارگروه های تخصصی حوزه بین الملل، فقهی_حقوقی، ورزش و سلامت بانوان در معاونت امور زنان و خانواده، طی جلسات رسمی آغاز به کار کردند.
ارتقای فرهنگ بانوان در راستای اصلاح سبک زندگی
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهورتاکید کرد:

ارتقای فرهنگ بانوان در راستای اصلاح سبک زندگی

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: امیدوار هستیم‌ زنان قدر توانمندی، استعداد و این ظرفیت را بدانند و برای بالا بردن سطح فکر جامعه اقدام کنند خوشحالم از این مسیری که آغاز شده و معاونت زنان هرآنچه که بتواند در این مسیر انجام دهد، عمل می کند.
معاون رئیس جمهوری :

اختصاص پنج میلیارد تومان برای تامین تبلت دانش آموزان استان بوشهر

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: پنج میلیارد تومان اعتبار برای تامین تبلت برای دختران و پسران دانش‌آموز این استان اختصاص یافت.
دستور رییس جمهوری برای رفع محرومیت از زنان
معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری اعلام کرد:

دستور رییس جمهوری برای رفع محرومیت از زنان

معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهوری از دستور رییس جمهوری برای رفع محرومیت از زنان با پرهیز از هدر دادن وقت و هزینه در پژوهش‌های تکراری و تدوین برنامه عملیاتی بر پایه تحقیقات انجام شده، خبر داد.
خزعلی:تاریخ را مردان می‌نویسند اما زنان آن را امضا می‌کنند

خزعلی:تاریخ را مردان می‌نویسند اما زنان آن را امضا می‌کنند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه تاریخ، جنگ و دفاع را مردان می‌نویسند اما زنان آن را امضا می کنند، گفت: اگر امضای زنان پای آن نباشد ماندگار و جاودانه نخواهد شد و این ماندگاری و این عظمت به کمک بانوان ما، نسل به نسل منتقل خواهد شد.

نقش پدر و مادر در رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان یکسان است

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با ابلاغ بخشنامه جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش و رفع ابهام از مسأله تحویل کارنامه، تفاوتی بین پدر و مادر در رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان وجود ندارد.

دیدار خزعلی با جانبازان قطع نخاعی در آسایشگاه جانبازان بقیه الله

معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده، امروز دوشنبه همزمان با اربعین حسینی و در هفته دفاع مقدس، به دیدار تعدادی از جانبازان ایثارگر قطع نخاعی رفت و با ایشان به گفتگو پرداخت.
صفحه  از ۲۰
به روایت تصویر