اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸

جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد

با توجه به اینکه برای سال ۱۴۰۳ شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تغییر یافته است صندوق بازنشستگی در اطلاعیه اعلام کرده است قرار داد به صورت خودکارمنتقل خواهند شدو همچنین مدارک و اسناد پزشکی قرارداد سال ۱۴۰۲ نیز پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی تاکید کرد

اعلام « دستمزدها»، غیرواقعی است

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به اهمیت اعلام دستمزد واقعی به عنوان مبنای تعیین و کسر حق بیمه، گفت: همکاران ما امسال علاوه بر بحث‌های مختلف بیمه‌ای، چالش بین‌نسلی بسیار مهمی را مورد توجه قرار دادند که اعلام دستمزد غیرواقعی است. اعلام دستمزد غیرواقعی به‌عنوان مبنای کسر حق بیمه هم حقوق بیمه شدگان و هم سازمان تأمین‌اجتماعی را ضایع می‌کند. تلاش برای واقعی‌سازی دستمزدهای مبنای کسر حق بیمه که به سود کارگران هم خواهد بود، از اولویت‌های سال جاری در حوزه بیمه‌ای تأمین‌اجتماعی است.

پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان با اعمال افزایش ۲۰ درصدی

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام افزایش ۲۰ درصدی سال ۱۴۰۳ بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق ناشی از تصویب‌نامه هیات وزیران خبر داد.
قاضی‌زاده هاشمی؛

تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا ۲۹ فروردین استخدام می‌شوند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تقریبا تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصدی که شرایط استخدام داشته باشند، تا ۲۹ فروردین به استخدام دولت درمی‌آیند.

تشریح برنامه های هفته شهید در نشست خبری معاون فرهنگی بنیادشهید

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر ستاد هفته شهید در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران پیرامون هفته شهید پرداخت.
سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد:

بیمه‌شدگان بیمارستان گاندی مشمول دریافت بیمه بیکاری‌ می‌شوند

سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد که کارکنان بیمه‌شده بیمارستان گاندی تا زمان ایمن‌سازی و آغاز فعالیت مجدد این بیمارستان، می‌توانند در صورت عدم اشتغال به علت این حادثه، مقرری بیمه بیکاری دریافت کنند.
معاون زنان و امور خانواده رئیس‌جمهور مطرح کرد

نقش پررنگ زنان در مدیریت مصرف برق در بخش خانگی

معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه‌های وزارت نیرو در جلوگیری از خاموشی شایسته تقدیر است، افزود: در برنامه‌های وزارت نیرو برای مدیریت مصرف برق شاهد این بودیم که زنان نقش موثر و پررنگی را بر عهده گرفتند و در این رابطه موفق عمل کردند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد

ارتقاء خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان در صورت افزایش سهم بیمه‌پردازی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به طرح جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری که به تازگی به صورت «اختیاری» اجرایی شده است گفت: صندوق بازنشستگی همچنان آمادگی دارد تا در صورت موافقت بازنشستگان و افزایش سهم بیمه پردازی، این خدمت را ارتقاء دهد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی در سفر به کردستان تاکید کرد:

پیگیر دستورالعمل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان برای اجرا هستیم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری موضوع متناسب سازی حقوق را از مطالبات جدی بازنشستگان عنوان کرد و گفت: رقمی بالغ بر ۹هزار میلیارد تومان در قانون بودجه ۱۴۰۱ برای این موضوع درنظر گرفته شده بود که دولت سهام شرکتی را برای این موضوع به صندوق واگذار کرد و ما در تلاشیم با نقد شدن این سهام، متناسب سازی را عملیاتی کنیم.
حمایت معاونت امور زنان ریاست جمهوری از خانواده‌ها در ۹ محور
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده خبرداد:

حمایت معاونت امور زنان ریاست جمهوری از خانواده‌ها در ۹ محور

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از برنامه‌های حمایتی این نهاد از خانواده‌ها در ۹ محور تا سال آینده خبر داد.
صفحه  از ۲۸
به روایت تصویر