اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶

صالحی: رسانه‌ها به پیش از بحران باید مجهز شوند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، گفت: ایران در یک کشور بحران‌خیز است و باید رسانه‌ها قبل از بحران مسئولیت خود را بدانند و به این شکل نباشد که در فضای بحران طبیعی یک موج‌ رسانه‌ای ایجاد شود و به سرعت هم فروکش کند، پیش از بحران باید در فضای پیشگیرانه حرکت کنیم.

صالحی: ١٢٠ پروژه در سامانه سمات ثبت شده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه اندازی سامانه سمات را اقدامی مناسب ارزیابی کرد و گفت: تاکنون ١٢٠ پروژه در سامانه سمات ثبت شده است.

قرائتی: مسئولان در محاسبات کاری خود باید صادق باشند

حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی روز گذشته در آیین معارفه مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت بر ضرورت افزایش تولید و نشر شعر و سرود با موضوع نماز تاکید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

مسجد،مکانی مقدس برای همه تفاوت‌های نسلی و قومی است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام خود به طرح اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: مسجد، قلب تپنده جامعه اسلامی و مکانی مقدس برای حضور آحاد مردم و همنشینی انسان‌های خداجو با همه تفاوت‌های نسلی و قومی است.

اهم فعالیت‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای بزرگداشت امام (ره)

اهم برنامه‌های سازمان فرهنگ و تبلیغات اسلامی با ظرفیت ٨٠ نمایندگی فرهنگی در ٦٠ کشور جهان به منظور بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) اعلام شد.
کاراندیش:

پدافند غیر عامل ابزاری مهم در بستر فرهنگی واقتصادی است

علی اصغر کاراندیش معاون وزیر و رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: درآمیختن تکنیک و هنر در موضوع پدافند غیرعامل می‌تواند در فرهنگ سازی این موضوع دارای اولویت در کشور موثر واقع گردد.
صالحی: ایست در زمان، زمانه را زمینگیر می کند

صالحی: ایست در زمان، زمانه را زمینگیر می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین حساب توئیتری خود نوشت: ایست در زمان، زمانه را زمینگیر می کند.

امضای تفاهمنامه همکاری موزه دفاع مقدس و موسسه بین المللی صلح

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مؤسسه بین‌المللی صلح از طریق گردشگری تفاهم‌نامه همکاری‌های دو جانبه امضا کردند.
قائم مقام وزیر ارشاد تشریح کرد:

خطر میان‌مایه‌گی در پی اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، در نوشته‌ای، آسیب‌ها و خطرهای اجرای این طرح را گوشزد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی:

از نقد صحیح و منصفانه استقبال می‌کنیم

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با استقبال از مطرح شدن نقد صحیح نسبت به فعالیت‌های بنیاد در رسانه‌ها گفت: نقد صحیح باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات می‌شود و روابط عمومی بنیاد این آمادگی را دارد که در این مسیر هر نوع همکاری با خبرنگاران انجام دهد.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر