اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

جزئیات اکران آثار در سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر جزئیاتی از چگونگی نحوه اکران آثار جشنواره در سینماهای تهران و میزبانی سینماها از مخاطبان سینما با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را اعلام کرد.

پرویز پورحسینی در خانه ابدی آرام گرفت

پیکر پرویز پورحسینی صبح امروز (یکشنبه ۹ آذر) و با کارنامه ای پربار در زندگی هنری در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.

کامبوزیا پرتوی درگذشت

کامبوزیا پرتوی کارگردان آثار مختلفی از جمله «کامیون» صبح امروز سه شنبه در سن ۶۵ سالگی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
چنگیز جلیلوند درگذشت
بر اثر ابتلا به کرونا ؛

چنگیز جلیلوند درگذشت

چنگیز جلیلوند، دوبلور پیشکسوت سینما و تلویزوین به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

دوبلور پیشکسوت به دلیل کرونا بستری شد

چنگیز جلیلوند صداپیشه پیشکسوت سینما که از یک ماه پیش درگیر ویروس کرونا شده، شب گذشته به دلیل شرایط نامناسب ریوی، در بیمارستان بستری شد.

کریم اکبری مبارکه بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

کریم اکبری مبارکه از بازیگران با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا، در سن ۶۸ سالگی چشم از جهان فروبست.

همکاری امیرتوکلی بامهدی افشار در راس ساعت00:00

"رأسِ ساعتِ 00:00”عنوان جديدترين فيلم امير توكلى است كه با فیلمبرداری مهدی افشار طى روزهاى آتى در لوكيشنى حوالى شمال تهران كليد مى خورد.

انیمیشن «خورده شده» به جشنواره‌ «اَنیبار» کوزوو راه یافت

انیمیشن کوتاه «خورده شده» به کارگردانی «محسن رضاپور» در بخش رقابتی یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی انیمیشن «اَنیبار» کوزوو به نمایش درمی‌آید.

سیروس گرجستانی درگذشت

سیروس گرجستانی بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون در سن ۷۶ سالگی درگذشت.

محمدعلی کشاورز درگذشت

محمدعلی کشاورز هنرمند مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون امروز (یکشنبه، ۲۵ خرداد) و در سن نودسالگی بعد از تحمل دوره‌ای بیماری درگذشت.
صفحه  از ۲۲
به روایت تصویر