اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

تشدید بارش‌ها از امروز در جنوب کشور

سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش‌ها از امروز در جنوب کشور و وقوع وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، رگبار و رعدوبرق و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس و مناطق ساحلی و دور از ساحل استان‌های بوشهر و خوزستان خبر داد.
مرکز مدیریت راه‌ها؛

جاده‌های شمالی برفی و بارانی است

مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به تهران را سنگین گزارش کرد و از بارش برف و باران در جاده‌های شمالی کشور خبر داد.
آغاز بارش‌ها در کشور از روز چهارشنبه
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:

آغاز بارش‌ها در کشور از روز چهارشنبه

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر وقت فردا به کشور و آغاز بارش‌ها از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا از بعدازظهر امروز تا ظهر روز چهارشنبه شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم بود.
با حضور نماینده ایران:

سی امین اجلاس مجمع منطقه‌ای راه آهن‌های خاورمیانه برگزار شد

سی امین اجلاس مجمع منطقه‌ای راه آهن‌های خاورمیانه (UIC - RAME) با حضور نماینده ایران در شهر ابوظبی امارات متحده عربی برگزار شد.
تدوین سند جامع ایران و بلاروس در ۱۶ محور
فاطمی امین خبرداد:

تدوین سند جامع ایران و بلاروس در ۱۶ محور

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سند جامع ایران و بلاروس در ۱۶ محور در دست تهیه است، ابراز امیدواری کرد، تا هنگام سفر رئیس جمهور بلاروس به تهران در اسفند امسال این نقشه راه نهایی شود.
آغاز بارش‌ها در کشور از روز جمعه

آغاز بارش‌ها در کشور از روز جمعه

سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز جمعه سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور خواهد شد و ابتدا شمال‌غرب و غرب و به‌تدریج به سمت جنوب بارش باران را خواهیم داشت.
سازمان هواشناسی؛

آغاز بارش‌ها از فردا در کشور

سازمان هواشناسی برای امروز بارش‌هایی پراکنده در بخش‌هایی از شمال کشور پیش‌بینی و اعلام کرد: از فردا با ورود سامانه بارشی تا روز جمعه بیشتر استان‌ها بارندگی خواهند داشت.
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

دریافت مجوز نوسازی ۲۰ میلیارد دلاری در بخش حمل و نقل کشور

وزیر راه و شهرسازی از انجام مذاکراتی برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: برای حمل و نقل کشور مجوز ۲۰ میلیارد دلاری دریافت کرده‌ایم.

تداوم بارش‌ها در برخی مناطق کشور

بر اساس گزارش سازمان هوانشاسی، بارش باران امروز در بخش‌هایی از شمال شرق کشور، شرق دریای خزر، ارتفاعات کرمان، زاگرس مرکزی و شمال هرمزگان متمرکز می‌شود و فردا در اغلب مناطق کشور جوی پایدار و هوای آفتابی پیش‌بینی شده است.

بارش باران در استان‌های شمالی/ هوای تهران و کرج امروز و فردا آلوده است

سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی طی امروز در پنج استان خبر داد و برای تهران و کرج مجدداً هشدار آلودگی هوا صادر کرد.
صفحه  از ۱۰۲
به روایت تصویر
تازه ها