اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
افزایش هزار کیلومتری آزادراه‌های کشور در دولت دوازدهم
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

افزایش هزار کیلومتری آزادراه‌های کشور در دولت دوازدهم

وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه‌های کشور در دولت یازدهم دو هزار و 100 کیلومتر بود که اکنون با اضافه شدن هزار کیلومتر به طول آزادراه‌ها، کشور دارای 3 هزار و 100 کیلومتر آزادراه است.
بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی
با حصور کنفرانسی رییس جمهوری

بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی

بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی با ارزش سرمایه گذاری ۱۰ هزار و ۹۱۰ میلیارد تومان با حضور رییس جمهوری آغاز شد.
مخالف عرضه مصالح ساختمانی در بورس هستم
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

مخالف عرضه مصالح ساختمانی در بورس هستم

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هم‌اکنون۵۳۴هزار واحد مسکن ملی در سراسر کشور در دست ساخت است، از اجرایی شدن قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی طی همین ماه خبر داد.
برگزاری نشست مشترک مسئولان سازمان بنادر ایران و عمان
حمل و نقل دریایی در هفته‌ای که گذشت

برگزاری نشست مشترک مسئولان سازمان بنادر ایران و عمان

بندر امام خميني (ره)تسریع در ایفای تعهدات طرف هندی در بندر چابهار و ارتقای ظرفیت بنادر به ۲۸۵ میلیون تن در دولت تدبیر و امیداز اهم اخبار این هفته حوزه حمل و نقل دریایی به حساب می آید.
افزایش ۶۰ درصدی طول بزرگراه‌های کشور
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

افزایش ۶۰ درصدی طول بزرگراه‌های کشور

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در هشت سال گذشته، حدود ۶۰ درصد به طول بزرگراه‌های کشور افزوده شد، گفت: با افزایش طول جاده‌ها ظرفیت جابجایی ها هم افزایش پیدا کرد ،همچنین کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی، دستاوردهای کاملا ملموسی برای مردم کشور به ارمغان آورده است.
با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری؛

بهره‌برداری از طرح‌های ملی با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان

بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان و با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

تکمیل نزدیک به ۱۵۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تا پایان سال

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر متقاضیان آورده‌های خود را به موقع پرداخت کنند، تا پایان سال ۱۴۰۰ شاهد افتتاح نزدیک به ۱۵۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن خواهیم بود.
وزیر راه و شهرسازی:

یک میلیون و ۳۶۰ هزار واحدمسکن مهر در دولت تدبیر و امید به اتمام رسید

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه با تلاش‌های وزارت راه و شهرسازی ۵۵ درصد قمیت مسکن ملی تسهیلات به متقاضیان ارایه می‌شود، گفت: از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر، ۷۰۰ هزار واحد در دولت دهم و یک میلیون و ۳۶۰ هزار واحد در دولت تدبیر وامید تمام شد.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر

تکمیل بیش از ۲ میلیون و ۶۲ هزار واحدمسکن مهر در دولت دوازدهم

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ضمن اعلام بهره‌برداری از ۲۲ هزار و ۷۱۲ واحد مسکن مهر در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم، از تحویل ۲ میلیون واحد مسکن مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون به متقاضیان خبر داد.
با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از طرح‌های وزارت راه و شهرسازی آغاز شد

بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۴ هزار میلیارد تومان با فرمان ویدیوکنفرانسی رییس‌جمهوری آغاز شد.
صفحه  از ۸۴
به روایت تصویر
تازه ها