اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

اجرای صحیح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌تواند مشوق فرزندآوری باشد

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها موظفند مزایای قانون حمایت از خانواده را برای مردم تبیین کنند، گفت: اگر قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به درستی و کامل اجرا شود می تواند یک جهش در حوزه فرزندآوری ایجاد کند.

تعمیرات دوره‌ای واحد یک نیروگاه بیستون آغاز شد

مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون از آغاز تعمیرات دوره‌ای واحد یک این نیروگاه به منظور کسب آمادگی تولید برق برای پیک زمستان خبر داد.
دستاورد سفر وزیر نیرو برای استان کرمانشاه

دستاورد سفر وزیر نیرو برای استان کرمانشاه

وزیر نیرو که هفته گذشته برای بازدید از وضعیت سدهای استان و همچنین فعالیت‌های این وزارتخانه در مرز خسروی به کرمانشاه سفر کرد به مشکلات حوزه‌های آب و برق استان نیز رسیدگی نمود و برای تسریع در اجرا و تکمیل طرح‌های این حوزه؛ ۷۷۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.

انجام جراحی قلب نادر برای اولین بار در کرمانشاه

عمل کرونری مجدد از طریق روش کم‌تهاجمی برای اولین بار در غرب کشور در اتاق عمل بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه توسط پروفسور «فریدون سبزی» بر روی یک فرد ۵۵ ساله با موفقیت انجام شد.

هشدار استاندار كرمانشاه به بانک های منفعل در طرح نهضت ملی مسکن

استاندار کرمانشاه به بانک های منفعل در طرح نهضت ملی مسکن هشدار داد و گفت: به هیچ عنوان قابل قبول نیست که تسهیلات مصوب به متقاضیان معرفی شده از سوی راه و شهرسازی پرداخت نشود و در این زمینه هیچ توجیهی از بانک های استان پذیرفته شده نیست.

آمادگی پلیس برای خدمات رسانی به زائران اربعین در موج بازگشت

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی از آمادگی پلیس برای خدمات رسانی گسترده به زائران اربعین در موج بازگشت آن ها از عتبات عالیات و کربلای معلی خبر داد و در عین حال از زوار خواست تا زمان بازگشت خود را به گونه ای مدیریت کنند تا در ازدحام جمعیت قرار نگیرند.

آب شرب 5 روستای کرمانشاه پایدار شد

مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه گفت: با اجرای یک طرح ضربتی، آب شرب پنج روستای بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر ۶۲۰ نفر ظرف مدت ۱۰ روز پایدار شد.
مدیرکل فرودگاه کرمانشاه اعلام کرد:

برقراری ۱۶ پرواز بین المللی از فرودگاه کرمانشاه به نجف اشرف

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه با اشاره به آغاز پروازهای اربعین از ۱۹ شهریور از کرمانشاه از برقراری ۱۶ پرواز بین المللی از فرودگاه کرمانشاه به نجف خبر داد.
مخبر:

امکانات خوبی برای تردد زائران در استان کرمانشاه فراهم شده است

معاون اول رییس جمهور گفت: در بازدید از مرز خسروی تصور نمی‌کردم که این حد از امکانات فراهم شده باشد ولی تاکنون اطلاع رسانی کافی در خصوص این موضوع انجام نشده از این رو از رسانه‌ها می‌خواهم امکانات این مرز را بیشتر به مردم معرفی کنند.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛

مرز خسروی برای تردد زائران اربعین آماده‌ است

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر اظهار داشت: ابتدای سال جاری در راستای تسهیل سفر زائرین به عتبات عالیات در ایام اربعین برنامه ریزی های گسترده ای صورت گرفته است.
صفحه  از ۶
به روایت تصویر