اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
احیای فضای سبز،محل های قدیمی شهرکرمانشاه
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تاکید کرد:

احیای فضای سبز،محل های قدیمی شهرکرمانشاه

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه با تاکید براینکه درختان قدیمی سرمایه های سبز شهر هستند و باید بصورت ویژه نگهداری و مراقبت شوند، گفت:برای مراقبت بیشتر از این درختان و جلوگیری از قطع آنها اقدام به شناسنامه دار کردن آنها نموده ایم تا در صورت بروز هر گونه مشکل به سرعت رصد شده و با متخلفان برخورد شود.
در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

6 پروژه صنعت آب و برق در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید

6 پروژه صنعت آب و برق در استان کرمانشاه با اعتبار 255.8 میلیارد تومان در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
با بهره‌برداری از طرح پتروشیمی اسلام‌آباد غرب

کرمانشاه به سومین استان کشور در ظرفیت پتروشیمی تبدیل می‌شود

وزیر نفت گفت: با بهره‌برداری از طرح پتروشیمی اسلام‌آباد غرب، کرمانشاه به سومین استان کشور از نظر ظرفیت تبدیل می‌شود.

بزرگترین آکادمی پزشکی ورزشی غرب کشور در کرمانشاه به بهره برداری رسید

بزرگترین خانه جوان کشور با نام شهید سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار کرمانشاه و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در کرمانشاه افتتاح شد.

معاون اول رییس جمهور به کرمانشاه سفر می‌کند

اسحاق جهانگیری روز شنبه(۱۸ بهمن) به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و پیگیری طرح‌های در دست اجرای استان کرمانشاه به این استان سفر می‌کند.
رییس مرکز ملی فرش ایران خبر داد:

ثبت علامت تجاری جمعی برای برند سازی فرش دستباف کشور

رییس مرکز ملی فرش ایران از ثبت علامت(نشان) تجاری جمعی برای فرش دستباف کشور در راستای برند سازی و توسعه صادرات این هنر صنعت خبر داد.
منظوراز برخورد با قاچاق، مقابله با قاچاق سازمان یافته است نه برخورد با کوله‌بری
رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه:

منظوراز برخورد با قاچاق، مقابله با قاچاق سازمان یافته است نه برخورد با کوله‌بری

رئیس قوه قضاییه با اشاره به لزوم ساماندهی کوله بری و مهیا کردن شرایط برای افزایش صادارت و واردات در مناطق مرزی کرمانشاه، گفت: منظور ما از برخورد با قاچاق، مقابله با کوله بری نیست و ما صرفا باید تمرکز خود را بر روی مقابله با قاچاق سازمان یافته که به اقتصاد کشور آسیب می رساند معطوف کنیم.
بخشی پور:

ایران در آستانه از دست دادن کریدور مهم شرق به غرب آسیا

نماینده مجلس یازدهم،با انتقاد از عدم توجه دولت به اجرای راه آهن غرب کشور، گفت: عدم اجرای این پروژه تبعات بسیاری را برای کشورمان به دنبال دارد، به طوری که با این وضعیت، ایران کریدور بسیار مهم شرق به غرب آسیا را از دست خواهد داد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

تکذیب ادعای ساخت داروی قطعی کرونا

بر اساس مستندات ارائه شده و نتایج اولیه کارآزمايي انجام شده در کرمانشاه، یک داروی ترکیبی گیاهی در کمک به درمان بیماران کووید19 دارویی موثر ارزیابی شده است ،ولی نمی توان به عنوان درمان قطعی کرونا از آن نام برد.

پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه در سالروز ورود آزادگان به میهن

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، درپیامی بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: استوار مردانی بصیر که با جهاد و دفاع از ارزش‌های الهی، اسلامی و انقلابی سالیان طولانی، رنج ایام اسارت را به جان خریدند و استوار و سرافراز بر عهد خویش با پروردگار و با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و ملت شریف ایران ایستادند و پیروزمندانه به آغوش میهن پرافتخار خویش بازگشتند.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر