اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

کرمانشاه میزبان اولین رویداد جهانی چوب خاورمیانه است

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد بین‌المللی روز جهانی چوب خاورمیانه در محوطه تاریخی فرهنگی تاق‌بستان خبر داد.
با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

مجتمع دانش بنیان "کاغذ خسروی" افتتاح شد

مجتمع دانش بنیان کاغذ خسروی، با حضور وزیر ارتباطات به عنوان نماینده دولت در سفر به استان کرمانشاه افتتاح شد.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران:

بزرگترین هنرمندان ما شهدا و ایثارگران هستند

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه هنر‌کمال‌گرا و متعالی ما در فرهنگ شاهد و ایثارگر نمایان است ، گفت: بزرگترین هنرمندان ما شهدا و ایثارگران هستند چرا که هنر و اثر آنها به قرب الهی رسیده است.
مدیرکل بنیادی شهید و امور ایثارگران در همایش تجلیل از هنرمندان شاهدوایثارگر تاکیدکرذ:

رسالت همه ما ترویج فرهنگ ایثار و شهدا است

مدیرکل بنیادی شهید و امور ایثارگران ،گفت: رسالت همه ما ترویج فرهنگ ایثار و شهدا است، امیدواریم بتوانیم از توانمندی های هنری در راستای ایثار اجتماعی استفاده کنیم چرا می شود حتی با یک بیت شعر ایثار را مردم انتقال دهیم.
وزیر کشور در دیدار با آیت الله علما:

ساماندهی محلات حاشیه‌ای در دستور کار وزارت کشور است

احمد وحیدی وزیر کشور در دیدار با آیت الله علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از برنامه ویژه وزارت کشور برای ساماندهی مناطق حاشیه‌ای در شهرهای کشور خبر داد.

اجرای صحیح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌تواند مشوق فرزندآوری باشد

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها موظفند مزایای قانون حمایت از خانواده را برای مردم تبیین کنند، گفت: اگر قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به درستی و کامل اجرا شود می تواند یک جهش در حوزه فرزندآوری ایجاد کند.

تعمیرات دوره‌ای واحد یک نیروگاه بیستون آغاز شد

مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون از آغاز تعمیرات دوره‌ای واحد یک این نیروگاه به منظور کسب آمادگی تولید برق برای پیک زمستان خبر داد.
دستاورد سفر وزیر نیرو برای استان کرمانشاه

دستاورد سفر وزیر نیرو برای استان کرمانشاه

وزیر نیرو که هفته گذشته برای بازدید از وضعیت سدهای استان و همچنین فعالیت‌های این وزارتخانه در مرز خسروی به کرمانشاه سفر کرد به مشکلات حوزه‌های آب و برق استان نیز رسیدگی نمود و برای تسریع در اجرا و تکمیل طرح‌های این حوزه؛ ۷۷۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.

انجام جراحی قلب نادر برای اولین بار در کرمانشاه

عمل کرونری مجدد از طریق روش کم‌تهاجمی برای اولین بار در غرب کشور در اتاق عمل بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه توسط پروفسور «فریدون سبزی» بر روی یک فرد ۵۵ ساله با موفقیت انجام شد.

هشدار استاندار كرمانشاه به بانک های منفعل در طرح نهضت ملی مسکن

استاندار کرمانشاه به بانک های منفعل در طرح نهضت ملی مسکن هشدار داد و گفت: به هیچ عنوان قابل قبول نیست که تسهیلات مصوب به متقاضیان معرفی شده از سوی راه و شهرسازی پرداخت نشود و در این زمینه هیچ توجیهی از بانک های استان پذیرفته شده نیست.
صفحه  از ۶
به روایت تصویر