اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
امام جمعه کرمانشاه:

اقتدار نظام اسلامی ایران به پشتوانه ایثارگران است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به پشتوانه خانواده شهدا و ایثارگران دانست و گفت: رشادت ها و از خودگذشتگی های ایثارگران در دفاع از میهن اسلامی بایستی سرلوحه همه در خدمتگزاری به جامعه اسلامیمان باشد.

ادارات، بانک‌ها، مدارس و دانشگاه‌های استان کرمانشاه روز سه‌شنبه تعطیل است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به دلیل نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا تمامی بانک‌ها و موسسات اعتباری، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فردا (سه شنبه) تعطیل اعلام می‌شود.
اولویت‌بنیاد شهید حفظ کرامت و جایگاه جامعه ایثارگران و خانواده شهدا است
دستیار ویژه و قائم مقام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

اولویت‌بنیاد شهید حفظ کرامت و جایگاه جامعه ایثارگران و خانواده شهدا است

دستیار ویژه و قائم مقام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران،یکی از اولویت‌های اساسی بنیاد شهید را حفظ کرامت و جایگاه جامعه ایثارگران و خانواده شهدا دانست و گفت: البته در این زمینه هنوز به نقطه آرمانی نرسیده ایم.
مهم ترین وظیفه ما در بنیاد شهید ترویج  و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است
رییس بنیادشهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه مطرح کرد:

مهم ترین وظیفه ما در بنیاد شهید ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است

خسروشهیدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، گفت: گذر از بخشی از خدمات عمومی به عنوان خدمت معیشتی از وظیفه مسیولین نظام است اما مهم ترین وظیفه و ماموریت ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران بحث فرهنگی و ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است .

پایان پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انجام آخرین مرحله واریز طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاه خبرداد.

تجلیل استانداری کرمانشاه از وحید نظریان قاری ممتاز کرمانشاهی

وحید نظریان قاری ممتاز و برجسته کرمانشاهی روز چهارشنبه در مراسم "محفل انس با قرآن " ویژه ماه مبارک رمضان با حضور استاندار، مسئولان و قاریان ممتاز قرآن استان در مسجد غدیر استانداری مورد تجلیل قرار گرفت.

عاملان شهادت "پوریا نظری" دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری عاملان شهادت سرگرد "پوریا نظری" مامور انتظامی شهرستان کرمانشاه در استان های کرمانشاه و البرز خبر داد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

کانون‌های گرد و غبار داخلی و کشورهای همسایه مدیریت می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام اینکه کانون‌های داخلی و خارجی ریزگردها کاملا شناسایی شده است از مدیریت این کانون‌ها در داخل و کشورهای همسایه خبر داد.
رشیدی در تذکر شفاهی:

کرمانشاه نهمین کلانشهر کشور تصفیه خانه آب و فاضلاب ندارد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه نسبت به آبرسانی به حوزه انتخابیه اش بی اعتنایی می شود، گفت: کرمانشاه نهمین کلانشهر کشور نه تصفیه خانه آب و نه تصفیه خانه فاضلاب دارد و این موضوع موجب شرمندگی است.

وحیدی:کرمانشاه استانی راهبردی و مهم برای ایران اسلامی است

وزیر ‌کشور با بیان اینکه مردم استان کرمانشاه در سنگرهای مختلف از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده اند، گفت: تلاش داریم با هم افزایی ظرفیت های داخلی زمینه توسعه شتابان استان را فراهم سازیم.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر