اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به کرمان بزودی آغاز می شود

عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به کرمان بزودی آغاز می شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به منظور تامین آب آشامیدنی شهرهای شمالی و شهر کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.

تکذیب یک توییت منتسب به استاندار کرمان

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با تکذیب محتوای یک توییت منتسب به استاندار مبنی بر برکنار نشدن سرپرست فرمانداری رفسنجان اعلام کرد: در پی برکناری سرپرست فرمانداری رفسنجان تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می‌شود.

معاون وزیر صمت: قیمت ۱۷۰۰ کالا در کشور کاهش یافت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) با بیان اینکه هدف نخست اجرای طرح درج قیمت تولیدکننده شفاف سازی و هدف دوم آن کاهش قیمت‌هاست گفت: ضمن احصای سه هزار قلم کالا در این طرح مشاهده شد که قیمت یکهزار و ۷۰۰ قلم کاهش بین پنج تا ۶۵ درصدی دارد.
استاندار تشریح کرد:

امکانات برای سیل‌زدگان استان کرمان پاسخگو نیست

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه امکانات استان برای سیل زدگان جوابگو نیست و نیاز به مساعدت های ملی داریم گفت: حدود ۲۵ هزار نفر گرفتار سیل هستند و اولویت اسکان موقت آنان است.
امیر موسوی:

مفهوم کامل مدیریت جهادی در ارتش اجرایی شده است

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با اشاره به پیشرفت های قابل ملاحظه این نهاد در بخش های مختلف تجهیزات گفت: این پیشرفت ها نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی اینک در ارتش در حال اجراست.
سرلشکر سلامی:

نقش شهید سلیمانی در احیای عزت مسلمانان بر کسی پوشیده نیست

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حماسه‌های ماندگاری از مرد افسانه‌ای تاریخ ما در صفحات سینه به یادگار دارم و تاثیرات شگفت انگیز شهید سلیمانی در احیای عزت مسلمانان و حفظ نوامیس مسلمین و مانع شدن بر سیطره کفار بر کسی پوشیده نیست.
امیر سرتیپ دوم غلامعلیان:

ایران در دفاع از مرزهای خود با کسی شوخی ندارد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب ‌شرق ارتش گفت: ایران در دفاع از مرزهای خود با هیچ‌کسی شوخی ندارد و آمادگی ما به حدی است که در کوچکترین زمان به مرحله تهدید وارد شده و آن را سرکوب کنیم و سالم به آشیانه خود برگردیم.

تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد در مدارس هیات امنایی رایگان است

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدارس هیات امنایی رایگان است.
فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگ شهادت انجام می‌شود
وزیر فرهنگ:

فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگ شهادت انجام می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برخی از فعالیت ها و ماموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از ماموریت های اصلی ما در همه بخش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به فرهنگ شهادت و حمایت از آرمان‌ها و فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی است که باید در این مسیر قرار بگیریم.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد:

واکسیناسیون کرونا با مشارکت وزارت بهداشت ادامه می‌یابد

سردار سلامی با بیان اینکه سپاه مشارکت خود را در مبارزه با بیماری کرونا ادامه می دهد، گفت: طرح شهید سلیمانی ابتکاری واقعا خوب بود امیدواریم با مشارکت مردم ،بسیج ،سپاه و دانشگاه‌های علوم پزشکی بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر