اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

آخرین جزییات سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش در بافت

مسئولان درمانی کرمان می گویند وزیر ورزش که در سانحه بالگرد از قسمت سر و دست دچار مصدومیت شده درگیر خونریزی مغزی نیز است که برای درمان از بافت به سیرجان انتقال یافته است.

اتصال شانزدهمین واحد نیروگاهی به شبکه برق برای پیک تابستان

سرپرست معاونت توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی با اشاره به اتصال دومین واحد گازی 160 مگاواتی نیروگاه مهتاب کویر(زرند کرمان) به شبکه برق گفت: در راستای طرح‌های افزایش توان تولید برق برای روزهای اوج مصرف تابستان امسال تاکنون 16 واحد نیروگاهی حرارتی به بهره‌برداری رسیده است.
عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به کرمان بزودی آغاز می شود

عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به کرمان بزودی آغاز می شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به منظور تامین آب آشامیدنی شهرهای شمالی و شهر کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.

تکذیب یک توییت منتسب به استاندار کرمان

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با تکذیب محتوای یک توییت منتسب به استاندار مبنی بر برکنار نشدن سرپرست فرمانداری رفسنجان اعلام کرد: در پی برکناری سرپرست فرمانداری رفسنجان تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می‌شود.

معاون وزیر صمت: قیمت ۱۷۰۰ کالا در کشور کاهش یافت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت(صمت) با بیان اینکه هدف نخست اجرای طرح درج قیمت تولیدکننده شفاف سازی و هدف دوم آن کاهش قیمت‌هاست گفت: ضمن احصای سه هزار قلم کالا در این طرح مشاهده شد که قیمت یکهزار و ۷۰۰ قلم کاهش بین پنج تا ۶۵ درصدی دارد.
استاندار تشریح کرد:

امکانات برای سیل‌زدگان استان کرمان پاسخگو نیست

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه امکانات استان برای سیل زدگان جوابگو نیست و نیاز به مساعدت های ملی داریم گفت: حدود ۲۵ هزار نفر گرفتار سیل هستند و اولویت اسکان موقت آنان است.
امیر موسوی:

مفهوم کامل مدیریت جهادی در ارتش اجرایی شده است

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با اشاره به پیشرفت های قابل ملاحظه این نهاد در بخش های مختلف تجهیزات گفت: این پیشرفت ها نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی اینک در ارتش در حال اجراست.
سرلشکر سلامی:

نقش شهید سلیمانی در احیای عزت مسلمانان بر کسی پوشیده نیست

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حماسه‌های ماندگاری از مرد افسانه‌ای تاریخ ما در صفحات سینه به یادگار دارم و تاثیرات شگفت انگیز شهید سلیمانی در احیای عزت مسلمانان و حفظ نوامیس مسلمین و مانع شدن بر سیطره کفار بر کسی پوشیده نیست.
امیر سرتیپ دوم غلامعلیان:

ایران در دفاع از مرزهای خود با کسی شوخی ندارد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب ‌شرق ارتش گفت: ایران در دفاع از مرزهای خود با هیچ‌کسی شوخی ندارد و آمادگی ما به حدی است که در کوچکترین زمان به مرحله تهدید وارد شده و آن را سرکوب کنیم و سالم به آشیانه خود برگردیم.

تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد در مدارس هیات امنایی رایگان است

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدارس هیات امنایی رایگان است.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر