اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲

معاون رییس جمهور: تلاش دولت بر تکمیل طرح‌ها و ایجاد فرصت شغلی است

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت، تمام تلاش خود را گذاشته تا پروژه‌های بر زمین مانده به نتیجه برسد و با بهره‌برداری از آنها فرصت شغلی ایجاد کند.

آمار بستری‌های حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به ۵۵ نفر کاهش یافت

رئیس اورژانس کرمان از بستری بودن ۵۵ نفر از مجروحان حادثه تروریستی گلزار شهدا در بیمارستان‌های شهر کرمان خبر داد و گفت: ۱۰ نفر از کل مجروحان را کودکان زیر ۱۵ سال تشکیل می‌دهند.
به منظوربررسی وضعیت خدمت رسانی به مجروحان حادثه تروریستی

وزیر بهداشت وارد کرمان شد

وزیر بهداشت دقایقی پیش به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی به مجروحان حادثه تروریستی بعدازظهر امروز گلزار مطهر شهدا، وارد کرمان شد.

افزایش شمار شهدای انفجارهای تروریستی کرمان به ۱۰۳ شهید

بعد از ظهر امروز(چهارشنبه ۱۳ دی) در جریان مراسم چهارمین سالروز شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، ۲ انفجار تروریستی در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان روی داد که براساس اعلام منابع رسمی، تاکنون به شهادت ۱۰۳ و زخمی شدن۲۱۱ تن انجامیده است.

اژه‌ای: مبارزه بدون تبعیض با فساد جزو اولویت‌های اصلی قوه قضاییه است

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه فساد کدام مدیر ثابت شده و با او برخورد نشده گفت: این نوع مقابله با فساد جزو افتخارات نظام است و هیچ ابایی در برخورد با مفاسد و تبعیض نداریم.
رییس کل دادگستری استان:

سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در کرمان دستگیر شد

رییس کل دادگستری استان کرمان از دستگیری سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در این استان خبر داد.
۶۲۱ خودرو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در کرمان به فروش رفت

۶۲۱ خودرو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در کرمان به فروش رفت

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: با اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان و حمایت‌های قضایی بعمل آمده تعداد ۶۲۱ خودرو از پارکینگ شورای هماهنگی به فروش رفت و مبلغ ۱۰۵ میلیارد تومان به حساب خزانه دولت واریز شد.
در سفر به استان کرمان

وزیر بهداشت از پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی عنبر آبادبازدید کرد

وزیر بهداشت در سفر به استان کرمان، از پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی ۱۲ فروردین شهرستان عنبرآباد در جنوب این استان بازدید و بر تسریع در تکمیل این پروژه مهم درمانی، تاکید کرد.
فرمانده فراجا

تاکید بر مشارکت بیش از پیش همه نهادها با خادمان نظم و امنیت

آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان با حضور فرمانده کل انتظامی کشور برگزار و بر مشارکت بیش از پیش همه نهادها با خادمان نظم و امنیت تاکید کرد.

آخرین جزییات سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش در بافت

مسئولان درمانی کرمان می گویند وزیر ورزش که در سانحه بالگرد از قسمت سر و دست دچار مصدومیت شده درگیر خونریزی مغزی نیز است که برای درمان از بافت به سیرجان انتقال یافته است.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر