اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
امیر سرتیپ دوم غلامعلیان:

ایران در دفاع از مرزهای خود با کسی شوخی ندارد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب ‌شرق ارتش گفت: ایران در دفاع از مرزهای خود با هیچ‌کسی شوخی ندارد و آمادگی ما به حدی است که در کوچکترین زمان به مرحله تهدید وارد شده و آن را سرکوب کنیم و سالم به آشیانه خود برگردیم.

تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد در مدارس هیات امنایی رایگان است

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تحصیل فرزندان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدارس هیات امنایی رایگان است.
فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگ شهادت انجام می‌شود
وزیر فرهنگ:

فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگ شهادت انجام می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برخی از فعالیت ها و ماموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از ماموریت های اصلی ما در همه بخش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به فرهنگ شهادت و حمایت از آرمان‌ها و فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی است که باید در این مسیر قرار بگیریم.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد:

واکسیناسیون کرونا با مشارکت وزارت بهداشت ادامه می‌یابد

سردار سلامی با بیان اینکه سپاه مشارکت خود را در مبارزه با بیماری کرونا ادامه می دهد، گفت: طرح شهید سلیمانی ابتکاری واقعا خوب بود امیدواریم با مشارکت مردم ،بسیج ،سپاه و دانشگاه‌های علوم پزشکی بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم.
بهره برداری از 6 واحد تولیدی به ارزش 6400 میلیارد ریال در جنوب کرمان
در سفر وزیر صمت به استان کرمان صورت گرفت:

بهره برداری از 6 واحد تولیدی به ارزش 6400 میلیارد ریال در جنوب کرمان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به شهرستان های جنوب استان کرمان، 6 واحد تولیدی صنعتی و معدنی را جمعاً به ارزش از 6400 میلیارد ریال و اشتغال زایی 611نفر مورد بهره برداری قرار داد.
رشد 8 درصدی بخش صنعت کشور در دوران کرونا و تحریم
وزیر صمت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

رشد 8 درصدی بخش صنعت کشور در دوران کرونا و تحریم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت(صمت) رشد و پیشرفت صنعت را در کشور بی نظیر دانست و گفت: در شرایط تحریم و کرونا در صنعت هشت درصد رشد داشتیم و اغلب رشته های صنعتی در استان کرمان سه نوبته فعال هستند.

جان باختن ۶ نیروی عملياتي اداره برق درحادثه سیل کرمان

مدیرعامل توانیر گفت: در حالی که تعدادی از اکیپ‌های عمیاتی برق در کرمان به منظور برقدار کردن نقاط آسیب دیده به منطقه اعزام شده بودند، با تشدید بارندگی در سیلاب گرفتار و شش تن از همکاران زحمتکش برق در حال کار روی شبکه برق و با زبان روزه جان خود را از دست دادند.

اجرای حدود ۱۷۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در کرمان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تاکنون حدود ۲۰ هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در این استان اجرا شده که حدود ۱۷۰۰ کیلومتر آن در سال ۹۹ بوده است.
عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان دستگیر شدند

عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان دستگیر شدند

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در این استان خبر داد .
رئیس جمهور

تفویض اختیار به استان‌ها اجرای طرح‌ها را تسریع می‌کند

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت مساله تفویض اختیار به استان ها تاکید کرد: مقام معظم رهبری فرمودند به برخی استان ها اختیارات ویژه‌ای دهید و امتحان کنید که چگونه اجرایی می شود و در دولت این مساله را مطرح کردم که بنا شد چند استان پایلوت شوند و در صورت موفقیت به سایر استان ها نیز تسری دهیم.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر