اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

جزئیات حمله تروریستی به ماموران گشت پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان

سیستان و بلوچستان- در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و کوردلان معاند به واحد گشت پلیس راه در محور خاش به تفتان متاسفانه چهار نفر از مأموران غیور پلیس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ترور کور 3 تن از کارکنان پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان

مرکز اطلاع رسانی پلیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اثر حمله تروریستی به واحد گشت پلیس راه در محور خاش به تفتان سه نفر از ماموران پلیس راه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
تنش آبی ۶ روستای شهرستان هیرمند در سیستان و بلوچستان برطرف شد

تنش آبی ۶ روستای شهرستان هیرمند در سیستان و بلوچستان برطرف شد

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان هیرمند در سیستان و بلوچستان از رفع تنش آبی در ۶ روستای این شهرستان با جمعیت ۱۸۰۰ نفر خبر داد.

حمله تروریست‌های مسلح به کلانتری ۱۶ زاهدان با هلاکت آنها ناکام ماند

روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطاعیه‌ای اعلام کرد: حمله تروریست‌های مسلح به کلانتری ۱۶ زاهدان با هلاکت آنها ناکام ماند.
با حضور وزیر بهداشت و فرمانده کل ارتش؛

بیمارستان بین المللی نبوّت نداجا کنارک افتتاح شد

بیمارستان بین المللی نبوّت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنارک با ظرفیت ۹۶ تخت با حضور وزیر بهداشت و فرمانده کل ارتش افتتاح شد.

تشکیل پرونده قضایی برای عاملان نشر شایعه مسومیت امام جماعت مسجد مکی

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه قضایی استان در اجرای قانون و جهت صیانت از امنیت روانی مردم، برای عوامل انتشار شایعه مسمومیت مولوی عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان پرونده قضایی تشکیل داده است.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

طرح‌های ویژه آبرسانی سیستان با جدیت در حال اجراست

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به نگاه ویژه وزارت نیرو و دولت به سیستان و بلوچستان، گفت: در کنار پیگیری‌ها برای تأمین حق‌آبه هیرمند، طرح‌هایی در سیستان با جدیت در حال اجراست.

انهدام یک تیم از اشرار مسلح در شهرستان هامون/شهادت یک بسیجی

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم از مسلح در منطقه عمومی شهرستان هامون در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

شهادت ۲ نیروی مرزبانی کشور در درگیری با طالبان

نیروهای طالبان بدون در نظر گرفتن و رعایت قوانین بین المللی و حسن همجواری مبادرت به تیراندازی به سمت پاسگاه مرزی ساسولی در محدوده زابل استان سیستان و بلوچستان کردند که متاسفانه در این درگیری ۲ نیروی مرزبان کشور شهید و ۲ شهروند دیگر زخمی شدند.

بيانيه سران طوايف،معتمدين،علما و ريش سفيدان درپی شهادت مظلومانه 5 مرزبان سراوان

سران طوايف، معتمدين ، علما و ريش سفيدان شهرستان هاي مرزي استان در پي شهادت مظلومانه و ترور ناجوانمردانه و بزدلانه 5 تن مرزداران هنگ مرزي سراوان بيانيه اي صادر کردند.
صفحه  از ۶
به روایت تصویر