اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

شهادت ۲ نیروی مرزبانی کشور در درگیری با طالبان

نیروهای طالبان بدون در نظر گرفتن و رعایت قوانین بین المللی و حسن همجواری مبادرت به تیراندازی به سمت پاسگاه مرزی ساسولی در محدوده زابل استان سیستان و بلوچستان کردند که متاسفانه در این درگیری ۲ نیروی مرزبان کشور شهید و ۲ شهروند دیگر زخمی شدند.

بيانيه سران طوايف،معتمدين،علما و ريش سفيدان درپی شهادت مظلومانه 5 مرزبان سراوان

سران طوايف، معتمدين ، علما و ريش سفيدان شهرستان هاي مرزي استان در پي شهادت مظلومانه و ترور ناجوانمردانه و بزدلانه 5 تن مرزداران هنگ مرزي سراوان بيانيه اي صادر کردند.

تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی سراوان

تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی به برجک مرزبانی «مزه سر» در سراوان، با حضور مقامات کشوری و استانی در زاهدان آغاز شد.

کشور‌های همسایه حُسن همجواری را رعایت کنند

فرمانده مرزبانی فراجا گفت: صبر ما حد و حدودی دارد و کشور‌های همسایه نباید این اجازه را به تروریست‎ها بدهند تا از داخل کشورشان بر علیه جمهوری اسلامی ایران اقدامات ضد امنیتی انجام دهند.
شهادت ۵ نیروی مرزبان در حمله گروهک تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان

شهادت ۵ نیروی مرزبان در حمله گروهک تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست‌های معاند برای ورود به کشور از مرز پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی "مَزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

سد کهیر کنارک با دستور رئیس جمهور آبگیری شد

سد کهیر کنارک به عنوان بزرگترین سد مخزنی استان سیستان و بلوچستان با ۳۴۳ میلیون مترمکعب حجم کل مخزن به ارتفاع ۵۵ متر امروز پنجشنبه با دستور رئیس جمهور آبگیری شد.
با حضور رئیس جمهور انجام شد؛

آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری از پروژه‌های مهم صنعت آب درسیستان

همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به استان سیستان و بلوچستان، عملیات اجرایی و بهره برداری از چندین پروژه مهم صنعت آب در این استان به سرانجام رسید.

شهادت همسر رئیس پلیس آگاهی شهرستان سراوان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در اقدام معاندین مسلح در ترور رئیس پلیس آگاهی انتظامی شهرستان سراوان همسر وی نیز که مجروح شده بود به فیض شهادت نائل آمد.

جزئیات شهادت رئیس پلیس آگاهی سراوان در حمله مسلحانه

فرمانده انتظامی استان از حمله ناجوانمردانه معاندین کوردل و شهادت رئیس پلیس آگاهی انتظامی سراوان در یکی از خیابان های این شهرستان خبر داد.

ورود دادسرای نظامی به حادثه شهرستان فنوج

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان بلوچستان از ورود و بررسی دادسرای نظامی به محل حادثه تصادف فوتی ۲ موتورسیکلت سوار در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج خبر داد.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر