اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸

سرلشکر سلامی: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد

فرمانده کل سپاه در سفر یک روزه به استان سمنان و بازدید از طرح های عمرانی استان گفت: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت، امروز به دنیا در عرصه های مختلف به نمایش درآمده است.

تفهیم اتهام ۲ مسئول مقصر در حادثه مرگبار معدن طزره دامغان

رئیس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به تفهیم اتهام ۲ مسئول مقصر دیگر در معدن رزمجاه طزره دامغان گفت: نظریه تکمیلی هیئت ۵ نفره کارشناسان حوادث ناشی از کار در خصوص این معدن وصول شد.
رئیس پلیس فتای استان سمنان:

مردم مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشند

رئیس پلیس فتای استان سمنان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید سعید قربان و اعتقادات مذهبی مردم ایران اسلامی گفت: شهروندان مراقب کلاهبرداری‌های سودجویان اینترنتی باشند.

پلیس عامل شهادت 2 نفر از حافظان امنیت را دستگیر کرد

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: عامل اصلی شهادت ۲ حافظ امنیت که چند شب قبل در مشهد به شهادت رسیده بودند، در ایوانکی شهرستان گرمسار دستگیر شد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

۸۰درصد آلودگی هوا ناشی از وسایل نقلیه است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طبق بررسی‌های انجام‌شده منشا ۸۰ درصد آلودگی هوا در کلانشرهای کشور وسایل نقلیه متحرک است.

وزیر دادگستری: دولت سیزدهم اعتماد از دست رفته را به مردم بازمی‌گرداند

وزیر دادگستری گفت که دولت سیزدهم با حرکت انقلابی و جهادی و تلاش فراگیر و مستمر برای رفع کمبودهای موجود در صدد جلب اعتماد افکار عمومی است.
وزیر راه: تاخیر در ساخت قطعه سمنان از آزادراه حرم تا حرم جبران می‌شود

وزیر راه: تاخیر در ساخت قطعه سمنان از آزادراه حرم تا حرم جبران می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه حرم تا حرم که در قطعه گرمسار- سمنان دچار وقفه شد، یک طرح استانی نیست بلکه ملی است و برای جبران عقب‌افتادگی‌ها در بازدید فردا اعتبارات لازم پیش‌بینی می‌شود.

اشتری: امنیت فضای حقیقی و مجازی در انتخابات خط قرمز پلیس است

فرمانده نیروی انتظامی به اهم محورهای فعالیت های انتخاباتی ناجا در فضای مجازی پرداخت و گفت: تخلفات و جرایم انتخاباتی به صورت ویژه توسط ارکان مختلف پلیس تحت رصد و کنترل مستمر قرار دارد.
پست و خطوط 400 کیلوولت ایوانکی بهره‌برداری رسید
باحضور وزیرنیرو

پست و خطوط 400 کیلوولت ایوانکی بهره‌برداری رسید

وزیر نیرو در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، با سفر به استان سمنان، پست و خطوط 400 کیلوولت ایوانکی را با اعتباری بالغ بر 86 میلیارد تومان به بهره‌برداری رساند.
به روایت تصویر