اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸

وزیر صمت: سیاست ما حرکت به سمت صنعت دانش بنیان صادرات محور است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سیاست ما حرکت به سمت صنعت دانش بنیان صادرات محور است و باید نخبگان ما در این عرصه توانمندی خود را نشان دهند. گفت: با وجود نیروی انسانی متخصص و شرکتهای بزرگ می توانیم صنعت خودروسازی را متحول کرده و در دنیا نیز حرف برای گفتن داشته باشیم.

معاون وزیر اطلاعات:برخی ناخواسته در زمین دشمن بازی می‌کنند

معاون سیاسی، فرهنگی و اجتماعی وزارت اطلاعات گفت: در برجام تسلیم نمی‌شویم ولی مذاکره منع ندارد و رهبر معظم انقلاب هم اجازه داده ولی مقابل زیاده خواهی‌ها کوتاه نمی‌آییم، بنا نیست دولت میز مذاکره را ترک کند اما بنا هم نیست تسلیم زیاده خواهی‌های طرف مقابل شویم.

انتقاد دادستان کل کشور از گرانی‌های بازار

دادستان کل کشور گفت: وظیفه تولیدکنندگان در این برهه این است که با گذشتن از بخشی از سود خود و کاهش هزینه‌های سربار تولید فشارهای گرانی را از دوش مردم بردارند.
محسنی اژه ای

قوه قضاییه در مسیرمبارزه با فساد نیازمند کمک مردم و سایر دستگاه‌ها است

رئیس دستگاه قضا تلاش در جهت تحقق عدالت اجتماعی، بصیرت هرچه بیشتر، مبارزه با فساد و رفع تبعیض را وظیفه‌ای مهم عنوان کرد و بیان داشت: قوه قضاییه مصمم است با قدرت هرچه بیشتر مبارزه با فساد در داخل و خارج از قوه قضاییه و با همه کسانیکه در هر منصب و مقامی هستند، را دنبال کند ودر این مسیر نیازمند کمک مردم و سایر دستگاه‌ها است.
با حضور وزیر بهداشت؛

اولین مرکز رادیوتراپی قزوین افتتاح شد

اولین مرکز رادبوتراپی استان قزوین در بیمارستان ولایت قزوین با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
۲۴ درصد از پست‌های مدیریتی کشور در اختیار بانوان است
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده

۲۴ درصد از پست‌های مدیریتی کشور در اختیار بانوان است

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در سال ۹۲ از ۴۱ درصد کارکنان زن دولت فقط پنج درصد مدیر بودند و امروز با همت رییس جمهوری و سیاست گذاری خوب انجام شده، حدود ۲۴ درصد از مدیران دولت جمهوری اسلامی در رده‌های عالی و میانی از زنان توانمند هستند.

مونسان وارد استان قزوین شد

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به همراه تعدادی از معاونان و مدیران این وزارتخانه با استقبال رسمى استاندار قزوین دقاقیقی پیش وارد قزوین شد.

زلزله، استان قزوین را لرزاند

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر دقایقی گذشته استان قزوین را لرزاند.

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت سیمان آبیک

وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شرکت سیمان آبیک از روند تولیدات انواع محصولات در این واحد بزرگ صنعتی بازدید به عمل آورد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان قزوین سفر می کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان قزوین سفر می کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چند واحد تولیدی_صنعتی و افتتاح ۲ طرح صنعتی و دانش بنیان و حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قزوین، امروز چهارشنبه به این استان سفر می کند.
به روایت تصویر