اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۸
با ورود دادستانی قم

جلوگیری از اتلاف هزار میلیارد ریال و بیش از ۱۱ میلیون یورو از اموال بیت‌المال

دادستانی استان قم در راستای حفظ و احیای حقوق «عامه و شهروندی» در یک سال گذشته تنها با ورد به ۲ موضوع رفع مشکل پروژه عظیم انتقال آب به شهر قم از اتلاف هزار میلیارد ریال و بیش از ۱۱ میلیون یورو از اموال بیت‌المال جلوگیری کرده و موجب بازگشت و ردمال هزار و ۳۰۰ مال‌با‌خته پروژه رضوان به مبلغ بیش از ۱۵۸ میلیارد تومان پس از گذشت حدود ۱۱ سال شد.

آمادگی نیروی زمینی ارتش برای همکاری در زمینه تجهیز موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم

فرمانده نیروی زمینی ارتش از مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم بازدید و بر همکاری کامل در زمینه تجهیز و موزه‌آرایی این مرکز تأکید کرد.

سرشبکه‌های محرک اغتشاشات اخیر توسط سپاه دستگیر شدند

تعدادی از سرشبکه‌های محرک در جریان اغتشاشات اخیر به همت سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه استان قم شناسایی و دستگیر شدند.

محسنی اژه‌ای: دست متجاوزان به حقوق مردم باید کوتاه شود

رییس قوه قضاییه گفت: امروز همه ما در هر نهاد و منصبی یک وظیفه الهی برای قطع کردن دست متجاوزان به حقوق مردم داریم و باید دست این افراد را از هر گونه سوء استفاده‌ای کوتاه کنیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

اصلاح ارز ترجیحی ضرورتی اجتناب ناپذیر برای کشور بود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اصلاح ارز ترجیحی اقدامی عاقلانه و عادلانه و بدون تردید به نفع مردم بوده و با توجه به شرایط داخلی و بین المللی، ضرورتی اجتناب ناپذیر برای کشور است.

مراسم بزرگداشت آیت الله علوی گرگانی از سوی رهبر معظم انقلاب در قم برگزار می‌شود

دفتر آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراسم ترحیم و بزرگداشت مرجع عالیقدر،حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی از جانب رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) روز پنجشنبه ١۴٠٠/١٢/٢۶ بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسگری(ع) شهر قم برگزار خواهد شد.
معاون نیروی قدس سپاه:

جریان مقاومت مانع تشکیل "خاورمیانه جدید" شد

معاون فرهنگی نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: برخی کشورهای منطقه حامی رژیم صهیونیستی و آمریکا بوده و به دنبال تشکیل خاورمیانه جدید هستند و این جریان مقاومت بود که در مقابل آمریکا ایستاد و اجازه نداد که خاورمیانه جدید تشکیل شود.
وزیر فرهنگ در جمع مدیران مطبوعات و رسانه های قم:

۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای صندوق هنر اختصاص یافته است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کمک‌های بلاعوض صندوق اعتباری هنر به اصحاب هنر و رسانه تصریح کرد: دولت ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای صندوق هنر اختصاص داده‌است.
آمادگی بنیاد شهید برای پیگیری حقوق شهدای منا در عرصه بین المللی

آمادگی بنیاد شهید برای پیگیری حقوق شهدای منا در عرصه بین المللی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در صورت صلاحدید مجموعه نظام این آمادگی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد که به عنوان متولی اصلی امور شهدا و ایثارگران در عرصه بین‌المللی نیز برای احقاق حقوق شهدای منا و خانواده‌های آنان نقش‌آفرینی کند.
آیت‌الله نوری همدانی:

برقراری عدالت در برابر ظلم و فقر مهمترین کار مجلس است

آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید روایتی از امام علی(ع) را مورد توجه قرار داد و گفت: مهم‌ترین کار شما در مجلس شورای اسلامی برقراری عدالت در برابر ظلم و فقر در جامعه و ایجاد حق است.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر