اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
عبدالملکی در بازدید از مرکز واکسیناسیون کارگری قم تاکید کرد:

حل مشکلات تولید در اولویت‌ برنامه‌های وزارت کار است

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اثر بحران کرونا و مشکلات ایجاد شده برای واحدهای تولیدی گفت: حل مشکلات تولید و آسیب‌های ناشی از کرونا از اولویت‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و برنامه‌های مختلفی در این خصوص تدارک دیده شده است.
آیت‌الله‌ نوری همدانی:

مردمی بودن و درک مشکلات آن ها باید از اصلی‌ترین برنامه‌های مدیران باشد

آیت الله نوری همدانی با بیان این که کار برای مردم و قدم برداشتن برای حل مشکلات ایشان پاداش فراوانی دارد، گفت: توجه همه مسئولان باید به مردم باشد و مردمی بودن و درک مشکلات آن ها باید یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های مدیران باشد.
وزیر بهداشت در قم:

ویروس کرونا در آینده جهش های متعددی خواهد داشت

وزیر بهداشت با بیان اینکه نمی توان زمانی را برای پایان کرونا متصور بود، تاکید کرد: تنها راه مبارزه با ویروس رعایت شیوه نامه های بهداشتی است، چرا که واکسیناسیون شخص را رویین تن نمی کند.

رییس جمهوری منتخب با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب شب گذشته با آیت الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس جمهور منتخب:

حل مشکل معیشت، بیکاری و گرانی اولویت دولت جدید باشد

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات مردم و اولویت سنجی در آن تاکید کردند و بیان داشتند: امروز مردم با مشکلاتی همچون اقتصادی، معیشتی، بیکاری و گرانی رو به رو هستند، باید دولت جدید این مشکلات را درجه بندی کرده و معیشت مردم را اولویت قرار دهد.
در دیدار با آیت الله نوری همدانی در قم؛

رییسی: دولت جدید نیازمند همراهی همه مردم است

رییس جمهوری منتخب گفت: بدون تردید دولت نیازمند همراهی همه مردم است، حضور و همکاری همه مردم موثر است و رهنمودهای مراجع می‌تواند برای آینده دولت بسیار تاثیرگذار باشد، مردم هم نگاهشان به مراجع و بزرگان خود است.
مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اعلام اینکه طی ۱۴ ماه گذشته حقوق همه بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد پیدا کرده ،افزود: نیاز است تا با ساز و کار تامین اجتماعی بتوان رویه ای را ترسیم کرد که هر فرد ایرانی بعد از ۶۰ سالگی بتواند از مزایای بازنشستگی بهره مند شود.

میزان فطریه از سوی مراجع تقلید اعلام شد

از سوی دفاتر حضرات آیات مراجع تقلید مکارم شیرازی، نوری همدانی، علوی گرگانی، صافی گلپایگانی، سبحانی، وحید خراسانی، سیستانی و شبیری زنجانی میزان زکات فطره امسال مشخص شد.

پیکرآیت الله مصباح یزدی در حرم حضرت معصومه(س) آرام گرفت

پیکر آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) روز دوشنبه پس از تشییع توسط جمعی از طلاب و آحاد مختلف مردم در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل‌بیت(س) به خاک سپرده شد.

آیت الله یزدی دارفانی را وداع گفت

آیت الله شیخ محمد یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رییس اسبق قوه قضاییه دارفانی را وداع گفت.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر