اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶

رییس جمهوری منتخب با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب شب گذشته با آیت الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس جمهور منتخب:

حل مشکل معیشت، بیکاری و گرانی اولویت دولت جدید باشد

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات مردم و اولویت سنجی در آن تاکید کردند و بیان داشتند: امروز مردم با مشکلاتی همچون اقتصادی، معیشتی، بیکاری و گرانی رو به رو هستند، باید دولت جدید این مشکلات را درجه بندی کرده و معیشت مردم را اولویت قرار دهد.
در دیدار با آیت الله نوری همدانی در قم؛

رییسی: دولت جدید نیازمند همراهی همه مردم است

رییس جمهوری منتخب گفت: بدون تردید دولت نیازمند همراهی همه مردم است، حضور و همکاری همه مردم موثر است و رهنمودهای مراجع می‌تواند برای آینده دولت بسیار تاثیرگذار باشد، مردم هم نگاهشان به مراجع و بزرگان خود است.
مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اعلام اینکه طی ۱۴ ماه گذشته حقوق همه بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد پیدا کرده ،افزود: نیاز است تا با ساز و کار تامین اجتماعی بتوان رویه ای را ترسیم کرد که هر فرد ایرانی بعد از ۶۰ سالگی بتواند از مزایای بازنشستگی بهره مند شود.

میزان فطریه از سوی مراجع تقلید اعلام شد

از سوی دفاتر حضرات آیات مراجع تقلید مکارم شیرازی، نوری همدانی، علوی گرگانی، صافی گلپایگانی، سبحانی، وحید خراسانی، سیستانی و شبیری زنجانی میزان زکات فطره امسال مشخص شد.

پیکرآیت الله مصباح یزدی در حرم حضرت معصومه(س) آرام گرفت

پیکر آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) روز دوشنبه پس از تشییع توسط جمعی از طلاب و آحاد مختلف مردم در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل‌بیت(س) به خاک سپرده شد.

آیت الله یزدی دارفانی را وداع گفت

آیت الله شیخ محمد یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رییس اسبق قوه قضاییه دارفانی را وداع گفت.
دفتر آیت‌الله مصباح یزدی اعلام کرد؛

آخرین خبر از وضعیت بیماری آیت‌الله مصباح یزدی

دفتر آیت الله مصباح یزدی با صدور اطلاعیه ای ضمن رد شایعات و اخبار نادرست پیرامون وضعیت بیماری آیت الله محمدتقی مصباح یزدی تاکید کرد: مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند.

آیت الله نوری همدانی: امسال در خانه زیارت اربعین می‌خوانیم

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، در پیامی با تاکید بر لزوم عمل به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام اربعین حسینی افزوده است که امسال اربعین حسینی را همه با توفیق پروردگار عالم به خواندن زیارت اربعین در منازل و ذکر توسل و مصیبت زنده نگه خواهیم داشت.

آیت‌الله شیخ یوسف صانعی درگذشت

آیت الله یوسف صانعی از مراجع تقلید که به تازگی به دلیل شکستگی لگن در بیمارستانی در قم بستری شده بود، امروز شنبه (۲۲ شهریور ماه) به دیدار حق شتافت.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر