اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
طاهری در تذکر شفاهی:

ارز دولتی تخصیص یافت؛ ولی مرغ با قیمت ۳۰ هزار تومان نیز همچنان نایاب است

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰، دولت ادعا می کرد در صورتی که ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده نشود، مرغ به ۳۰ هزار تومان می رسد، حال شاهدیم باوجود تخصیص ارز مذکور؛ دولت مرغ را با قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه می کند که آن نیز در بازار نایاب است!
با حضور وزیر بهداشت؛

۲۹ پروژه حوزه سلامت استان زنجان افتتاح شد

در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، ۲۹ پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.
معاون امور صنایع وزارت صمت در زنجان اعلام کرد:

بهره برداری بیش از پنج هزار واحد صنعتی در کشور

معاون امور صنایع وزارت صمت اعلام کرد: امسال با تحقق جهش تولید، شاهد بهره‌برداری از ۵هزار و۸۰۰ واحد صنعتی در سخت ترین شرایط بودیم.
استاندار زنجان:

۶۰ واحد تولیدی در زنجان به چرخه تولید بازگشتند

استاندار زنجان گفت: از سال ۹۷ تا کنون، با پیگیری حل مشکلات واحدهای تولیدی، ۶۰ واحد راکد، به چرخه تولید بازگشتند که حاصل آن احیای ۲ هزار فرصت شغلی بود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

49 طرح آبرسانی استان زنجان امسال افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد 49 طرح آبرسانی شهری و روستایی استان زنجان در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، با اعتباری افزون بر یک‌هزار و 340 میلیارد ریال در سال جاری افتتاح می‌شود.
آغاز به کار مرکز طراحی و مارکتینگ در تبریز

آغاز به کار مرکز طراحی و مارکتینگ در تبریز

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مراسم آغاز به کار مرکز طراحی و مارکتینگ در تبریز گفت: روند رو به رشدی در رفع نیازهای فناورانه واحدهای تولیدی داریم و رویدادهای استارتاپی را در این رابطه آغاز کرده‌ایم.
افزایش بیش از ۱۶ درصدی جواز تاسیس در سال ۹۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت

افزایش بیش از ۱۶ درصدی جواز تاسیس در سال ۹۸

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان گفت: از آغاز دور جدید تحریم‌ها هیچ واحد تولیدی در زنجان تعطیل نشده است.
وزیر صمت تاکید کرد :

کاهش ۳۱ درصدی واردات کالاهای مصرفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه یکی از برنامه‌های محوری وزارت صنعت،معدن و تجارت رونق تولید داخل است،گفت:به همین منظور سال گذشته دولت توانست با اجرای برنامه‌های مدون میزان کالاهای وارداتی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن 31 درصد کاهش دهد و این کالاها از داخل تامین شود.

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راه‌سازی استان زنجان

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازديد از پروژه های راه‌سازی استان زنجان گفت: رویکرد دولت بر جلوگیری از تعطیلی پروژه‌ها راه‌سازی است.
به روایت تصویر