اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲
معاون رییس جمهور:

تعداد شرکت‌های دانش بنیان حدود ۲۰۰ برابر افزایش یافت ۲۸ بهمن ۱۴۰۲، ۱۸:۱۹

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌ جمهور گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان از ۵۰ مورد در سال های ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ به ۹ هزار و ۶۰۰ مورد در سال ۱۴۰۲ رسید و حدود ۲۰۰ برابر افزایش یافت.
دهقانی فیروزآبادی:

واحدهای دانش بنیان با اعطای تسهیلات ارزان و بلاعوض حمایت می‌شوند

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌ جمهور گفت: دولت از واحدهای دانش بنیان و فناور با اعطای تسهیلات ارزان و بلاعوض حمایت می‌کند.

رونمایی از دستاوردهای چند شرکت دانش بنیان با حضور معاون رییس جمهور در زنجان

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور طی سفری یک روزه برای بازدید و رونمایی از دستاوردهای چند شرکت دانش بنیان صبح امروز وارد استان زنجان شد.

۳۷۳۸ واحد مسکونی در زنجان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

سه هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان روز پنجشنبه همزمان با اولین روز هفته دولت با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
زنجان، مقصد چهاردهمین سفر استانی رئیس قوه قضاییه

زنجان، مقصد چهاردهمین سفر استانی رئیس قوه قضاییه

در چهاردهمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، روز پنجشنبه (۲۴ آذر) در صدر هیئت عالی قضایی به استان زنجان سفر خواهد کرد.

عبدالملکی: سال آینده، سال گشایش اقتصادی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال ۱۴۰۱، سال گشایش اقتصادی خواهد بود

ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی از تمام سرمایه گذاران دعوت کرد، در حوزه صنایع تبدیلی و با استفاده از ظرفیت تسهیلات بانک کشاورزی سرمایه گذاری کنند تا زنجیره ارزش بخش کشاورزی بتواند در این استان نهادینه شود.
وزیر بهداشت:

تزریق ۱۰۰ میلیون دُز واکسن در۱۰۰ روز

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امروز مردم ما نشان دادند که با مشارکت و همدلی می‌توان در ۱۰۰ روز ۱۰۰ میلیون دُز واکسن تزریق کرد که این عدد ساده‌ای نیست در حالیکه انجام این کار تنها با تکیه بر امکانات دولتی بیش از یکسال زمان نیاز داشت.
طاهری در تذکر شفاهی:

ارز دولتی تخصیص یافت؛ ولی مرغ با قیمت ۳۰ هزار تومان نیز همچنان نایاب است

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰، دولت ادعا می کرد در صورتی که ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده نشود، مرغ به ۳۰ هزار تومان می رسد، حال شاهدیم باوجود تخصیص ارز مذکور؛ دولت مرغ را با قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه می کند که آن نیز در بازار نایاب است!
با حضور وزیر بهداشت؛

۲۹ پروژه حوزه سلامت استان زنجان افتتاح شد

در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، ۲۹ پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر