اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴

۳۷۳۸ واحد مسکونی در زنجان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

سه هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان روز پنجشنبه همزمان با اولین روز هفته دولت با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
زنجان، مقصد چهاردهمین سفر استانی رئیس قوه قضاییه

زنجان، مقصد چهاردهمین سفر استانی رئیس قوه قضاییه

در چهاردهمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، روز پنجشنبه (۲۴ آذر) در صدر هیئت عالی قضایی به استان زنجان سفر خواهد کرد.

عبدالملکی: سال آینده، سال گشایش اقتصادی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال ۱۴۰۱، سال گشایش اقتصادی خواهد بود

ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی از تمام سرمایه گذاران دعوت کرد، در حوزه صنایع تبدیلی و با استفاده از ظرفیت تسهیلات بانک کشاورزی سرمایه گذاری کنند تا زنجیره ارزش بخش کشاورزی بتواند در این استان نهادینه شود.
وزیر بهداشت:

تزریق ۱۰۰ میلیون دُز واکسن در۱۰۰ روز

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امروز مردم ما نشان دادند که با مشارکت و همدلی می‌توان در ۱۰۰ روز ۱۰۰ میلیون دُز واکسن تزریق کرد که این عدد ساده‌ای نیست در حالیکه انجام این کار تنها با تکیه بر امکانات دولتی بیش از یکسال زمان نیاز داشت.
طاهری در تذکر شفاهی:

ارز دولتی تخصیص یافت؛ ولی مرغ با قیمت ۳۰ هزار تومان نیز همچنان نایاب است

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰، دولت ادعا می کرد در صورتی که ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده نشود، مرغ به ۳۰ هزار تومان می رسد، حال شاهدیم باوجود تخصیص ارز مذکور؛ دولت مرغ را با قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه می کند که آن نیز در بازار نایاب است!
با حضور وزیر بهداشت؛

۲۹ پروژه حوزه سلامت استان زنجان افتتاح شد

در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان زنجان، ۲۹ پروژه حوزه سلامت این استان که با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح شد.
معاون امور صنایع وزارت صمت در زنجان اعلام کرد:

بهره برداری بیش از پنج هزار واحد صنعتی در کشور

معاون امور صنایع وزارت صمت اعلام کرد: امسال با تحقق جهش تولید، شاهد بهره‌برداری از ۵هزار و۸۰۰ واحد صنعتی در سخت ترین شرایط بودیم.
استاندار زنجان:

۶۰ واحد تولیدی در زنجان به چرخه تولید بازگشتند

استاندار زنجان گفت: از سال ۹۷ تا کنون، با پیگیری حل مشکلات واحدهای تولیدی، ۶۰ واحد راکد، به چرخه تولید بازگشتند که حاصل آن احیای ۲ هزار فرصت شغلی بود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

49 طرح آبرسانی استان زنجان امسال افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد 49 طرح آبرسانی شهری و روستایی استان زنجان در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، با اعتباری افزون بر یک‌هزار و 340 میلیارد ریال در سال جاری افتتاح می‌شود.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر