اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲

آغاز عملیات احداث مخازن آب 4 روستای بشاگرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از آغاز عملیات احداث مخزن ذخیره آب روستاهای گارامون، وی، شه بابک و دهندر شه بابک در شهرستان بشاگرد خبر داد.
دلیل آتش‌سوزی خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک  سرقت بود
رئیس کل دادگستری هرمزگان:

دلیل آتش‌سوزی خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک سرقت بود

رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به آتش‌سوزی خط انتقال نفت گفت: با تدابیر اتخاذ شده و با توجه به راکد و غیرفعال‌بودن این خط، در روند تولید و انتقال سوخت هیچ خللی ایجاد نمی‌شود.
با اقدام دستگاه قضایی صورت گرفت:

رفع کامل موانع ترخیص ۱۰۰۰ خودروی خارجی از بنادر و گمرکات هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع کامل موانع ترخیص ۱۰۰۰ خودروی خارجی از بنادر و گمرکات هرمزگان با پیگیری و اقدام دستگاه قضایی خبر داد.

جزئیات توقیف نفتکش انگلیسی

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به توقیف نفتکش انگلیسی در سال ۹۸ به تشریح جزئیات عملیات غرورآفرین رزمندگان اسلام در مواجه با تخلفات این شناور در تنگه هرمز پرداخت.

ماجرای ادعای دروغ تخریب منازل مردم در روستای کلاهی هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف بیش از ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و دستگیری ۱۵۰ نفر از اتباع خارجی غیرمجاز با اجرای طرح ضربتی پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت در این استان خبر داد.

سرباند مافیای بین‌المللی موادمخدر در استان هرمزگان دستگیر شد

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری سرباند مافیای بین‌المللی موادمخدر و طراح اصلی نقشه شهادت شهید مسعود پرکاس خبر داد.
واحد شماره 2 گازی نیروگاه بندرعباس وارد مدار شد
پس از 5 ساعت تعمیرات فشرده؛

واحد شماره 2 گازی نیروگاه بندرعباس وارد مدار شد

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از وارد مدار شدن واحد شماره 2 گازی این نیروگاه، پس از تعمیرات فشرده پنج ساعته و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.

زلزله پارسیان بدون خسارت/اعزام تیم های ارزیاب هلال احمر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بنا بر اعلام مرکز لرزه نگاری کشور، کانون این زمین لرزه به بزرگی پنج ریشتر در عمق یازده کیلومتری زمین و در فاصله سه کیلومتری شهر پارسیان بود.

دستگیری عوامل اصلی ناامن سازی جاده‌ها در جنوب کشور

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری افرادی خبر داد که قصد داشتند با تهدید و شلیک به کامیون ها، رانندگان جنوب کشور را مجبور به اعتصاب کنند.

مخبر:بسترهای مناسبی برای رشد و شکوفایی کشور شکل گرفته است

معاون اول رییس جمهور دولت سیزدهم را دولتی انقلابی، ‌مردمی و عدالتخواه توصیف کرد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی دولت سیزدهم کمک به اقشار ضعیف و محروم جامعه است و امیدوارم با تلاش های دولت شاهد آن باشیم که شهرستان بشاگرد به منطقه ای برخوردار، درخشان و الگویی برای خدمات نظام تبدیل شود.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر