اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

دستگیری عوامل اصلی ناامن سازی جاده‌ها در جنوب کشور

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری افرادی خبر داد که قصد داشتند با تهدید و شلیک به کامیون ها، رانندگان جنوب کشور را مجبور به اعتصاب کنند.

مخبر:بسترهای مناسبی برای رشد و شکوفایی کشور شکل گرفته است

معاون اول رییس جمهور دولت سیزدهم را دولتی انقلابی، ‌مردمی و عدالتخواه توصیف کرد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی دولت سیزدهم کمک به اقشار ضعیف و محروم جامعه است و امیدوارم با تلاش های دولت شاهد آن باشیم که شهرستان بشاگرد به منطقه ای برخوردار، درخشان و الگویی برای خدمات نظام تبدیل شود.

مخبر: رهبر معظم انقلاب دستورات خوبی برای بشاگرد هرمزگان صادر کردند

معاون اول رئیس جمهور گفت:‌ رهبر معظم انقلاب دستورات خاصی در خصوص بشاگرد هرمزگان دارند و در بازدید میدانی از این شهرستان شرایط را بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
چهارماهه اول سال جاری محقق شد؛

ساخت و بازسازی ۸۰۰ قطعه تخصصی در نیروگاه بندرعباس

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از طراحی، ساخت و بازسازی ۸۰۰ قطعه تخصصی از ابتدای سال جاری تاکنون در این نیروگاه خبر داد.

امدادرسانی قرارگاه مدینه سپاه به بیش از ۱۴ روستای زلزله‌زده هرمزگان

در خیز سوم عملیات مردم یاری و امدادرسانی به زلزله زدگان هرمزگان، بیش از ۱۴ روستا از جمله حنادان، بنو، دوآب، نرمستان، کلاته، دم گرد، خورخوار و چاه خودرو زیر چتر حمایت و امداد قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه قرار گرفت.
۳۹ مصدوم و ۵ فوتی در زلزله هزمزگان

۳۹ مصدوم و ۵ فوتی در زلزله هزمزگان

وقوع زلزله‌های شدید ۶.۱ و ۶.۳ ریشتری بامداد امروز در هرمزگان به همراه ده‌ها پس لرزه در روستاهای بندرخمیر علاوه بر خسارت به واحدهای مسکونی تا کنون پنج کشته و ۳۹ زخمی برجای گذاشته است،در پی این حادثه معاون اول رئیس جمهور به استاندار دستور داد تمام امکانات را برای کمک به زلزله زدگان بکارگیرد.
وقوع پنج زلزله پیاپی در هرمزگان

وقوع پنج زلزله پیاپی در هرمزگان

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین جناح، بار دیگر هرمزگان را لرزاند. از صبح امروز چهارشنبه در این منطقه پنج به وقوع پیوسته است.

واحد شماره ۴ نیروگاه بندرعباس وارد مدار تولید شد

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس، از وارد مدار شدن واحد شماره ۴ بخار این نیروگاه با توان ۳۲۰ مگاوات، پس از اتمام تعمیرات دوره‌ای خبر داد.
مسوولان قوای سه گانه حامی وپشتیبان فعالان اقتصادی هستند
رییس قوه قضاییه:

مسوولان قوای سه گانه حامی وپشتیبان فعالان اقتصادی هستند

ریییس قوه قضاییه، گفت: بخش اقتصادی عنوان رزمنده‌های نبرد اقتصادی محسوب می شوند وشهادت می‌دهم اکثر قریب به اتفاق مسوولان قوای سه گانه حامی و پشتیبان بخش خصوصی و فعالان و تولیدکنندگان هستند.
رییس قوه قضاییه:

کشتی‌های حامل کالاهای ثبت سفارش شده در لنگرگاه‌ها معطل نمانند

رییس قوه قضاییه در دومین روز از سفر به هرمزگان ضمن بازدید از مجتمع بندری شهید رجایی، گمرکات وانبارهای اموال تملیکی استان بر جلوگیری از معطلی کشتی‌های حامل کالاهای ثبت سفارش شده در لنگرگاه‌ها و ترخیص سریع محموله‌های آن‌ها تاکید کرد.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر