اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
افزایش ۵۰ درصدی صادرات در سه ماهه نخست سال جاری
وزیر صمت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سبزوار:

افزایش ۵۰ درصدی صادرات در سه ماهه نخست سال جاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سبزوار از افزایش ۵۰ درصدی صادرات کشور در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
معاون اول رییس جمهور

حکومت نمی‌تواند نسبت به سرنوشت مردم حاشیه نشین بی تفاوت باشد

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مسائل و مشکلات کلان شهر‌ها با یکدیگر یکسان است، گفت: محیط زیست مناسب از آب و هوا و صدا نخستین نیاز مردم در کلان شهر‌ها است و نباید آن‌ها دغدغه در خطر قرار گرفتن زندگی و سلامت خود را داشته باشند.
در چهل و چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

37 روستا در خراسان رضوی از آب شرب پایدار برخوردار شدند

۳۷ روستا در خراسان رضوی با 43 هزار و 565 نفر جمعیت، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در چهل و چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، از آب شرب پایدار برخوردار شدند.
استاندار خراسان رضوی:

آمار تلفات حادثه مرز اسلام‌قلعه توسط افغانستان منتشر می‌شود

استاندار خراسان رضوی با اشاره به آمار تلفات و میزان خسارت‌های ناشی از این حادثه گفت: تاکنون هیچ آمار دقیقی از میزان تلفات و خسارات احتمالی این حادثه منعکس نشده است. آمار رسمی در این خصوص از طریق کشور افغانستان منتشر خواهد شد.

وداع با پیکر شهید فخری‌زاده در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع)

مراسم وداع با پیکر شهید "محسن فخری زاده" رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) با حضور خادمین آن حضرت برگزار شد.

آغاز عملیات آبرسانی به 14 روستا در خراسان رضوی

همزمان با بهره برداری از دو پروژه آبرسانی در 11 روستا، عملیات اجرایی دو پروژه در سطح 14 روستای دیگر استان خراسان رضوی شروع شد.

بیانیه اعتاب مقدس کشور در پی «محدودیت‌های موقت» ایجاد شده در حرم‌های مطهر

تولیت آستان قدس رضوی و تولیت‌های حرم حضرت معصومه (س) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) روز سه شنبه در پی بسته شدن درهای این حرمها بیانیه مشترکی صادر کردند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا:

راهپیمایی بهمن ۹۸ مشتی محکم بر دهان دشمنان ایران است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال مشتی کوبنده‌تر از گذشته بر دهان دشمنان پلید خواهد زد، گفت: مردم ایران ۲۲ بهمن ۹۸ را متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار نموده و پس از آن نیز حماسه دوم اسفند را رقم خواهند زد و با پیروی از ولی فقیه با قدرت ادامه دهنده راه امام و شهدا خواهند بود.
رییس سازمان ایثارگران نزاجا:

حضورپرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ندای جاودانه ایستادگی ملت ایران است

رییس سازمان ایثارگران ارتش با دعوت از ملت انقلابی، غیور و پرافتخار ایران، گفت: از همه شما عزیزان دعوت می‌کنم که 22 بهمن ماه امسال، همچون تمام مقاطع 4 دهه گذشته، پرچم غرور و سربلندی را برداشته و برای جشن گرفتن بهار انقلاب اسلامی به‌کوری چشم دشمنان ایران و انقلاب اسلامی به میدان بیایند و با طنین فریادهای «الله‌اکبر»، ندای جاودانه ایستادگی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.
منابع کافی برای طرحهای بازآفرینی شهری پیش‌بینی شده‌است
رییس سازمان برنامه و بودجه

منابع کافی برای طرحهای بازآفرینی شهری پیش‌بینی شده‌است

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در تبصره ۱۸ بودجه سال آینده کشور منابع کافی برای نوسازی بافت فرسوده و طرحهای بازآفرینی شهری پیش‌بینی شده‌ است.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر