اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
با حضور مخبر صورت گرفت؛

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۰۹ طرح سفر رئیس جمهور شهید به خراسان رضوی

با حضور سرپرست ریاست جمهوری آیین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۰۹ طرح از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور شهید به استان خراسان رضوی برگزار شد.
آبرسانی به تربت‌حیدریه و ۷۰ روستای خراسان رضوی

آبرسانی به تربت‌حیدریه و ۷۰ روستای خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: ۹ طرح آب و فاضلاب مشهد و آبرسانی به تربیت حیدریه و ۷۰ روستای استان خراسان رضوی فردا (پنجشنبه) افتتاح می‌شود.
با حضور مقامات ارشد کشور و وزیر نیرو انجام می‌گیرد

بهره‌برداری از ۹ طرح آب و فاضلاب خراسان رضوی

طرح‌های بزرگ صنعت آب و برق مشهد فردا (پنجشنبه 25 خرداد) با حضور مقامات ارشد کشور و وزیر نیرو، افتتاح می‌شود.

نخستین واحد گازی نیروگاه سبزوار وارد مدار شد

معاون توسعه طرح‌های شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: نخستین واحد گازی 183 مگاواتی نیروگاه سیکل‌ترکیبی سبزوار با سرمایه‌گذاری 70 میلیون یورو به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.

مرادصحرایی: امروز آموزش و پرورش به دنبال کشف استعدادهای معلمی است

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز آموزش و پرورش به دنبال کشف استعدادهای معلمی است که در هر کسی دیده نمی شود، زیرا معلمی فن و هنر و حرفه است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه:

هدف‌گذاری افزایش سه برابری ترانزیت کالا در برنامه هفتم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: براساس برنامه هفتم توسعه کشور باید میزان ترانزیت سالانه کالا در ایران از ۱۰ میلیون تن فعلی به ۳۰ میلیون تن افزایش یابد، برای رسیدن به این افزایش سه برابری لازم است که مسیرهای ترانزیتی تکمیل و بهره برداری شود.

هدف آستان قدس رضوی از ورود به عرصه مواد غذایی تولید با کیفیت است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: رویکرد ما در عرصه فعالیت‌‎های تولیدی رفع نیازهای مردم و کشور بوده و در عرصه مواد غذایی هدف تولید سالم‌ترین و باکیفیت‌ترین غذا برای مردم است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد:

زمینه مشارکت و همکاری خیّرین برای آبرسانی و نذر آب در مشهد فراهم است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد در اولین همایش خیّرین نیک اندیش رضوی گفت: در سال‌های اخیر سنت وقف آب در شهرستان مشهد رونق گرفته که با توجه به حیاتی بودن عنصر آب و اجر و برکت معنوی امر آبرسانی و سقایی، زمینه مشارکت و همکاری برای خیّرین گرامی فراهم است.

تامین امنیت مردم وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مشهد بر ضرورت هوشمند سازی پلیس تاکید کرد و گفت: مشهد اولین پایگاه فراجا در این مسیر خواهد بود.

کاهش 7 درصدی ذخیره آب در سدهای خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به کاهش 7 درصدی ذخیره آب در سدهای استان طی سال آبی جاری نسبت به سال گذشته، گفت: در حال حاضر تنها 19 درصد مخازن سدهای استان پر است، در حالی که این رقم در سال گذشته 26 درصد بوده است.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر