اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵

هدف آستان قدس رضوی از ورود به عرصه مواد غذایی تولید با کیفیت است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: رویکرد ما در عرصه فعالیت‌‎های تولیدی رفع نیازهای مردم و کشور بوده و در عرصه مواد غذایی هدف تولید سالم‌ترین و باکیفیت‌ترین غذا برای مردم است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد:

زمینه مشارکت و همکاری خیّرین برای آبرسانی و نذر آب در مشهد فراهم است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد در اولین همایش خیّرین نیک اندیش رضوی گفت: در سال‌های اخیر سنت وقف آب در شهرستان مشهد رونق گرفته که با توجه به حیاتی بودن عنصر آب و اجر و برکت معنوی امر آبرسانی و سقایی، زمینه مشارکت و همکاری برای خیّرین گرامی فراهم است.

تامین امنیت مردم وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مشهد بر ضرورت هوشمند سازی پلیس تاکید کرد و گفت: مشهد اولین پایگاه فراجا در این مسیر خواهد بود.

کاهش 7 درصدی ذخیره آب در سدهای خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به کاهش 7 درصدی ذخیره آب در سدهای استان طی سال آبی جاری نسبت به سال گذشته، گفت: در حال حاضر تنها 19 درصد مخازن سدهای استان پر است، در حالی که این رقم در سال گذشته 26 درصد بوده است.

تفاهمنامه ایجاد قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه سپاه امام رضا (ع) به امضا رسید

رییس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: با هدف توانمندسازی کارکنان وظیفه سپاه امام رضا (ع) در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اجرای برنامه ششم توسعه، تفاهمنامه ایجاد قرارگاه مهارت آموزی بین سپاه امام رضا (ع) و این پارک به امضا رسید.
کفایتی:

در پارک علم وفناوری خراسان الگوسازی ارزشمند و جدید در حال انجام است

رئیس پارک علم وفناوری نفت وگاز بااشاره به اینکه در مجموعه پارک خراسان ظرفیتهای بسیار قدرتمند و خوبی در زمینه های نفت و انرژی وجود دارد که خود برند ویژه ای در کشور محسوب می شوند،گفت: با بررسی های انجام شده از طرف کارشناسان " در پارک خراسان الگوسازی ارزشمند و جدید در حال انجام است".
فرماندار مشهد:

بازداشت‌شدگان حوادث دیشب مشهد از سران جریانات اغتشاشگر بودند

فرماندار مشهد گفت: همه بازداشت شدگان دیشب در مشهد از سران جریانات اغتشاشگر و دارای سابقه وابستگی به جریانات ضدانقلاب هستند یا مستندات ارتباط آنها با گروهای معاند به دست آمده است.
آیین تعویض پرچم گنبد حرم امام رضا(ع) و اذن عزا برگزار شد
همزمان با نخستین شب ماه محرم،؛

آیین تعویض پرچم گنبد حرم امام رضا(ع) و اذن عزا برگزار شد

مراسم اذن عزا و تعویض پرچم گنبد مطهر حرم امام رضا (ع) برگزار و حریم رضوی سیاه پوش شد.
مدیرعامل آبفای مشهد اعلام کرد؛

اجرای 4پروژه آبفای مشهد برای تامین آب پایدار درتابستان 1401

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد بااشاره به به اجرای 4 پروژه تامین آب پایدار در این کلانشهر گفت: پروژه حضرت نبی اکرم با ۱۲۰ کیلومتر شبکه‌گذاری خطوط و اتصال منابع ۲۵۰ حلقه آب چاه موجب ۱۵۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش ظرفیت تامین منابع آبی شهر مشهد می‌شود که ۹۰۰ لیتر بر ثانیه از این مقدار در تابستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

آتش‌سوزی خودروی شستشو در حرم مطهر رضوی خسارتی در بر نداشت

روابط عمومی آستان قدس رضوی اعلام کرد: آتش‌سوزی خودروی شستشوی برقی در حرم امام رضا (ع) هیچ گونه خسارتی در بر نداشت.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر