اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸
وزیر کار خبر داد:

افزایش ۸۴ درصدی حقوق و مزایا در دو سال گذشته

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها استوار است البته با وجود خدمات ارزنده که در ۴۵ سال صورت گرفته مشکلات نیز وجود داشته از جمله مشکلات بحث سفره و معیشت مردم است که از بدو امر تلاش دولت سیزدهم بر این است که بخشی از مشکلات را در حوزه اداری و کارگری برطرف کند، به طوری که در دو سال گذشته بالغ بر ۸۴ درصد حقوق و مزایا افزایش یافت.
وزیر بهداشت در سفر به چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

هدف اصلی وزارت بهداشت حل مشکلات مناطق محروم و دسترسی آسان به خدمات سلامت است

وزیر بهداشت در بازدید از پروژه در حال ساخت شبکه بهداشت و مرکز درمان بستر امام سجاد(ع) کوهرنگ از جمله اهداف اصلی وزارت بهداشت را حل مشکلات مناطق محروم در دسترسی آسان به خدمات سلامت دانست و گفت: ساختمان ستاد شبکه بهداشت کوهرنگ در نزدیکی مرکز درمان بستر امام سجاد(ع) تا کمتر از دو ماه آینده تکمیل می شود .

بهره‌برداری آزمایشی از تصفیه‌خانه طرح آبرسانی به شهرکرد آغاز شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری از بهره‌برداری فاز نخست تصفیه‌خانه طرح آبرسانی به مرکز چهارمحال و بختیاری به صورت آزمایشی خبر داد و گفت: این تصفیه‌خانه برای ۱۳ شهر و ۱۳ روستای این استان با جمعیتی افزون‌بر ۵۰۰ هزار نفر آب آشامیدنی باکیفیت و پایدار تأمین می‌کند.
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛

آغاز عملیات اجرایی احداث فاز ۴ شهرک صنعتی در شهرکرد

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، کلنگ فاز ۴ شهرک صنعتی شهرکرد به زمین زده شد و طرح ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بروجن به بهره‌ برداری رسید.
قالیباف:مردم دیگر حرف کسی را قبول نمی کنند، آنها عمل می خواهند
در دیدار با علما و نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

قالیباف:مردم دیگر حرف کسی را قبول نمی کنند، آنها عمل می خواهند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم دیگر حرف کسی را ولو اینکه خوب باشد، قبول نمی‌کنند چرا که آنها عمل می‌خواهند گفت: کسی می گوید ارزشی و انقلابی هستم باید کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند.

روستای "فرخور" شهرستان کیار در چهارمحال و بختیاری برق‌دار شد

در راستای سیاست‌های وزارت نیرو و اجرای طرح برق‌رسانی به روستاهای کشور،روستای "فرخور" شهرستان کیار در استان چهارمحال وبختیاری برق‌دار شد.
به روایت تصویر