اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
زاکانی در آیین بهره‌برداری از ۱۱ کیلومتر خط مترو:

در بهار سال آینده عملیات احداث خط ۱۰ مترو اجرایی خواهد شد

شهردارتهران با اشاره به افتتاح ۱۱ کیلومتری خط مترو امروز گفت: در مجموع تاکنون ۲۵۷ کیلومتر مترو با ۱۴۸ ایستگاه در شهر تهران داریم که در آینده نزدیک باید این رقم به ۴۹۱ کیلومتر و ۳۳۰ ایستگاه برسد.

واکنش چمران به مسمومیت دانش آموزان در مدارس کشور

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در زمینه مسمومیت دانش آموزان نگرانی به وجود آمده و امید است با اعلام نتایج در این خصوص، کسانی که در داخل و خارج از کشور به موضوع دامن می زنند، موجب نگرانی بیشتر نشود؛ البته اشک تمساح هایی که دیگران می ریزند بیشتر به لطیفه شبیه است.
ممنوعیت نمای تقلیدی ساختمان‌ها در تهران
رئیس شورای شهر تهران خبر داد:

ممنوعیت نمای تقلیدی ساختمان‌ها در تهران

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رسوخ معماری غربی و طراحی بدون ریشه هویتی برای شهر بسیار دردآور است، افزود: تلاش کردیم تا بتوانیم هویت از دست رفته شهر را برگردانیم، از این رو با تدوین آیین نامه‌ای، ساخت نماها و معماری تقلیدی را ممنوع کردیم.
مصرف لحظه‌ای آب تهران به ۵۱ هزار لیتر رسید
با تداوم خانه‌تکانی:

مصرف لحظه‌ای آب تهران به ۵۱ هزار لیتر رسید

مصرف لحظه‌ای آب تهران در روز گذشته به عدد ۵۱ هزار لیتر در ثانیه رسید که رقم کم‌سابقه‌ای برای فصل سرد سال محسوب می‌شود.

کسری 77 میلیون متر مکعبی مخازن سدهای تهران

مدیر دفتر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای تهران از کسری 77 میلیون متر مکعبی مخازن سدهای پنجگانه تهران نسبت به سال گذشته خبر داد.
درپی آلودگی شدیدهوای پایتخت؛

دانشگاه‌ها و تمام مقاطع تحصیلی استان‌ تهران غیرحضوری شد

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، دانشگاه‌ها و تمامی مقاطع تحصیلی استان‌ تهران به جز شهرستان‌ های دماوند و فیروزکوه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه غیرحضوری شد.

تقدير معاون وزیر نیرو از روابط عمومي شركت برق منطقه اي تهران

مشاور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت شبکه برق ایران طي لوح تقديري به مدير روابط عمومي شركت برق منطقه اي تهران از تلاشهاي وافر در جهت اطلاع رساني موفق به منظور گذر موفق از دوره اوج مصرف 1401 و جلب مشاركت مردم قدرداني كرد.
تأمین برق پایدار با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران اعلام کرد؛

تأمین برق پایدار با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: شرکت برق منطقه‌ای تهران با خرید تجهیزاتی که تاکنون از خارج وارد می‌شد از شرکت‌های دانش بیان ایرانی برق پایدارتری برای مردم تأمین خواهد کرد.

کسری 76 میلیون متر مکعبی مخازن سدهای تهران

مدیر دفتر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای تهران از کسری 76 میلیون متر مکعبی مخازن سدهای پنجگانه تهران نسبت به سال گذشته خبر داد.
همه مقاطع تحصیلی استان‌های تهران و البرز روز چهارشنبه غیرحضوری شد

همه مقاطع تحصیلی استان‌های تهران و البرز روز چهارشنبه غیرحضوری شد

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان‌های تهران و البرز اعلام کرد: همه مقاطع تحصیلی استان تهران و البرز به جز دماوند، فیروزکوه و پردیس روز چهارشنبه دوم آذر غیرحضوری شد.
صفحه  از ۲۶
به روایت تصویر