اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
سرنوشت شهر تهران را به فروش تراکم گره نزدیم
شهردار تهران تاکید کرد:

سرنوشت شهر تهران را به فروش تراکم گره نزدیم

شهردار تهران با تاکید بر اینکه سرنوشت شهر تهران را به فروش تراکم گره نزدیم،گفت: تلاش کردیم منابع پایدار شهر را افزایش داده و با نگاه توسعه ای تهران هوشمند را ایجاد کرده و دو هدف مهم یعنی تغییر ریل توسعه و تداوم فعالیت ها را داشته باشیم
استاندار تهران مطرح کرد:

رعایت ۷۰ درصدی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری در استان تهران

استاندار تهران از افزایش ۲ هزار و ۲۴۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت های موجود جهت بستری بیماران کرونایی طی دو هفته اخیر خبر داد.
معاون شهرسازی شهرداری تهران:

اولویت حوزه شهری، نگاه ویژه به اسناد توسعه ای و افزایش قلمروی عمومی است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به موضوع اراضی ذخیره شهری،آن را یکی از ظرفیت های حائز اهمیت شهر دانست وگفت: در حوزه ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و حل مشکلات آن ها نگاه ویژه ای به اسناد توسعه ای و افزایش قلمروی عمومی به عنوان اولویت های حوزه شهری داشته ایم،که در این طرح ۸۰۰۰ هکتار از زمین های تهران تعیین تکلیف شد و ظرفیت توسعه ای در اختیارتهران قرار گرفت.
دومین نمایشگاه نخ و نگاره شهریور 1400 برگزار می شود
با مشارکت موسسه فرهنگی اکو؛

دومین نمایشگاه نخ و نگاره شهریور 1400 برگزار می شود

گروه هنرهای سنتی و صناعی هیما با مشارکت موسسه فرهنگی اکو دومین نمایشگاه نخ و نگاره هیما را در شهریور ماه امسال در تهران برگزار می کند.

آموزش همگانی آبفا برای بیش از 200 هزار نفر در غرب استان تهران

مدیر دفتر روابط عمومی با بیان اینکه خطر کم آبی و خشکسالی کشورمان را تهدید می کند و موثرترین راه مدیریت مصرف و صرفه جویی آب توسط همه مردم می باشد، گفت:آموزش همگانی آبفا برای بیش از 200 هزار نفر در غرب استان تهران انجام شد.

شهرداری تهران: حذف چهره حاجی فیروز برای تقویت انسجام ملی انجام شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به صدور بخشنامه در مورد پرهیز از «نمایش حاجی‌فیروز با صورت سیاه در کارناوال‌های نوروزی» گفت: سیاست کلی شهرداری در نوروز احترام به سنن و آیین‌های ملی و درعین‌ حال احترام به تکثر و تنوع فرهنگی و شادی برای همه و تقویت انسجام ملی بوده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی فعال نیست

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه حدود ۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی به علت درآمدهای پایین، فعالیت نمی‌کنند، افزود: اگر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سه-چهار ماه آینده اجرا نشود شرایط برای همه سخت‌تر خواهد شد.
شهردار تهران:

ساخت اولین قطار ملی در کمترین زمان ممکن انجام شد

شهردار تهران با اشاره به رونمایی از اولین قطار ملی هفت واگنه اعلام کرد: مراحل ساخت این قطار در کمترین زمان ممکن به همت مهندسان و صعنتگران داخلی و دانشگاهیان انجام شد.

استاندار تهران: افرادی که به سفر رفته اند داوطلب تست کرونا شوند

استاندار تهران با اعلام افزایش مراجعات سرپایی و میزان بستری های بیمارستانی مبتلایان به کرونا در استان تهران گفت: کسانی که سفر بودند، داوطلب تست غربالگری کرونا شوند چرا که سفرها در انتقال چرخه ویروس نقش داشته است.
استاندار تهران:

۱۲ فروردین روز نمایش بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران است

استاندار تهران گفت: ۱۲ فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی و روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام، رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل و روز پاسداشت مردم است.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر