اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶

جدول خاموشی‌های احتمالی تهران از ۹ تا ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برنامه جدید خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت از نهم تا چهاردهم مرداد ۱۴۰۰ را منتشر کرد.

آب مشترکان پرمصرف پایتخت قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای تیرماه برای ۲۰۰ هزار مشترک بدمصرف و پرمصرف تهرانی یعنی مشترکانی که بیش از دو برابر الگو (۳۰ مترمکعب)، آب مصرف می‌کنند اخطار پیامکی و مکتوب صادر شده و چنانچه میزان مصرف خود را در این مدت کنترل نکرده باشند در روزهای آینده روزانه بین ۲ تا ۵ ساعت آب این مشترکان قطع خواهد شد.

اعلام جدول خاموشی‌های تهران

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: تمامی مجتمع‌های تجاری پایتخت به دنبال تداوم گرمای هوا و پیش‌بینی افزایش قابل ملاحظه مصرف برق به ویژه در هفته جاری، موظف هستند میزان مصرف برق خود را به منظور جلوگیری از بروز خاموشی، کاهش دهند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:

مشکل اصلی کشور، توقف روند توسعه است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مشکل اصلی امروز کشور، متوقف شدن روند توسعه است. اگر به سرعت روند بهبود در کشور، پیشرفت و رشد اقتصادی، به توسعه متعادل، متوازن و پایدار ایران منجر نشود، شاهد گسترش مشکلات خواهیم بود.
مشاور شهردار تهران خبر داد

آغاز ثبت‌نام «خادمیاران اربعین»

مشاور شهردار تهران گفت: ثبت‌نام طرح خادمیاران اربعین شهرداری تهران آغاز شده است.

کاهش 381 میلیون متر مکعبی حجم آب سدهای پنج‌گانه استان تهران

مدیر دفتر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران، از کاهش 381 میلیون متر مکعبی حجم آب سدهای پنجگانه استان تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
جدول خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت تا ششم مرداد ماه منتشر شد

جدول خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت تا ششم مرداد ماه منتشر شد

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: برنامه زمان بندی خاموشی های احتمالی تهران از ۲ تا ۶ مرداد ماه برای اطلاع شهروندان اعلام شد.

استاندار: تهران در شرایط قرمز بستری های کرونایی است

استاندار تهران با بیان اینکه ظرفیت همه تخت های بیمارستان ها در بخش کرونا در استان تکمیل است و در شرایط قرمز بستری های کرونایی هستیم، گفت:تحت های دیگر بخش های بیمارستان ها به بیماران کوبید ۱۹ اختصاص می یابد.

شهرداری منطقه ۱۸ دوستدار محیط زیست و پیشرو در ارائه خدمات شهری

شهردار منطقه ۱۸ گفت: مردم خروجی نهایی را نگاه می کنند و اگر این خروجی رضایت بخش باشد قطعا ما موفق شده ایم، همواره تاکید داشته ایم که باید با برنامه ریزی هدفمند به عنوان دوستدار محیط زیست و پیشرو در ارائه خدمات شهری در شهر تهران باشیم.
شهردار تهران خبر داد

تهیه تجهیزات مناسب برای کاهش خطرپذیری تهران در دوره پنجم مدیریت شهری

شهردار تهران با اشاره به نقش تاب آوری در مدیریت بحران ها گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری تجهیزات مناسبی برای کاهش خطرپذیری تهران تهیه شده است.
صفحه  از ۱۵
به روایت تصویر