اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
با حضور رئیس جمهور صورت گرفت؛

بهره‌برداری از سومین واحد نیروگاهی صنایع کشور در فولاد مبارکه اصفهان

واحد اول نیروگاه 914 مگاواتی سیکل ترکیبی فولاد مبارکه اصفهان به ظرفیت 307 مگاوات با حضور رئیس جمهور رسما به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از نیروگاه ۱۰مگاواتی خورشیدی در اصفهان با حضور معاون وزیر نیرو

با به بهره برداری رسیدن نیروگاه ۱۰ مگاواتی جرقویه۲، استان اصفهان در زمره ۵ استان برتر کشور در حوزه احداث بیشترین نیروگاه های تجدیدپذیر قرار گرفت.
مدیرکل سازمان‌های مردم‌ نهاد و خیّرین سلامت وزارت بهداشت عنوان کرد:

شناسایی بیش از ۲۰ هزار خیّر حوزه سلامت در کشور

مدیرکل سازمان‌های مردم‌ نهاد و خیّرین سلامت وزارت بهداشت از بررسی و اصلاح پیش نویس قانون تشکل های اجتماعی، طی نشست و مکاتبه با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، خبر داد.
اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه ۲۲۰ بیمارستان کشور
وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان سیدالشهدای اصفهان خبر داد

اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه ۲۲۰ بیمارستان کشور

وزیر بهداشت گفت: از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد تومان به توسعه بیمارستان ها اختصاص یافته است.
وزیر بهداشت:

توسعه مراکز غربالگری سرطان در کشور ضروری است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایجاد و توسعه مراکز غربالگری و تشخیص زود هنگام سرطان در کشور بمنظور پیشگیری از این بیماری ضروری است و باید مراکز بیشتری راه‌اندازی شود.
سرلشکرسلامی:

آمریکا هم در مقابل تحریم‌های اقتصادی علیه ایران دوام نمی‌آورد

فرمانده کل سپاه گفت: تحریم اقتصادی یک طراحی قدرتمند جهانی بود که هیچ کشوری و حتی خود آمریکا قادر نیست در برابر این نوع تحریم دوام بیاورد اما تدابیر و حکمت‌های رهبر معظم انقلاب و صبر ملت و مجاهدت اقتصادی آنان به تدریج آثار خطرناک این توطئه جهانی را خنثی کرد و امروز از مخاطرات تحریم‌ عبور کرده‌ایم.
وزیر نیرو در جمع کشاورزان اصفهان در مهدیه وجاره:

مهم‌ترین هدف دولت، فعال شدن پروژه‌های تعطیل آبی است

وزیر نیرو با تاکید بر اینکه مهم‌ترین هدف دولت، فعال شدن پروژه‌های تعطیل است تا مردم از مواهب آن استفاده کنند، افزود: امروز با حضور نمایندگان مجلس و استاندار و نمایندگان کشاورزان که همگی نمایندگان شما هستند تصمیمات انقلابی خواهیم گرفت.
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان:

سد زاینده‌رود اصفهان 13 درصد آب دارد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به ۱۳ درصد ظرفیت کنونی آب در مخزن سد زاینده‌رود، گفت: ذخیره مخزن این سد امروز به 185 میلیون مترمکعب رسید.

بازگشت 85 شهید گمنام ناجا به آغوش خانواده

مدیرکل امور ایثارگران نیروی انتظامی گفت: از بین 550 شهید گمنام این نیرو تاکنون پیکرهای مطهر 85 شهید با انجام آزمایش های DNA شناسایی و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

محققان ایرانی به فناوری تولید واکسن کرونا به روش« mRNA» دست یافتند

پژوهشگر شرکت سل‌تک فارمد از دستیابی محققان ایرانی به فناوری تولید واکسن به روش " اِم آر ان اِی " (mRNA) خبر داد و گفت: این فناوری مشابه روش‌ استفاده شده برای تولید واکسن‌های فایزر و مدرناست.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر