اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸
جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه و استاندار تبریز

جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه و استاندار تبریز

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی جزئیات تشییع و تدفین پیکر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان‌شرقی را تشریح کرد.
اژه‌ای در دیدار با قضات و کارکنان قضایی استان آذربایجان شرقی:

زندگی ما باید به گونه‌ای باشد که مردم با دیدن ما به نظام خوشبین‌تر شوند

رئیس قوه قضاییه گفت: کلام و رفتار و زندگی ما باید به گونه‌ای باشد که وقتی مردم به ما نظر می‌افکنند، به نظام خوشبین‌تر شوند نه آنکه خدای ناکرده زیست و اَعمال ما به گونه‌ای باشد که سبب بدبینی مردم به نظام شود.
پیشرفت علمی امروز اقتدار، عزت، بازدارندگی و حکمت را برای نظام آفریده است
رییس قوه قضائیه:

پیشرفت علمی امروز اقتدار، عزت، بازدارندگی و حکمت را برای نظام آفریده است

رییس قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن تلاش می کند جلوی ترقی و پیشرفت ملت ایران را بگیرد، گفت: دشمن به دنبال حقیر نشان دادن ملت ایران است.
معاون وزیر نیرو در آذربایجان شرقی مطرح کرد

اقشار حمایتی صاحب نیروگاه‌ خورشیدی و درآمد حاصل از تولید برق می‌شوند

معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) در مراسم آیین افتتاح سامانه‌های خورشیدی ۵ کیلوواتی گفت:اقشار حمایتی با اجرای این طرح صاحب نیروگاه‌ خورشیدی و درآمد حاصل از تولید برق آن می‌شوند.

زیر سویه جدید اُمیکرون در آذربایجان‌شرقی مشاهده شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: بر اساس آزمایشات انجام شده کرونا در استان چند مورد از زیر سویه جدید اُمیکرون با نام‌های BQ۱ و XBB در آذربایجان شرقی مشاهده شده است.
سیاست دولت تکمیل طرح‌های احیاء دریاچه ارومیه است
معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست:

سیاست دولت تکمیل طرح‌های احیاء دریاچه ارومیه است

معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: سیاست دولت، نهایی کردن و به اتمام رسیدن طرح‌های سخت‌افزاری احیاء دریاچه ارومیه است.
ستاری:

کسب و کارهای بومی و توسعه علوم انسانی در اولویت قانون جهش تولید دانش‌بنیان است

با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، خانه خلاق و نوآوری ماندگار مرند دومین خانه خلاق ونواوری استان و نیز مرکز رشد جامع دانشگاه صنعتی سهند تبریز به صورت ویدئو کنفرانس در نشست ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان و اشتغال آفرین استان افتتاح شد.

فرمانده انتظامی تبریز : عاملان نزاع دسته جمعی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: با تلاش ماموران انتظامی ۶ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در کمترین زمان ممکن در محل درگیری دستگیر شدند.

ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق زنجیره تامین را نوآورانه می‌کند

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری شهرک استارتاپی امنیت غذایی و صنایع وابسته گشایش یافت تا نوآوری‌ به حوزه کشاورزی وارد شود و امنیت غذایی ارتقا یابد.
وزیر آموزش و پرورش: مشکلات معلمان حل خواهد شد

وزیر آموزش و پرورش: مشکلات معلمان حل خواهد شد

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اصل خدمتگزاری در دستگاه تعلیم و تربیت، گفت: در تلاشیم که مشکلات معلمان را حل کنیم و خوشبختانه با همراهی دولت سیزدهم و مجلس شورای اسلامی، قطعاً مشکلات معلمان حل خواهد شد.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر