اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
کد خبر: ۳۵۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - 16 September 2023
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار پراکنده باران در مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر داد و گفت: برای روز دوشنبه رگبار باران و کاهش دما در سواحل خزر پیش‌بینی می‌شود.
بارش باران و کاهش دما در استان‌های شمال و شمال غرببه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس، امروز شنبه در مناطقی از استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی، رگبار پراکنده رخ خواهد داد. از بعد از ظهر فردا برای شمال آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

همچنین روز دوشنبه در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و مناطقی از شمال غرب، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید شاهد خواهیم بود که کاهش دما را نیز به دنبال دارد. روز سه شنبه این شرایط در گیلان، مازندران و ارتفاعات غربی البرز تداوم پیدا خواهد کرد.

علاوه بر اینکه چهارشنبه در سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده انتظار می‌رود. در پنج روز آینده وزش باد شدید در مناطقی از شرق و شمال شرق که در نواحی مستعد می‌تواند موجب گرد و خاک شود، پیش بینی می‌شود. این شرایط امروز و فردا در بخش هایی از جنوب غرب انتظار می‌رود.

برای تهران هم طی سه روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد همراه خواهد بود. بیشنیه دمای امروز ۳۰ درجه، فردا ۳۱ درجه و دوشنبه ۲۹ درجه پیش بینی شده است که برای دوشنبه عصر وزش باد افزایش پیدا می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: