اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
کد خبر: ۳۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - 20 June 2017
رئیس ستاد مرکزی انتفاضة فلسطین گفت: روز قدس امسال در ۹۰۰ شهر کشور برگزار خواهد شد.

برگزاری مراسم روز جهانی قدس در ۹۰۰ شهر کشور

سرویس فرهنگی عصرپرس: رئیس ستاد مرکزی انتفاضة فلسطین با اشاره به اینکه روز قدس امسال با شعار «روزجهانی قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی؛ حمایت از مردم مظلوم فلسطین؛ زوال قطعی رژیم صهیونیستی» در ۹۰۰ شهر کشور برگزار خواهد شد گفت: میزان نزدیکی ما به گروه‌های فلسطینی متناسب با پایندی آن‌ها به آرمان قدس وآزادی فلسطین است.

رمضان شریف در نشست خبری در آستانه روز قدس افزود: در همه شهر‌ها مبدأ راهپیمایی مساجد اصلی و مقصد نیز میعادگاه‌های نماز جمعه است.

وی ادامه داد: در تهران نیز راهپیمایی از ساعت ۱۰ و نیم صبح با تجمع مردم و آغاز راهپیمایی از مسیرهای ۱۰ گانه به سوی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و زمان آغاز راهپیمایی در سایر شهر‌ها نیز متناسب با شرایط محلی است.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضة فلسطین گفت: سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران و به مناسبت روز قدس، آقای علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی است.

رمضان شریف با اشاره به اعزام ۵۰ سخنران به شهرهای مهم کشور تاکید کرد: ۴ هزار خبرنگار داخلی و خارجی راهپیمایی روز قدس را در سراسر کشور پوشش می‌دهند.

وی پیش بینی ۲۵۰۰ اتوبوس شهری، خدمات مترو، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تبیینی حاشیه‌ای راهپیمایی را از تمهیدات روز قدس بیان کرد و گفت: مسیر مسجد جامع رسول اکرم تهرانسر نیز به مسیرهای راهپیمایی روز قدس در تهران اضافه شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: