اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
کد خبر: ۳۲۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - 06 December 2022
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در فرازهای پایانی غلبه بر دشمن قرار داریم و به فضل الهی با ایمان قوی و وحدت و همدلی به این مهم دست می یابیم.
دریادار تنگسیری: در فرازهای پایانی غلبه بر دشمن قرار داریمبه گزارش عصرپرس از سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز ( سه شنبه) در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، دفاع از حریم آل ا... و امنیت و تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهرا ( س) ،از مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه به عنوان پرچمدار معنویت نام برد و گفت: سلاح واقعی رزمندگان برابر دشمن تا بن دندان مسلح در دوران دفاع مقدس ایمان،اعتقاد و روحیه انقلابی و عنایت خداوند متعال بود.

سردار تنگسیری از خلیج فارس به عنوان منطقه ای مهم و راهبردی که طی ادوار مختلف همواره مورد طمع دشمنان قرار داشته است نام برد و گفت: در دوران دفاع مقدس که رژیم بعث صدام سکوهای نفتی ما را مورد هدف قرار می داد برغم کمبود امکانات و تجهیزات ، صادرات نفت ما با مجاهدت های رزمندگان حتی یک روز هم قطع نشد.

وی با بیان اینکه در حوزه سلاح و تجهیزات بحمدا... هیچ وابستگی به دیگران نداریم گفت: امروز در نیروی دریایی سپاه موشک های دریایی با برد 10 تا 2 هزار کیلومتر ، شناورهایی با قابلیت های متنوع  و پهپادهایی در کلاس های گوناگون با ماموریت های مختلف در اختیار داریم که همگی به دست توانمند فرزندان ملت ایران ساخته شده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه به مصادیقی از عنایات و توجهات ویژه الهی برابر دشمنان در خلیج فارس اشاره و اظهار کرد: امروز نیز دشمنان می دانند مادامی که حلقه اتصال رزمندگان و مجاهدان ، ایمان و اتکا به خداوند متعال است کاری ازپیش نخواهند برد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان که در جنگ رودررو ناکام مانده اند به جنگ شناختی روی آورده اند گفت: هرزمانی که دشمنان دستاوردهای ارزشمند و بزرگ ایران اسلامی را تاب نمی آورند به فتنه انگیزی می پردازند که بصیرت افزایی و دشمن شناسی ضرورت و لازمه عبور از فتنه انگیزی دشمنان است.
 
دریادار تنگسیری در پایان عامل موفقیت رزمندگان در دریا برابر امریکایی ها ، انگلیسی ها و دشمنان اسلام را معنویت رزمندگان توصیف و تصریح کرد: در فرازهای پایانی غلبه بر دشمن قرار داریم و به فضل الهی با ایمان قوی ، وحدت و همدلی گوش به فرمان ولایت به این مهم دست می یابیم.

در پایان این مراسم باحضور نماینده ولی فقیه در سپاه ، فرمانده نیروی دریایی سپاه و دبیر اشراف ستاد کل نیروهای مسلح ، مسئولین و مدیران برترنماینگی ولی فقیه در سپاه تجلیل شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر: