اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵
کد خبر: ۳۱۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - 15 October 2022
سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور از واریز ۳ هزار میلیارد تومان به خزانه دولت با فروش خودرو‌های قاچاق خبر داد و اعلام کرد: در ۶ ماه گذشته ۹۶۹ دستگاه خودروی قاچاق تعیین تکلیف و از طریق مزایده فروخته شد.
واریز ۳ هزار میلیارد تومان به خزانه دولت با فروش خودروهای قاچاقبه گزارش عصرپرس از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، صاحب حجتی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، اظهار کرد: در یک سال گذشته ۱۱ هزار میلیارد تومان اموال در اختیار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تعیین تکلیف شد.
 
وی تعیین تکلیف کالا‌ها را در ۶ ماه امسال ۱۲۸ درصد اعلام کرد و افزود: با ورود دستگاه قضا و بر اساس حکم دادگاه هزار و ۴۰ دستگاه خودروی قاچاق در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار داشت که ۷۱ دستگاه به علت مغایرت اطلاعات خودرو و قیمت نامتعارف از مزایده خارج شد و ۹۶۹ خودرو به ارزش سه هزار میلیارد تومان به فروش رسید که این اقدام بزرگی در چندین سال اخیر بود.
 
راه‌اندازی سامانه یکپارچه قاچاق کالا در آبان‌ماه
 
سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور از راه‌اندازی سامانه یکپارچه قاچاق کالا در آبان‌ماه خبر داد و گفت: این سامانه باهدف نظارت و حراست از بیت‌المال در ورود کالا‌ها به انبار، ارزش و تعداد کالا‌ها راه‌اندازی خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: