اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
کد خبر: ۳۱۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - 28 September 2022
روابط عمومی ارتش
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی در همه بخش‌ها همچون نگهداری، تعمیرات، بازسازی و ارتقاء به خودکفایی رسیده است و این نیرو آماده‌تر و قدرتمندتر از همیشه آماده دفاع از کشوراست.
نیروی هوایی قدرتمندتر از همیشه آماده دفاع از کشور استبه گزارش عصرپرس از روابط عمومی ارتش،  امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش، درباره آمادگی و توان این نیرو بیان کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده‌تر و مقتدرتر از هر زمان دیگری است و گوشه ای از این اقتدار در نمایشگاه اقتدار هوایی نهاجا در پایگاه یکم شکاری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده، قابل مشاهده است.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه ما این اقتدار و آمادگی را مدیون همه اعضای نیروی هوایی ارتش و صنعت‌گران در وزارت دفاع هستیم، تصریح کرد: هنگام ترک کشورمان توسط مستشاران نظامی در ابتدای انقلاب، آن‌ها فکر می‌کردند نیروی هوایی ارتش پس از 10 روز زمین‌گیر خواهد شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ادامه داد: اما، حضرت امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس به فرماندهان نیروی هوایی ارتش گفتند که بروید و خودتان کار را انجام بدهید. همین فرمان موجب دلگرمی نیروهای فنی نیروی هوایی ارتش شد و توانستند در هشت سال دفاع مقدس از نظر فنی پشتیبانی‌های لازم را انجام بدهند.

امیر سرتیپ واحدی بیان داشت: اکنون نیز سربازان فرمانده کل قوا در نیروی هوایی ارتش تحت فرمان ایشان آماده‌تر و قدرتمندتر از همیشه مهیای دفاع از کشورمان هستند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان با بیان اینکه امروز هرچه نیاز داریم را خودمان می‌سازیم، تاکید کرد: امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه بخش‌ها همچون نگهداری، تعمیرات، بازسازی و همچنین ارتقای آن‌ها خودکفا شده وآنرا با همکاریهای صنایع وزارت دفاع انجام می‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر: