اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
کد خبر: ۳۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - 23 September 2022
دبیرکل ایزو در دیدار با رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از مشارکت قدرتمند، فعال و موثر سازمان ملی استاندارد در تمامی جلسات مجمع عمومی ایزو و کمیته های فنی بین المللی تقدیر کرد.
قدردانی دبیرکل ایزو از سازمان ملی استاندارد ایرانبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از سازمان ملی استاندارد،  سرجیو موجیکا در پایان نشست مجمع عمومی ایزو، در ابن دیدار با آخرین تغییرات ساختاری و ارتقای سطح سازمانی و حاکمیتی عضو خود از جمهوری اسلامی ایران که ناظر بر استراتژی تحول سازمانی و مردمی سازی استاندارد آشنا شد.

وی همچنین در خصوص بهره گیری از متخصصان نخبه ایرانی در حوزه‌ استاندارد سازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای سایر اعضا (تبادل نخبگانی) ابراز علاقه کرد.  

موجیکا با تحسین اکو سیستم ملی نوآوری در پیشرفت اقتصادی کشور، نقش سازمان ملی استاندارد ایران را در گزارش تفضیلی ارائه شده ستودنی دانست.

در این دیدار، اسلام پناه، از دبیرکل ایزو برای حضور در مراسم گرامیداشت روز ملی کیفیت که اوایل سال آینده میلادی برگزار می شود همچنین بازدید از امکانات، ظرفیت های علمی و فنی این سازمان و پژوهشگاه استاندارد دعوت کرد.  

چهل و چهارمین اجلاس مجمع عمومی ایزو در ابوظبی به کار خود پایان داد 

مجمع عمومی ایزو با حضور نمایندگان بیش از ۱۲۰ کشور عضو و چند سازمان منطقه ای و بین المللی که از ۲۸ شهریور در ابوظبی آغاز شد، امروز (جمعه، اول مهرماه) به کار خود پایان داد.

 در نشست پایانی این مجمع در خصوص اقدامات یک سال گذشته، مباحث مالی و برنامه‌های شورا گزارش مبسوطی را ارائه و همچنین نتایج انتخابات رئیس آتی ایزو و اعضای منتخب شورا رسما اعلام شد.

کشور استرالیا میزبانی نشست سال آینده را برعهده دارد.  
نام:
ایمیل:
* نظر: