اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
کد خبر: ۲۹۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - 19 June 2022
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبرداد:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بالغ بر ۷۰ درصد مباحث اقتصادی کشور مستقیم و غیر مستقیم در تهران پیگیری می شود، گفت: کار پلیس امنیت اقتصادی در تهران کاری سخت، سنگین و پیچیده ای است و همکاران من با سخت کوشی و صداقت پرونده‌های سنگینی را به ثمر و نتیجه رسانده‌اند.
پیگیری ۷۰ درصد مباحث اقتصادی در پایتختبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی روز یکشنبه در آیین معارفه رئیس پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی با بیان این مطلب افزود: مفسدان اقتصادی در واقع اقتصاد کشور را به تباهی و فساد می کشانند؛ باید با این افراد مقتدارنه برخورد شود چرا که تخلف این افراد در حوزه اقتصادی علاوه بر مشکلات اقتصادی معضلاتی را در حوزه های دیگر نیز برای مردم ایجاد می کند. 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد خواب دشمنان در ایجاد نابسامانی در اقتصاد کشور تعبیر شود و برخورد با مفسدان اقتصادی در صدر اولیت های کاری پلیس قرار دارد گفت: مفسدان اقتصادی با احتکار مایحتاج مردم در حقیقت در کنار دشمنان قسم خورده این مردم در مقابل هم وطنان خود صف آرایی کرده اند و مفسدان و محتکران اقتصادی در واقع ستون پنجم دشمنان قسم خورده ملت هستند. 

سردار رحیمی اضافه کرد: امروز جنگ اقتصادی مهم‌ترین حربه و تهدید دشمنان علیه کشور می‌باشد و دشمنان همه توان خود را در عرصه اقتصادی برای به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی ایران پای کار آورده اند.

وی اظهارداشت: در سال های اخیر شاهد آن هستیم که در طلیعه سال نو مقام معظم رهبری با اعلام شعار سال، خط و مشی و راهبرد اصلی کشور را مشخص می کند و در سال های اخیر محور نامگذاری های صورت گرفته، اقتصاد پایه بوده است. 

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی علیرغم نوپا بودن آن سهم عمده ای در برخورد و مقابله با مفسدان اقتصادی و سوداگران بازار ارز و دلار داشته است، گفت: این پلیس قدرتمندانه با تدابیر فرمانده محترم انتظامی کشور مقتدرانه و حرفه ای کارهای بزرگی را در برخورد با مفسدان اقتصادی رقم زده است. 

سردار رحیمی با اشاره به اینکه دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی توسط کاراگاهان زبده پلیس آگاهی پایتخت اقدامی بزرگ و تحسین برانگیز است، گفت: کشف این سرقت بزرگ مایه مباهات است و جزئیات بیشتر این پرونده به محض استرداد محکومین باقیمانده به کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

 
 

نام:
ایمیل:
* نظر: