اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
کد خبر: ۲۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - 29 May 2022
روابط عمومی استانداری تهران خبر کاهش ساعات اداری استان تهران بدلیل صرفه‌جویی مصرف برق که در فضای مجازی منتشر شده بود را تکذیب کرد.
کاهش ساعات کاری ادارات در تهران تکذیب شدبه گزارش عصرپرس، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با صدور اطلاعیه ای خبر منتشره مبنی بر کاهش درخواست ساعات کاری دستگاه های اجرایی در استان تهران را تکذیب کرد.

در اطلاعیه استانداری تهران آمده است: به اطلاع تمامی شهروندان و کارکنان دستگاههای اجرایی استان تهران می رساند، خبر منتشر شده در برخی خبرگزاری ها و همچنین فضای مجازی درباره ابلاغ دستور استاندار تهران‌ مبنی بر کاهش ساعات کاری ادارات استان با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی به هیچ وجه صحت نداشته و این درخواست در مرحله بررسی کارشناسی است.

روابط عمومی استانداری تهران اعلام کرد: در صورت ابلاغ این دستور به طور قطع این موضوع از طریق خبرگزاری های رسمی به اطلاع عموم شهروندان استان تهران خواهد رسید.

امروز در برخی از رسانه‌ها مطلبی با این مضمون منتشر شد که با دستور استاندار تهران از دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت کاری ادارات تهران تغییر می‌کند و این اقدام در جهت صرفه جویی در مصرف ‎برق خواهد بود. در این مطلب این طور عنوان شده بود که ساعت کاری ادارات تهران از دوشنبه هفته آینده ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود. 
نام:
ایمیل:
* نظر: